Tema e Tironcave. - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 123210

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#625 ne: 27-12-2004, 21:09:39
:D:D:D he mi mos u tremb sikur nuk ke pare e provuar kastraveca ndonjehere :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 27-12-2004, 21:18:13
E kisha fjalen "mos o zot mos na lejn pa kastraveca mi lool"....se pastaj do na gjej belaja :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 27-12-2004, 21:41:58
E pra mo keshtuqe boja dhe shitsit yzmetin :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 27-12-2004, 21:48:06
Me ndihmo dhe ti qe te na letesohet puna :D.....se ndjejm fare.....kurse kjo Smiley e harroi me e qendis listen......ç'kam per ti hap i tem
"Smiley kerko içik burre t'vogel" :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#629 ne: 27-12-2004, 21:48:36

Une s'du kastroveca...hajde me leshoni ca domote te kuqe dhe te rrumbellakta... :D :lalala

Du...du me i bo...lene lene se nuk po e them :P..se ka 'under age in this forum'' :hahaha

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 27-12-2004, 21:50:23
looooooool e shof une qe paske menije te keqe ti :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 27-12-2004, 21:50:34
Po si m'suan sot kurdo i m'sojn.......i ngelen mamit n'dere per zotin :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#632 ne: 27-12-2004, 21:51:31

O ti shtrige e vogel :D...ca burri t'vogel me :P
Une e du...e du <)>...eh mire mire, s'du me e thone...se pastaj...aq iu duhet ketyre harabelave kendej e fappppppp nje te fluturume tek 'Smiley' :lalala e te gjithe dun me ngron fara falas pastaj... :hahaha

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 27-12-2004, 21:52:40
Po mir mi nji kafshat jepja ti.....si me rast festash....pastaj perjasht me breke :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#634 ne: 27-12-2004, 21:54:43
Alda...si the si the :o...breke (?) ...ca brekesh mi goce :???
Qyqa...jo me jo...do t'i lej fare lakuriq...o ho ho ashtu sic i ka bo nona e tyre per marshalla :D :lalala

Lisa...cfare menje ere...mu me ka hypur temperatura -40' mojjj :hahaha

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 27-12-2004, 21:58:03
Po mir mi mistrec se e thashe me breke se mos u skuqje ti...po qeke nam fare ti mi :D
Do qe te bij temp. futju kastravecave si mu me Lisen...leji domotet e kuqe...shi si jemi ne te dyja...si koqe molle :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#636 ne: 27-12-2004, 22:13:07
 :hahaha Leri ko*** e molles ti...se kastravecat nuk kane bere gje hajer per to :D...po ec aty...me paso ca domote te kuqe te them :P...se te erdha e te bera gropen me te madhe se ajo e Hajredinit mu ne mes te Tirones <)>

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 27-12-2004, 22:27:23
moj mos u zini ne damotet ne kastravecat na pelqejne nje here ashtu e njehere keshtu ;) si te na vije per lezet uu mbare doja te thoja :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#638 ne: 27-12-2004, 22:32:17

JO me cfare t'zonme ka ketu...apo jo Aldush :perqafim
Hejjj, une po bej doreheqje nga fushata e vexhetarianeve (vegeterians) :lalala...po kaloj nga fushata e mishit te njohme...uh per qejf :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 27-12-2004, 22:36:14
me kembe qingji ti eee :D
« Editimi i fundit: 27-12-2004, 22:45:54 nga Lisa »

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 27-12-2004, 23:56:19

JO me cfare t'zonme ka ketu...apo jo Aldush :perqafim
Hejjj, une po bej doreheqje nga fushata e vexhetarianeve (vegeterians) :lalala...po kaloj nga fushata e mishit te njohme...uh per qejf :D

Mir...kur ti dush kastravecat thuj :D

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 28-12-2004, 00:09:48

Kush jane kastravecat e kush mishi i njome ketu?  :???  :o

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 28-12-2004, 00:35:35
Skupto ti e... :tym

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 28-12-2004, 00:50:34

Kuptoj për ça po flisni por jo për kë po flisni.  :occ Prandaj edhe ju pyeta.  Kush nga ne janë kastraveca e kush mish i njomë për juve?  :P E kush është chick apo çika për ne? :P  :pafshim

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 28-12-2004, 00:55:36
Ehhhh kush esht kastraveci thot.....hajt se ta shpjego Lisa :D

#645 ne: 28-12-2004, 05:47:04
Ehhhh kush esht kastraveci thot.....hajt se ta shpjego Lisa :D

Alda un i them Trangull Kastravecit :D

#646 ne: 28-12-2004, 05:47:39
Lisa na e shpjego pak ti me mire cfar thot Alda :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 28-12-2004, 06:31:00
Mire e ke mo Bernush pikes i ke rene trangulli eshte me lal pikes i ke ra ;)

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 28-12-2004, 16:21:01
ca bohet knejna ka shpija ime? smiley'in mire e kom kshu nga ana e pergjithshme :D  :perqafim

motra ti mire,me babin fole ne telfon se vallahi kishte nevoj per lek. :d un s'kom as mos te shkoj mendja fare.. ;) hajde hudhu shkundi xhepat sorry astaret i mean..loooool

kjo aldaaa duket mire kshuuuuu nga ana e jashtme se perbrenda eshte e rrenume ...loooool • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 28-12-2004, 16:25:30
uaaaaaaa......çfare tipi >:(.....une jam llahtar fare nga te tera per ate pune :D
oreee...do me lesh rehat ti mua apo jo....çte bera mo çte bera :D

Temat e fundit