Tema e Tironcave. - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 110716

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 27-12-2004, 05:28:55
Eeee c'are po thu mer bab se ke jetu ca vite si klandestin ne tirane :D e qu veten me perqindje tironsi...megjithes e ne ne grupin tone te pranojme me deshire mos enderro me sy hapur ;)

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 27-12-2004, 05:41:42
Si klandestin? çar klandestini, mi? Unë u desh të paguja trafikantat që të hyja në Tiranë, ato postoblloqet tek Unaza ishin shumë të vshtira per tu kalu, mi? Pastaj ma dhanë një dhomë në Hotel Tirona, atë që e kishin vetëm për klandestina, ke parasysh ti. Shumë kam heq, deri sa e kam bo atë përqindje tironci, në gjakun tim.  :occ

Nuk është e lehtë të bahesh tironc, mi. Po t'ishte e lehtë, të gjithë do baheshin.  :hahaha :occ

Unë e kam një të mirë që kur andrroj, i myll sytë gjithmonë, kshuqë nuk ka problem.

Falemnderit për pranimin :pafshim :perqafim
Prishtina e ka  :perqafim Tironën  :puth
« Editimi i fundit: 27-12-2004, 05:45:44 nga Doni »

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 27-12-2004, 05:52:24
Hajt mo meqe i paske lodh kockat edhe paske fjet te hotel Tirana po te japim vetem nje perqindje jo me shume 99 % tjera myll syte ene bohu ca te dush se vetem tirons qe nuk je :D

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 27-12-2004, 06:06:03

Jo pra, nuk jom tironc, por e kom një përqindje unë menova ma t'modhe se 1 përqind.   :???
Dy vite nuk jon pak, moj
Edhe ju tironcit, kto rregullat e azilit shumë të vështira. :o

Un jom 100% prishtins, dhe shqiptar, e për mua është njësoj sikur të jem tironc, shkodran, vlonjat, tetovar, shkupjan, ulqinak etj. etj.  :P

Shum suksese Tironës dhe tironcave  :perqafim


 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 27-12-2004, 06:31:21
Isoj nuk osht mo se ne tironsit jemi te omel qamet po hajt mo boja qefin vetes ti ;)
Llapen mrena se ke nejt ene dy vjet ne tirone duhet ta dishe mire se ca ti bejme asaj llapes tate ne :D
Pershendetje Doni :perqafim

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 27-12-2004, 07:40:53

E di, e di Lisa, se ça mi boni llapes sime e kam provu  :occ

Përshëndetje edhe juve  :perqafim  :pafshim

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 27-12-2004, 18:45:10
 :(

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 27-12-2004, 18:55:38
Po ti alda ca ke motra :??? ma thuj mu kush te ka rraf ;)

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 27-12-2004, 19:00:12
S'mkan rraf jo.....po ja kta tironsit ku jan fut :(.....ka rene forumi ne gjum :(

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 27-12-2004, 19:02:43
Qyqe mi goce ja me ke mu ti ketu Tironse dem babadem ..... mire e ke ti kan humbur te gjithe ne fakt do ken zone dashnore e dashnore se nuk ka mundesi :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 27-12-2004, 19:07:01
Po pra ktu esht problemi...dy alamet tironsesh ketu......e shif si jemi katandis......po mire se dhe ne...s'esht be keq per me zen dashnor jo.......po pse te harxhojme kohen kot xhanem :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 27-12-2004, 19:09:13
Po pse mi tashina je tu e kuptu ti qe keta cunat e ketij forumit na kane si motra se per gje tjeter ahhaaa nuk i kemi keta..ashtu ta lejn ne dere :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 27-12-2004, 19:10:33
s'kane shanse :D
« Editimi i fundit: 27-12-2004, 19:26:54 nga alda »

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 27-12-2004, 19:21:25
s'kane by.. thuaj po shanse dhe mund te kishin po te ishin te zotet :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 27-12-2004, 19:26:23
Bravo.....e vertet kjo.....jane dhe te vegjel shumica mi Lisa...jane ne hapat e para akoma :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 27-12-2004, 19:28:18
Nuk na perballojne dot neve keto moj vajze tironse te forta ne ;)
Ku ke ndenjur ne tr moj alda...

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 27-12-2004, 19:29:28
Ca lokalesh apo per shtepine

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 27-12-2004, 19:30:22
shtepine moj shtepine...

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 27-12-2004, 19:33:11
Bulevardi kryesor "deshmoret e kombit" tani "leka zogu i pare" quhet.....d.m.th perball hotel arberise tani eshte ber ajo ministria e drejtesise(nje ndertese moderne gjoja).....ato pallatet mo, me dyqane poshte....tamam-tamam kam nje dyqan sufllaqesh poshte :???

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 27-12-2004, 19:35:20
Po e kam idene..ku eshte nuk qenkemi shume larg une andej nga treni :) kurse ne lokomotiven e kemi bere kjoske shesim qofte :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 27-12-2004, 19:36:54
 :D :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#596 ne: 27-12-2004, 19:37:10

Eme plasen thashethemet kendeja me sa shoh une :P
Moj dreqka po pa mua...filloni juve e' :???
Pa pa pahhh c'paskeni qene me ;)
Hajde shpejt... formojme 'murin tironc' neve ketyna (si muri i Kines) qe te mos na bej terr syri e ktyne buburrecave :lalala te mos iu shkoj mendja as ne gjume per me shemb murin e trimereshave :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 27-12-2004, 19:39:16
Tani erdhe grupi-shurupi. :tym.....cuna tirons......nuk bohet fjale Ú.....ska mi jo.....ca ti bejm :???

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 27-12-2004, 19:41:01
Erdhe moj erdhe hajde me shyqyr...pse moj kur i ka shkuar ne mendje ketyre (buburrecave) te na bejne gje neve dine me mire ata se te luajne me zjarrin ..;)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#599 ne: 27-12-2004, 19:41:26
Ca me bo mi rrusho :perqafim...grupi-shurupi ishte 'busy' gjate dites <)>
Eh mire mire...vetem dy cuna njoh tirons persmari une kety ne forum...Stalion-in qe e kam si vella dhe e kam komshi :)...dhe ate 'tomin' qe e ka Lisa andej nga lagjja vet ;)

Temat e fundit