Tema e Tironcave. - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 110801

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 28-12-2004, 16:27:02
 :) :perqafim un jom tim i keq shum o yll kshu me thon te gjith mua.. :P :perqafim

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 28-12-2004, 16:30:58
po dhe un jam shum e keqe 8).....prandaj mos me ngacmo.....se ta keputa :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#652 ne: 28-12-2004, 16:34:18
shih shih kjo..  :) hajde cere goce se qenka kjo mer bab :D direk dhe ne te keputme litari. :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 28-12-2004, 16:36:13
qafen lool qafen :D

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 28-12-2004, 16:37:17
Ehhhh kush esht kastraveci thot.....hajt se ta shpjego Lisa :D

Po nuk ma shpjegoj Lisa, a s'e sheh ti a?  :???

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 28-12-2004, 16:38:14
ho pra mo ate thuj se un kujtova se do vdes virgjin.. :) :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 28-12-2004, 16:38:25
po ta tregoji mo i shkret..."trangulli"....me teper se kaq :???

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 28-12-2004, 16:45:11
po ta tregoji mo i shkret..."trangulli"....me teper se kaq :???

 :hahaha ahh mu të shkretit, ma ke përkthy mirë qëtash, flm shume :occ

Ti po dishe shumë moj  :o

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 28-12-2004, 16:45:56
E e i ka jeta lool :tym

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 28-12-2004, 16:47:20
A gjithmonë përkthen kështu kaq mirë a?

Mos je gjë përkthyse ti moj?

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#660 ne: 28-12-2004, 17:44:50
ca bohet knejna ka shpija ime? smiley'in mire e kom kshu nga ana e pergjithshme :perqafim

motra ti mire,me babin fole ne telfon se vallahi kishte nevoj per lek. un s'kom as mos te shkoj mendja fare.. ;) hajde hudhu shkundi xhepat sorry astaret i mean..loooool

kjo aldaaa duket mire kshuuuuu nga ana e jashtme se perbrenda eshte e rrenume ...loooool :hahaha....Oooh te marte e mira ty, te marrte... se me kenaqe se qeshuri o mistrec i Londres :D
Po ku je mo komshio...prit e prit dje une mbrema per ty, se mos ma nxirrje koken kendej nga shtepia jone...e ti hic mo, u zhduke si ujku pa gjurme :(
Na morri malli more qafir i vogel :perqafim

Edhe tani qe vij une, ti prape nuk je....hej bela, u dashka me te gjet e pastaj me ta shkul veshin fare...kalama i poshter :P

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 28-12-2004, 18:00:51
 :) Ishte motra ime ketu mbrom ;) qe mban me muhabet nje lagje.  :Ddje kam qene ne londer gjith diten dhe kur u ktheva ne shtepi isha i derrmuar si mpas rrah nai njona .. :D

ti ca bone kto dite pushimi?  ;) :perqafim

« Editimi i fundit: 28-12-2004, 18:01:53 nga stalion »

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 28-12-2004, 18:02:43
Ka fol me mu  >:( kishe nai problem ti  :tym
« Editimi i fundit: 28-12-2004, 18:31:56 nga alda »

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 28-12-2004, 18:30:49
Me ty  :D ah mire pra se thash ka fol me nai tjeter.. :D  e di ca do i punoja :perqafim :perqafim ja kshu do ja boja :)

ja dhe nje per ty  :perqafim se i paske faqet e mira.. :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 28-12-2004, 18:31:31
e di qe ma thon gjithmon :??? :perqafim

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#665 ne: 28-12-2004, 18:34:28
Isha me te marrte e mira ty, isha kety :P
Te thashe mo...prita e prita per ty moooooo deri ne mengjes e ti hic mo, s'e nxorre kaptinen tate :(
Mbreme brother, jam kenaq muhabet me Alden :perqafim e me Lisen motren tate :P
Kemi bere nje grup neve...qe burre nene nuk na e del dot :lalala

Yllo Stalio'' dhe une e rraskapitur jam kthyer dje ne shtepi se isha me vellain tim jashte Londre per te takuar nje mikun tone e kur u ktheva une ne shtepi ishte vone mbasdite :(
Kisha sharru per buke nji here...hengra shpejt e shpejt e direkt me katapulte erdha ne forum per ty e keto rrushet kety :occ

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 28-12-2004, 18:39:17
he ç'keni humb dje ça keni humb 8)

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#667 ne: 28-12-2004, 18:46:16

Si jo mi rrusho :perqafim...ai ka humb shume :'(...s'erdhi dreqi me u bo anetar i partise tone QQIO :D

Ec atyyy VIVA QQIO!!!

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 28-12-2004, 18:49:11
Urraaaaa <)>

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 28-12-2004, 19:24:02
Po he mo popull si ja kaloni Alda ike ne shtepi ti apo fjete ketu mbreme ;)
Smiley he motra si te kam mos ma luj shume vellain se te tash ma ka zone fiona per kete 5 vjecar..:D
Vellacko po me vlla per pare te une vini ju gjithmon pse nuk me the me perpara te pakten te mos i kisha ble dhurata per vitin e ri po t'ja kisha cu pare te thata....ti kishe nevoj per nai gjo ;) hajde se nga forumi me these jua jep lali pasanike modhe une :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 28-12-2004, 19:26:49
ça flet mi lool...kam tre dite qe bi ne 3:30 me ze nga ora shtat tet e mengjesit.....deri ne 12...ste le dhe cel...ne mengjes....d.m.th mesdite i bie...
Vdiqa per gjum.....po sme ze...se di si e kam hallin...mos kam ren ne dashuri :o

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#671 ne: 28-12-2004, 19:27:47

Une e shkreta nuk e ngacmova gje :??? :-[
Une e di qe ka Fionen por edhe po mos ta kishte...une njeriut ne qafe as nuk i bie as nuk i hyp :D


#672 ne: 28-12-2004, 19:28:37

Vdiqa per gjum.....po sme ze...se di si e kam hallin...mos kam ren ne dashuri :o
'

Pse kur nuk te ze gjumi dmth ke ren ne dashuri  :???

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 28-12-2004, 19:29:55
se di ndoshta mu po :???

#674 ne: 28-12-2004, 19:31:08
se di ndoshta mu po :???

Kush na qenka ai qafir :P :D

Temat e fundit