Tema e Tironcave. - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 119834

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 26-12-2004, 00:41:57
Me ça do e korruptosh?
Une ja mbush tani se po shkoj tia fus gjumit...kaq e pata....hajde me thuaj "gjum te embel" :tym

#551 ne: 26-12-2004, 00:46:40
Naten dhe Gjum te embel :pafshim

po e lejm per neser mbrema pra se nuk e korruptova dot :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 26-12-2004, 00:48:03
Ehe kurt te jesh gati shpirterisht :D :pafshim

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 26-12-2004, 01:11:28
alda brake-dance alla shqiptarshe dije ti the ?
Aman te imagjinoj tu thy sa e sa ..... ;)

O Gaxhie ti di me i ra dajres me duket :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 26-12-2004, 01:13:08
Ta provojm njeher mo...te dale ku te dale....

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 26-12-2004, 01:15:56
Hajt i her ?
Kur jan provat e para ?

#556 ne: 26-12-2004, 15:55:28
Alda dhe Amela ja ku i keni provat nga ana ime po dridhne mire belin loooool  :D

NAPOLONI

O i miri amël
Si shërbet me tamël
Jepja dorën Nanës
Qi na u bo me dhandër

O i miri amël
Si shërbet me tamël
Eh jepja dorën Babës
Qi na u bo me dhandër
 
Dorën ja kam dhan
Ja kam bër hallall
T'trashëgohesh çuno
Me nusen * ke marrë

Dorën ja kam dhan
Ja kam bër hallall
T'trashëgohesh çuno
Me nusen * ke marrë
 
Opa, jalla, jallam dipidipidopa
Opa, jalla, jallam dipidipidopa

Kush kërcen Naplonin
Kush kërcen Naplonin
I bon qefin Nonës
I bon qefin Babës

Eh, lujma-lujma belin
Lujma moj lujma belin
T'fal Lala qemerin
T'fal Lala qemerin
 
O Maria-Mariana
Faqet me nishana
O Mari-Maria
Faqet gurabia

O Maria-Mariana
Faqet me nishana
O Mari-Maria
Faqet gurabia

E kush e bon haremin?
Kush e bon haremin?
Gocat e "Ali Demit"
Gocat e "Ali Demit"

O më morsh të ligat
Ti mu bofsh kurbon
Me jaronin isha
Me jaronin jom

O më morsh të ligat
Ti mu bofsh kurbon
E jaronit isha
E jaronit jom

E un me nji bahçe
Ti me nji bahçe
Un me nji bahçe
Ti me nji bahçe
 
Shpirtin tim o ç'ma kënaqe
Shpirtin tim o ç'ma kënaqe

Jarnananana, jarnananane
Goc Tironse ti e kuja je?
Jarnananana, jarnananane
Goc Tironse ti e kuja je?

E un mi nji dardhe Ti mi nji dardh
Un mi nji dardh
Ti mi nji dardh

O ma gëzofsh fustan' e bardh
O ma gëzofsh fustan' e bardh
 
Jarnananana, jarnananane
Goc Tironse ti e kuja je?
Jarnananana, jarnananane
Goc Tironse ti e kuja je?

O moj Nana ime
Që më ke rrite jetim
S'kalohet jeta Nan
O në Gjermani

O moj Nana ime
Q'më ke rrite jetim
S'kalohet jeta Nan
O ne Gjermani-e
 
Lei lei lei lei lei
Lei lei lei lei lei
Lei lei lei lei lei
E vajze e bukur ti më je

Lei lei lei lei lei
Lei lei lei lei lei
Lei lei lei lei lei
E vajzë e bukur ti më je

Paska dalë Eminja
Ta marrë qershin
Kur e sheh jaranin
Se ç'ja bon me sy

Emine Emine Emine
Vallahi Emine
Emine Emine
Shpirt moj Emine

Njai Baba boni due(a)t
Shkova në kurbet
Njai Baba boni due(a)t
Shkova në kurbet

Malli ç'më ka marr moj lule
Për dy sytë e zez
Malli ç'më ka marr moj lule
Për dy sytë e zez

Njai Baba boni due(a)t
Shkova n'Itali
Njai Baba boni due(a)t
Shkova n'Itali
 
Malli ç'më ka marr moj lule
Për dy syt e zi
Malli ç'më ka marr moj lule
Për dy syt e zi.

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 26-12-2004, 15:58:49
 <)> <)> <)>
Hopaaa..... <)>

#558 ne: 26-12-2004, 16:00:25
 <)> <)>

[attachment[/attachment]

#559 ne: 26-12-2004, 16:02:07
 :hahaha :hahaha
[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 26-12-2004, 16:03:25 nga Berni »

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 26-12-2004, 16:15:08
Napolon alla meksikançe Ú..... :tym....na bere çorap

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#561 ne: 27-12-2004, 02:15:39

He me...nga jeni futur ju tironcit...pervec Stalionit, s'po shoh ndonje sot ketu :???
Paskeni rene te gjithe ne gjume si qingja :D, kushedi ... do te keni ngrene si bagetia e leshuar neper lendina me rastin e X'mas e' :lalala

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 27-12-2004, 02:18:14
He grupi :occ

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#563 ne: 27-12-2004, 02:22:47
He shurupi :P :perqafim

 • Postime: 147
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 27-12-2004, 02:22:52
hhhhhhhhhhhheeeeeee eeeeeyyyyyyyyyyyyyy yyyyy   tironaaaaaaaaaaaaaa aa

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#565 ne: 27-12-2004, 03:58:10
sssssssssssss hopaaaaaa.......O Tiron Tirona kupa esht e jona..
Skuadra e Tirones 17 Nentori .....

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 27-12-2004, 04:05:04
O Tiron tirona ti je kampjonjaaaaaaaa
o tiron tirona ti je ne zemrat tonaaaa

forca tironaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa <)> <)> <)>

[attachment[/attachment]

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 27-12-2004, 04:17:01
Stalion kush eshte aty me ..une ti dhe milanistja ne stadium duke bo tifozllik per tironen eee i rrafem keq elbasonllit ate neshje e ma men vellacko nomin i bome nomin :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 27-12-2004, 04:23:10
ahaha eh e mbaj mend e mbaj i bem sborin labinotit ate dite  :)  eh hiken elbasanllit duke :'( me bisht nen shal.. :) mos gabohem ishte edhe Berni me MAxin. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 27-12-2004, 04:31:50
Po me po ishin po ma men ato u ulen ka krahu tironsave kur maroj neshja se kishin hallin e damoteve te kalbme (boheshin pis gjynah si do shkonin deri ne elbasan pastaj apo nuk ka dhe njolle te keqe damotja kush degjonte mamane pastaj) :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 27-12-2004, 04:54:54
 :hahaha :hahaha po por masanej kur dolen jasht va priti njoni me hurma te buta. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 27-12-2004, 04:59:51
Me verte kom harru me i pyt ..pistil do i ket bo nona vet kur kane shku ne shtepi...."shi si jeni bo ju shplafte e mira me gjith futboll..se kena pare me thes ne t'ju blejm ju rroba ne sa here ha dajal elbasoni" :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#572 ne: 27-12-2004, 05:08:16
pse nuk te kom tregu tyy.. o me fal:( me tregoi berni mu kur hikem ne elbason per ndeshjen e kthimit. :) i kishte bo per spital lene mo kur ju kishte ardh i jati i kishte fute ne hale gjith noten..me erdhi gjinaf shume per te dy sepse kishin vujt.. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 27-12-2004, 05:21:59
looooool o te rafte e mira ........Pse me i atyne ishte ai gjeli qe kishte morre rruget :D

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#574 ne: 27-12-2004, 05:26:09

ç'kemi Tirona

Unë nuk jom 100% Tironc, por jom edhe tironc pak se kom jetu per disa vite atje. Do më pranoni edhe mu këtu, apo duhet të jem 100% edhe una?

PS: Tironës vetëm Prishtina, munet me i ba konkurrencë edhe atë jo të plotë por deridiku, kshtu menoj unë.

Temat e fundit