Tema e Tironcave. - 109 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 115790

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2700 ne: 31-08-2006, 08:43:08
Citim nga: $< 88 >$ ne 30-08-2006, 23:14:01

Ujko ,Syrgjym e ju te tjerët si ja keni kalu,, a erdhet n'Tiron ket ver a jo ?

$< 88 >$  

Ah mër lal, rrofsh qe pyt por s'kam pas munci me shku. Hajt mo, ishalla për Vit te Ri.

Lisa, ca bone ti, ke vajt n'noi ven ket ver?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2701 ne: 31-08-2006, 14:31:51
O milet ndigjoni e mbani vesh
Tirona oshte bo pershesh

Po jua them une qe jam ketu
E asnji dite larg nuk kam shku

Dhe ata pak vet qe e morin mundimin me ardh
Kur erdhen nuk dolen por u mcefen si macja nen gardh

Edhe ata qe e kishin planifikuar
U dolen ca siklete e ngelen pa shkuar

Prandaj enderroni si te doni
Tironen kete e keni e mos boni sikur se doni

Do zoti nuk merziteni kur te vini
Se me vrap do shkoni andej ku rrini

Si perfundim asgje nuk ka ndryshuar
Vetem se katunaria me shume eshte shtuar

 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2702 ne: 31-08-2006, 17:27:18
  Ehhh mo Syrgjyn pushime i thonshin kur nuk i kalon me ato qe do dhe aty ku do ...po nejse pergjithsisht mire .....dola i xhiro anej ka Meksika dhe i xhiro anej ka florida dhe u ktheva ne baze .......
  Tani i jam fut punes si Turku ......:D

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#2703 ne: 01-09-2006, 06:43:52
Spo e morr vesh fre ket variantin e ri te forumit lol

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2704 ne: 02-09-2006, 00:11:46
Solo, s'ka gje se s'je i vetmi! :D  :P

 • Postime: 305
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2705 ne: 02-09-2006, 11:10:48
shyqyr qe u hap ky forumi se spo dinim car te bejshim ne internet,. nje pershendetje per te gjithe ata qe ben te mundur hapjen perseri dhe me perfekt te cilesise se forumit , dhe nje pershendetje per te gjithe tironcit dhe tironcet e forumit , kush nuk do tiron , nuk do bab e non, :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2706 ne: 04-09-2006, 06:52:30
Ku jeni mre tironsa ...hala mre si marute ato pushibe.....

Tobene jarebi si hume kshuna :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2707 ne: 04-09-2006, 09:24:23
Bizzzzzz..... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2708 ne: 06-09-2006, 03:42:30
Paske dale lule me lule Syrgjyno........... .po na sillke ka i kanoce mjolt per dimer :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2709 ne: 06-09-2006, 09:46:15
/me i bie me shpulle pas qafe Lises dhe ia ben bizzzz!

He, e more vesh tani? :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2710 ne: 07-09-2006, 04:46:27
Une e kisha mor vesh me kohe po nuk po me interesonte :D (ee jom tironse nuk ke care me i bo :D)


Syrgjyniiiiiiiiii ( e gjeta futu mren tani :D)

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2711 ne: 07-09-2006, 11:40:40
Hali Halo  sofra nr1  ;)

Ujko me mir qe sje largu prej Shqiprie ...se atje bohet pall plako me shum se knej  ;)  mu smu bonte me ardh knej hiç kom shku e kom ardh 2 her kto 3muj e gjys edhe prap do vi tani se shpejti  :D

Syrgjymo hajt ishalla ta bo zoti mar per vitin tjeter  ;)  ..., ej a do i thush ksajt Lizes da ndroj ket pseudonimin a jo se e ka njona ktu i kone me ket emer e sa her qe ajo i thirr m'kujto ket Lizen e sofres  :D

hajd bye iherna se po na pret puna  ;)


$< 88 >$

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2712 ne: 09-09-2006, 09:50:17
Mirmjesi ronsa/e :engjell:

ueee.. qekan mledh pijanecat knej :P
m'kish mor malli per sofren e thash t'boj nji xhiro knej nga blloku i vjeter :D
me sa shoh qekeni t'gjith si kokrra molles, se derisa ankoheni dhe ndjesira keni akoma :P

Kalofshi gezuar t'gjith :perqafim... edhe mire u lexofshim serish :pafshim


TIRONA NO.1!!

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#2713 ne: 10-09-2006, 14:07:52
Ku je ti mi dinamitja trunit? :P
KE bo na i pastice tna japesh na i cope?
Lise ca thote Jersey?

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2714 ne: 12-09-2006, 09:29:07
Citim nga: &#036;&lt; 88 &gt;&#036; ne 07-09-2006, 11:40:40
Hali Halo  sofra nr1  ;)

Ujko me mir qe sje largu prej Shqiprie ...se atje bohet pall plako me shum se knej  ;)  mu smu bonte me ardh knej hiç kom shku e kom ardh 2 her kto 3muj e gjys edhe prap do vi tani se shpejti  :D

Nuk iki <88> jo.

Ketu ku u linda ketu do mbes
Te gjithe do ti pres deri sa te vdes

Nuk dua ta le Tiranen time
Aty kam ruajtur shume kujtime

Kur ndjehem ndonjehere i vetmuar
Dal te shof ndonje gje te pandryshuar

Te tilla ne fakt pak kane mbetur
Por ne memorjen time ato jane gdhendur

Sa do te qe Tirana doja te ishte si dikur
Packa se kjo katraure u c'behet me kurre

E megjithate une prap jam i dashuruar me Tiranen time
Aty u linda aty u rrita aty u bera zot i vetes time

 :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)   :)


Ju pershendes te gjitheve ju qe nuk jeni ketu e qe ju merr malli per Tironen.
Uroj qe sa te vini ta gjeni te bukur te paster e te qete si dikur :perqafim









 • Postime: 283
 • Karma: +0/-0

#2715 ne: 16-09-2006, 21:12:17
Ho mo Tironca   si je ni.. Lisa  si mikalove pushimet   edhe un kam qen ket ver ne shqip..  cte te them   lezet imodh
 nejse   ja kalofshi mir  ne ktej  rrotull jemi  marun pushimet skemi ku vejm  hmmmmm:

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2716 ne: 26-09-2006, 15:27:54
Holaaaaa tironthaa
cere bohet ktu mer jahu si ju kom nga cju kom lon a jeni me mir a me keq me mir inshalla
me mujin e ramazonit si po ja kaloni hajt agjerim te leht e te mbar e zoti kabull jua boft kush e agjeron.

po cme thuani nje her ja erdha tju vizitoj nje her mbas shum mungesash erdha thjesht tju pershendes ju tgjith tironcat e vjeter ktu emra spo permen se jan shum dhe do harroj nonji edhe keni me mshajt me mir kshu tgjithve pa perjashtim.
mos me thuni se na harroi stalonja perkundrazi ju vezhgoj ne heshtje looooooooool kom pun re kom pun skom qen ktu loooooooooooooooooo l

hajt ja kalofshit sa me mir ene suksese tgjithve ne pun shkoll dhe ne jet
ika un tani noshta ju vizitoj prap ene jua hedh nonji llaf s me shty pjaten me pilaf
RESPEKTE

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#2717 ne: 01-10-2006, 01:21:54
Pershendetje TIrana :D



 :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2718 ne: 17-10-2006, 19:40:05
Mrama Tirona,kah jeni hum ore kshtu ju?.... hmmmmm:..Neise ju pershendes te gjitheve... ;)Edhe hajde humni rugen e na vizitoni kaihere... ;)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2719 ne: 08-11-2006, 03:14:31
Ku je ti mi dinamitja trunit? :P
KE bo na i pastice tna japësh na i cope?
Lise ca thotë Jersey?

Per fshatin tem e kishe fjalen ti Solisto.....:D
Qem tu falimentu iher si shtet po i morem forcat :D....perseri mbetemi popullsia me e pasur ne amerike :P

Po ty si te kemi ....u be kohe s'te kam pare verdalle......Persh endetje iher (a i bje me te thone komshi a jo :D)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2720 ne: 08-11-2006, 03:16:51

Syrgjymo hajt ishalla ta bo zoti mar për vitin tjetër  ;)  ..., ej a do i thush ksajt Lizes da ndroj ket pseudonimin a jo se e ka njëra këtu i kone me ket emër e sa her qe ajo i thirr m'kujto ket Lizen e sofres  :D



E care ka me mu ku tobenejarebi.....a hala se ka vrejt se une e kom emrin liSa me S te modhe te shypit :D


$< 88 >$
[/quote]

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2721 ne: 08-11-2006, 03:20:17
Ho mo Tironca   si je ni.. Lisa  si mikalove pushimet   edhe un kam qen ket ver ne shqip..  ç'të te them   lezet imodh
 nejse   ja kalofshi mir  ne ktej  rrotull jemi  marun pushimet skemi ku vejm  hmmmmm:


Une nuk munda te shkoj en shqiperi kete ver :(
U merzita cik se mu prishen ca plane te bukura gjithsesi i bera ca te keputura pushime dhe ja prisha cik mendjen vetes....ca me bo...

Lum si ti paske qen ne shqipri ...si tu duk nicee heee.....ehhh atje vetem qejf behet sidomos kur shkon me pushime.....

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2722 ne: 08-11-2006, 11:55:53
More Tironca trima e trimeresha
Ju paste tata si luani e luanesha

E shtrifshit hapin pa hesap
Rrugen me lule e pacit gjerë e gjatë

Ruj se ju bo ndonjoni nai siklet
Se kam për ta bo para te gjithëve gazep

Ju pafsha ne këtë sofer te gjithëve tu qesh e tu kendu
Shpirti ju gezofte se asnji nuk e kena lendu

Qofshi mirë e lumtur kudo qe jeni
Me zemër te bardhe vazhdoni siç jeni

 :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim



 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2723 ne: 08-11-2006, 15:35:02
E kam vendosur kalamoja do shkoj te jetoj ne Trirane ......me jepni edhe 5 vjet kohe :D  

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2724 ne: 08-11-2006, 23:05:48
Eh ska komente per kete  ;)

Temat e fundit