Tema e Tironcave. - 108 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 110712

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#2675 ne: 03-07-2006, 18:25:41
Bernard ti i jep nje kuptim komplet te ri fjales Grosse me komentet e tuja qe edhe me harte nuk i gjen dot se nga e kane drejtimin. :D

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2676 ne: 05-07-2006, 09:47:38
une di dhe nje loje me gishta smiley :P i bukri shokve, shtypsi morrave dhe ku di une se sme kujtohet tani,  hmmmmm:

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2677 ne: 05-07-2006, 17:05:22
me shtypsat e morrave s'merrem una Jojo: :D... sa për te bukrin e shokve, s'ma mush synin ti mu, jo! :P

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2678 ne: 06-07-2006, 11:11:56
epo je tironse , po lojen doce doce me kanoce , a e di???????????????????

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2679 ne: 06-07-2006, 11:13:35
ej une
me shtypsat e morrave s'merrem una Jojo: :D... sa për te bukrin e shokve, s'ma mush synin ti mu, jo! :P


me shtypsat e morrave s'merrem una Jojo: :D... sa për te bukrin e shokve, s'ma mush synin ti mu, jo! :P


nuk jam duke te propozuar o smiley , eshte me te vertete nje loje tironsish ....

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2680 ne: 06-07-2006, 11:15:09
pastaj ku e di ti se nuk jam i bukur , nga e ke nxjerr kete konkluzion??????????????????????

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2681 ne: 06-07-2006, 11:18:21
uaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa erdhi hat hat hat boja

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2682 ne: 06-07-2006, 13:34:21
epo je tironse , po lojen doce doce me kanoce , a e di???????????????????

e kush oshT ai cun apo goc qe esht rrit n'tiron e s'ditka me lujt doce-kanoce, eh :P
kam lujt qe kur kam qen ne fillore ashtu :D :-[

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2683 ne: 06-07-2006, 13:36:12
ej unë nuk jam duke te propozuar o smiley , është me te vërtetë një loje tironsish ....

s'mendova se po gjuje Jojo: thjesht e thashë me "spond" qe at loj nuk e luaj, por as me personat qe e luajnë nuk rri :d

pastaj ku e di ti se nuk jam i bukur , nga e ke nxjerr këtë konkluzion?????????

s'ta them, jo! :P

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2684 ne: 07-07-2006, 11:34:38
po thuaje se jam tip qe nuk me rrihet pa mu shuar kurioziteti, se shume ketu po me dalin te njohur , mire hatboi se e kam komshi po me doli dhe ai X qe dinte se dhe ku punoja dhe ku banoja...

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2685 ne: 07-07-2006, 18:05:16
kur them JO, jo dhe pikë! :P
s'e bëj fjalën dysh una! Jojo: oj ky! :d

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2686 ne: 08-07-2006, 11:19:48
mos i ke pyetjet me leke?????????? :D :D :D sa e ke   numrin e llogarise.... hmmmmm:

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2687 ne: 08-07-2006, 15:56:08
nuk korruptohem kollaj una Jojo: duhen shifrat me nja 7 zero qe te bëjnë rolene te leviz LOL :P

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2688 ne: 09-07-2006, 10:30:43
mendova mos ishim shoke te mire dhe do te me tregoje gjithshka por,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: jo jo jo me paskan folur gabim per ty smiley

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2689 ne: 09-07-2006, 18:43:47
qenke edhe genjeshtar, mirë qe je luajtes morrash dhe i shemtut :P LOL
s'më njeh njeri këtu për te me perfolur, por gjithesesi... nice try ;)

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2690 ne: 10-07-2006, 05:22:10
une per sa e njoh veten e njoh per te bukur ose keshtu me kane thene te pakten , por ti as qe me njihke me duket dhe po ja fut kot  hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2691 ne: 12-07-2006, 10:25:36
ti urojme fat ekipit dhe cunave te tirones ne perballjen me ekipin VARTEKS TE VARAZHDINIT NE KROACI , suksese cuna dhe thyjini kroatet ne shtepine e tyre , tregojeni veten  :perqafim

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2692 ne: 30-07-2006, 05:19:24
Hajde miredita patrioter perq

se u be kohe pa ju lexuar.

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2693 ne: 30-07-2006, 06:05:36
sheeee sheeeeeeeeee u bo kjo nolt na varri bomit me e qujt veten tirons :P
po nejse tironse je ti sta moho kush po me u bo laprakse ske shanc ama ;)
pershnetje ene une gjith tironsave ene vecaneisht lapraksave ene laprakseve sidomos keto te funit jane si shpirt ene pik :)
kixxxxxxxxxxxxxx glifce :)
mpuqqqqqqqqqqqqqqqq qq

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2694 ne: 30-07-2006, 06:31:07
Ore lapraka city keni fituar pavarsine ju apo akoma? :P  Ik mo pilu se varri i bajramit ka te pakten rruget e shtuara dhe ke pallatet dhe i kishin vene dhe ndricim. :D

Ke inat tija? perq shpetimoooooo :p

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2695 ne: 29-08-2006, 15:45:16
Nje pershendetje te shkurter te gjitheve :perqafim

Si u ka pat nona parti, eh :P
Shpresoj dhe uroj qe te jeni qe te gjithe mire mqs u be nje kohe e gjate pa lexuar ketu :-[

p.s., Solisto mire me pushimet :perqafim kemi noi gjo t're a hic :D :P


 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2696 ne: 29-08-2006, 16:17:42
Kane ik Tironcat me pushime
Ne pamje te pare duken sikur jane me provime

Kane ik gjithandej
I moren mbare me detra e perrenj

Jane nxire nga rrezet e diellit
Jane si bo jevgjit e zabelit

Mene fund duket sikur pushimet kane mbaruar
Shyqyr qe filloi shiu se zor se ne shtepi kishin per te shkuar

Jane kenoq me argetime
Tani ZeritYT po ben testime

Hajt pra shyqyr qe iki vera me vjeshten
Kaq shume keni pushu sa po ngatarroni mollen me pjeshken

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2697 ne: 30-08-2006, 02:31:44
Ahhahahah, Ujko, me shkrive si gjithmonë! LOL

O me tironca, si po na e nderoni racen kudo qe jeni? :D

SmiLey, si i kalove pushimet? :)

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2698 ne: 30-08-2006, 23:14:01
O Sofra NR1  :D

Po si ju kom ..a jeni mir ..,si i kalut pushimet a u kënoqët si ju donte zemra ???

 nji :-* per kto yllat e sofres ton Smiley ,Grifsha etj si gjinen hala ktu .., dhe nji :-* per ato yllat  si nuk gjinen ktu  :lule


Ujko ,Syrgjym e ju te tjeret si ja keni kalu,, a erdhet n'Tiron ket ver a jo ?


$< 88 >$  

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2699 ne: 31-08-2006, 05:50:23
Pershendetje Tironsa   si mi kaluat pushimet........ehh h cu beme per mall  :perqafim

Temat e fundit