Tema e Tironcave. - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 102097

 • Postime: 5949

#600 ne: 27-12-2004, 19:43:39
Erdha Lisa motra :puth, erdha una :P
Jam bo telef mo gjithe diten e dites...mbeta jashte :(
Sa erdha direkt e ne kuzhine me bo nje gje me ngrene se vdiqa per buke...sikur me kishin mbajt lidhur mi goce...ue ueee shyqyr qe me pushoi greva e urise :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 27-12-2004, 19:45:56
Pikes i ke ra vallaj vellain tim dhe kandidatin tim per burre :D I kom zone te dy qe me hapat e para....Dita duket qe me mjes kot nuk thone...:D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 27-12-2004, 19:53:02
Po dhe dy periher moj.....ne tjeret ta majm me.... :D......ku jan pra...çkam per ta kap me zorr nai tirans te vogel....kshu si per hobi :D.....se u bem derr :???

 • Postime: 5949

#603 ne: 27-12-2004, 19:54:14
 :hahaha  ca ke zene ti mi goce...avash moj avash se i zure te gjithe kandidatet e vetem qe jane kety :D

Lene vellain per motren tate ti ;)...hajde, se jo per gje...por shume larg per ty ai...ndersa une e kam aq afer sa nje dore te zgjat dhe fapppppp per dore e marr menjehere per shetitje buze Thames River :P :D

 • Postime: 5949

#604 ne: 27-12-2004, 19:55:40
Alda...o rrusho,,, nese je bere derr...s'ka hobi kety...por snobi :D
Ec aty, mbaj radhen... se njonin e kam zene vet ne rrjet :P <)>

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 27-12-2004, 19:57:50
 :(

P:S "Maj rradhen thote....ça rradhe mi....deri kur te me dalin thinjat e...." :(

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 27-12-2004, 19:59:10
Ej po ai " solisti" nga esht :-\

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 27-12-2004, 20:00:37
Alda ne linje nuk besoj te kesh ndonje tirons po hajt mo nja dy fara te mira i ke s'ka gjo se nuk jane tirons(edhe goce une o i mor cift o nuk i mor fare du me u kompletu priher une :D )
Smiley ti prit rradhen ti them mamit te me beje nje vella tjeter (apo hajt se kush po e di mos e ka nanji gati qe nuk e dime ne ) se kete qe kam per nje 10 vjecar ja kam lene fiones :D

 • Postime: 5949

#608 ne: 27-12-2004, 20:01:09
Shih shih mu merzit mu kjo kaq shpejt :???
Cfare ben moj... se ma copetove dhe mua zemren :( :perqafim
Moj po cfare thinjash do te dalin ty moj...ti je dhe me e vogel se mua :P... nejse, hajde mo...dil ne radhe perpara meje...c'ti bej drejtorit une qe eshte zemer mire :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 27-12-2004, 20:03:32
Shih shih mu merzit mu kjo kaq shpejt :???
Cfare ben moj... se ma copetove dhe mua zemren :( :perqafim
Moj po cfare thinjash do te dalin ty moj...ti je dhe me e vogel se mua :P... nejse, hajde mo...dil ne radhe perpara meje...c'ti bej drejtorit une qe eshte zemer mire :D


 <)> :puth

 • Postime: 5949

#610 ne: 27-12-2004, 20:05:03
Alda, po po ueee harrum Solistin moj, se dhe ai tirons eshte :perqafim qe iu befte nena kurban iu befte :P

Hejjj, po juve mi...me qenkeni kthyer te dyja kurnace fare ere :???...sikur te keni zemer gjirokastrite...uee e c'behet mor amani :(
Eh mire mire...hajde po dal fare una...pfff kam sa te duash dhe pa keta peshqit kendej <)>

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 27-12-2004, 20:07:11
Po ja mi se tani qe doli dhe solisti...na bi ka nji per koke.....çke mi ti se rregullohena.....kt u jemi.... :perqafim

 • Postime: 5949

#612 ne: 27-12-2004, 20:09:43
 :hahaha :hahaha :hahaha

Me shkrive fare mi dreq :perqafim
Eh mire mire...s'du me tani una...ehuuuuuu ma prishet hovin e madh qe kisha per ndonje peshk te ri kendej :( :P

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 27-12-2004, 20:12:51
O perendi e madhe :o
ça flet mi rrusho......si t'hiku hovi ty kshu.....ta gje lali ty i peshk t'madh fare....tkuq...jesh il...si e do.....fol :D

 • Postime: 5949

#614 ne: 27-12-2004, 20:18:16

E du...e du...hmmm me luspa shumengjyreshe una :P :D
He me gjen ndonje keshtu ti..apo jo ;)

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 27-12-2004, 20:21:23
Na mi se e bejm dhe me luspa ne...vetem fol ti...me luspa....pa luspa....lakuriq... .me mustaqe.... :D...si ta dush :tym

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 27-12-2004, 20:21:40
E care bohet keshtu mi amon...na moj se kur te iki lali ne maj ne shqiperi ju sjell me these si i doni te holle te gjate te trashe si i doni po ju them...hajde mos kini gajle kenaquni dhe pak me keto qe keni ketu :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 27-12-2004, 20:24:15
Po mi...po deri ne maj si ta shtyjm ne....ku ta shtyjn kta ktu....do na balllcamosin deri n'maj neve :D

 • Postime: 5949

#618 ne: 27-12-2004, 20:29:50
Moj...e bej listen una, madje e qendis fare ;)...po thuaj, a do te gjendet ndonje per mua...ashtu sic e dua une mojjj :???
Se kam pretendime una :-[

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#619 ne: 27-12-2004, 20:30:42
Pse i lejme ne cafkat thua te na balsamosin :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 27-12-2004, 20:34:15
Ska gje se tu nejt kshu te bijn pretendimet :D
Edhe un me Lisen kishim pretendime dikur.....kur ishim te reja :D

 • Postime: 5949

#621 ne: 27-12-2004, 20:49:11
 :hahaha
JO mi dreq jooo... se nuk me bien pretendimet kollaj mua :???
Mua me shume po me shtohen ne liste e jo te me pakesohen mojjj :-[

Eh mire mire...kam thene une, jam tip i veshtire <)>...oj ti goc ;)

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 27-12-2004, 20:53:57
Vdeksha un o zot :perqafim....
Dalim pazarit shofim njeher...se pazari s'dashka me ardh ke neve :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#623 ne: 27-12-2004, 21:05:06
Lene se ka me nai ra nai damlla atyne shitsave anejna po rrini rehat doni me na lone ne pa damote ne kastraveca se cuna skemi qe nuk kemi :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 27-12-2004, 21:07:38
jo kastravecat mos :o :D

Temat e fundit