Tema e Tironcave. - 110 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 123424

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2725 ne: 05-12-2006, 01:12:37
Ckena knej nga sofra numer1  :D

Sikur mkapi syni Stalonen mu apo .., Silvestre nga bohesh ti he ?

Ju Pershnes tgjithve   

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2726 ne: 05-12-2006, 10:07:02
Pershendetje Tirona si jeni si kaloni???
 

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2727 ne: 05-12-2006, 12:02:14
Jena mire
Do kalojme edhe me mire me Ramen e Olldashin
 :D
Pershendetje Tiranaaaaaaaaaaa

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2728 ne: 11-12-2006, 00:14:46
Hi sofra

hej KingS00l po sna the per cin je ti per Ramen apo Olldashin ?

na jepni na nji mendim kush do i sherbente me mir Tirones tone .


 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2729 ne: 11-12-2006, 00:17:19
E care ka me mu ku tobenejarebi.....a hala se ka vrejt se unë e kam emrin liSa me S te modhe te shypit :D


$< 88 >$


Shi me S si Sapllaqe  :D

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2730 ne: 11-12-2006, 01:42:25
Citim nga: [&lt; 88 &gt;] ne 11-12-2006, 00:14:46
Përshëndetje sofra

hej KingS00l po sna the për cin je ti për Ramen apo Olldashin ?

na jepni na nji mendim kush do i sherbente me mir Tirones tonë .Ajo është e lehtë fare se në fund te fundit e hedh tek a çift dhe zgjedh.
Puna është se si di nëse do kem kohe për kaq pushime te zgjatura ...
Do ja jap vellait votën, ta hedhi për mua ...

Sa për mendim është hapur një teme diku Rama Vs Olldashi
...Aty ka dhe një CV te Olldashit ...sa për Ramen, ca te them. Secili gjykon ne baze te interesave.


-King

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#2731 ne: 12-12-2006, 09:25:03
E moret vesh lajmin me te fundit per Tiranen, Do kandidoje per kryter Bashkie DOKTORR ARQILEJA(ka dale si kandidat i pavarur) :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2732 ne: 12-12-2006, 10:19:49
pa diskutim qe ky do i fitoje zgjedhjet se e ka bere proven njehere ne veten e vet dhe i ka dhene rezultat, keshtuqe ta gezoje Tirana kryetarin e ri. :P

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2733 ne: 16-12-2006, 00:10:51
ola sofra nr1.

Posi dhe nji si puna arqiles i duhet Tirones :D

Per mu ato babaleshat e kombit jon te gjith per plena!
 por persa i perket ktyne zgjedhjeve per bashkin do thoja qe me mir ta mori Olldashi, per arsyen e vetme se osht i partise ne pushtet,se me u rivotu Rama do vazhdojn te zien me Salen e do na e lejn Tironen mas dore. kurse ky Olldashi do ti duhet te punoj shum dhe me kualitet qe te shpresoj per rivotim ....kshtu qe per ne Tironcit do na leverdiste kjo e fundit  ;)
 

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2734 ne: 24-12-2006, 11:43:53
miredita sofra! :)

mqs festat jane ne prag, ju uroj Gezuar Krishtlindjet & Vitin e Ri 2007! :lule :perqafim
Kalofshi gezuar dhe ne harmoni prane familjes dhe kudo qe te ndodheni! :engjell:
Pacim ylla :pafshim

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2735 ne: 01-01-2007, 01:34:00
Pelsendetje Tilonsa. :)
 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2736 ne: 10-01-2007, 14:36:22
Si po mi kalojne ditet Tironsat.....a jeni mire o popull me shnet e me pare si keni qen kohet e fundit....
Viti i Ri ju ka gjet nai'cik ne forme apo aha ......
Qofshi mire e me rroci sa malet.....

#2737 ne: 10-01-2007, 20:02:15
Shnet e pare o Tironca..ne fakt juve ju osht me thone 2 leke buke ene 5 leke qejf mo...hahhaa se beni qejfin gjekundi qeder edhe mire e beni..une Tironce me origjine sjam po s'ka gje se kam burrin  :D :D :D

Ore ai stalioni a dini gjo nga me kam hup...vec mos e gjeca po po se griva tocin e kuklles une e pres ai nuk vje  :P :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2738 ne: 10-01-2007, 21:27:34
Me vellackon tim e kishe ti Mishel......aha ja ka bere nusja 8 me 2 dhe atij.....sus nuk ndihet , sa here qe shkoj ne tepi (te baba e kam fjalen) e gjej o tu la enet o tu ne carcafet.......i rane duart te gjorit me kerkoje dhe Cortizon10 dhe une kam harruar tia shpie , mire qe me kujtove .....aman se  i eshte bere egzem nga te larat e te shplarat :D

#2739 ne: 11-01-2007, 18:17:19
epo mir ti bohet...kshu eshte kur pickon grune vend t'keq...ska fuqi me bo pune... LOL LOL LOL

hajt me te lehta vellait :D :D

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2740 ne: 03-02-2007, 12:46:40
Mirese ju gjeta te gjitheve Tironca...Edhe une Tironce jom besoj se do me pranoni apo jo...Ju pershendes te gjitheve... :) :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2741 ne: 03-02-2007, 14:57:40
MIre se na urdherove e dashur....ne do te te prononim edhe po te mos ishe TR fare........:)
Ja klalofsh sa me bukur ketu tek zeri yt

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2742 ne: 04-02-2007, 01:55:39
Si keni qen o yllat e sofres nr1.

Hajde bujrum Tr Girly


shnet e pare . • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2743 ne: 04-02-2007, 03:00:19
hyra pa leje une sepse jam prishtiase por nuk besoj se ju prish pun te hy ne grupin e juaj apo jo ? :S

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2744 ne: 05-02-2007, 07:30:59
Mirese Na Erdhe Bjondja Platin nga Tirana dhe na behet qejfi qe na nderove ketu! Ma puth cike Tiranen, zemer, se me ka marre shuuuuuume malli, mua. Thanks shume thanks. :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2745 ne: 05-02-2007, 14:38:09
TR.GIRL kam pershtypjen jeton ne Stamboll.....keshtu qe i bie te hipi maj gishtit e te puthi Tiranen :D

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2746 ne: 09-02-2007, 07:54:43
Yllat e Tirones si ju kam?

Grupi ketu qeka s'paska leviz fare....


Lisa
88   ju  :perqafim  folt te dyve se jeni 1-shaaaaa


Hajt ma bofshi naten e mil  :D

Mani men gjoooo eeee?

Hihihi :-[

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2747 ne: 09-02-2007, 21:14:21
Ku je mi Lisa?

88 po ti?   Pse e keni lene vetem venin ketu?


Po s'erdhet ju kush do vine jabanxhijt?  :S :(

#2748 ne: 09-02-2007, 22:28:47
na mi tironce se nuk o vetem lisa dhe 88 venalinj jemi te gjithe kai cike mo... :D :D :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2749 ne: 10-02-2007, 04:47:16
Un kom mar vesh se po jetove nja 2-3 dite ne Tirone, bohesh tirons....Nuk e di sa osht e vertet. :D :D

Temat e fundit