Tema e Tironcave. - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 110718

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#700 ne: 29-12-2004, 18:29:05
eh zemren e kemi ne e kemi  :D Ja tani po ta sjell akulloren ty,don i cik caramel sauce se i jep nje arom te mil.. :D

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 29-12-2004, 22:00:26
eh zemren e kemi ne e kemi  :D Ja tani po ta sjell akulloren ty,don i cik caramel sauce se i jep nje arom te mil.. :Dpo nuk te kerkova akullore mor djale por nje gote uje me vanilje eh mor Stalion nuk e kup hic gjuhen tone  :D

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0

#702 ne: 31-12-2004, 21:49:28
stalion te kilikos un ne vend te gaxhies :P :lalala

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 01-01-2005, 04:01:10
Po mir mo rrusho  :D ta prish un ty sikur do me  perdhunosh gjith noten. :) ti vetem do me kilikosesh apo jo/ :lalala :puth

#704 ne: 01-01-2005, 23:28:45
Nje lajm nga Tirana per naten e mbremshme.


FESTIMET, KAOS NE QENDER TE TIRANES

Ashtu sic eshte bere tradite vitet e fundit, edhe viti 2005 eshte pritur nga qytetaret e Tiranes, nen eren e barutit. Koncerti i organizuar ne qender te Tiranes nga Bashkia e qytetit, ka kaluar ne plan te dyte, nderkohe qe "zeri i pare" i ka takuar zhurmes se fishekzjarreve dhe shashkave. Te hedhura vend e pa vend, shpesh here me qellimin e vetem per te trembur kalimtare te rasitit, keto produkte "festive", e kane shnderruar edhe kete nderrim vitesh, ne nje kaos te vertete, ku kenaqesia me e madhe ishte te trembje te tjeret.
 

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 02-01-2005, 23:03:36
Tirona....ne zemrat tona.....tirona.... ti je e jona.....tirona <)>

#706 ne: 02-01-2005, 23:08:56
Tirona
Tirona....ne zemrat tona.....tirona.... ti je e jona.....tirona <)>

Ja more doren kesaj temes tashi ti Alda u bere si hapsja temes po keto kohet e fundit ka ikur ne drejtim te paditur :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 02-01-2005, 23:10:34
cuno po knoja ate kengen  e atij grupit ku kno dhe Edi Rama....ke "vesh" per muzik apo jo  :D

#708 ne: 02-01-2005, 23:12:33
Degjoje ketu dhe mesoje mir ;)

Tirona - West Side Family

http://www.albanianmusic.com/media/real/videos/57_4.ram

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 02-01-2005, 23:13:55
ke ofendo ti  >:( mir e di un.....sot ke per te flejt perjashta me benevrek mu ke dera  :D

#710 ne: 02-01-2005, 23:15:21
Kush te ofendovi ty po thjesht te thash degjoje kengen pse te ofendova.

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 02-01-2005, 23:34:35
mthe mu ik mesoje mir  :???

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 03-01-2005, 18:34:58
Tirana (Sheshi Nene Tereza)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 05-01-2005, 23:11:51
Stalionce
Lisa
Tomi(ku je mer,se m'than se t'kishin gjet nuse n'Tirone)
London Tironc

Ju sjell nje pershendetje nga Tirona jone  :),top fare ishte,si per atmosfere feste i kushin vu ato xhingla minglat ene kaqqqqqq
Drita nuk kishte po kishte gjeneratora fale zot  :D
 :puth te gjitheve Tironcave  :lule <>

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 06-01-2005, 00:47:51
Ishe ne tiron mi na e ke bo me hile heeee mire mire ta boft zoti halla po kur vje ktu mos rri tu na shit men tani :D dhe mos ja mbush mendjen Tomit me trillime se mezi jom tu e majt :D ka fillu te me hik sa anej knej :D

 • Postime: 6542
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 06-01-2005, 20:36:01
Lol,nuk te shes men mi zemer,vec i gjo te thote motra,mos te raft ne mendje me shku ne dimer se ke me mallku veten Lisa.

Me Tomin bej shaka mi dreq,ngaqe ka qejf me ik ene une i them ik se t'kane gjet nuse  :D

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#716 ne: 06-01-2005, 21:46:45
Ka ndonje tironc te mire? S'ka, ika une! :D

#717 ne: 06-01-2005, 21:52:32
AD kan ngelur vetem Gocat Tiranse tashi po te pelqevi ndonjera zgjidh e merr :D :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#718 ne: 07-01-2005, 01:07:02

Milaniste se mos pershendesesh ti e' :(
Kaq mendjemadhe te beri me goc Tirona ty, e' :-\
Po zemren mi, ta ngushtoi ty kshtuna ...se mos thote tjetra...hajde bujrum, me gjize prej tirone :P...hic kjo...uaaa ca goce moj mami, per koke te vjerrit :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#719 ne: 11-01-2005, 18:22:21
ad cere cuni do ti mo ti morrt armiku te ligat? :D

milaniste muahhhh ishallah i ke len mire komshijt  :D Lomin me qamilen se ato i kom pas pik te dobet.. :)

na se harrova hajde na shif se na ka mor moolli me te pa mi dreq.. :perqafim

Smiley pse merzitesh te mo se njerz jemi dhe harrojm nganjeher masanej mosha bo dhe te veten.. :) un dhe milanistja vijm duke u plakur jo si puna jote duke u rinuar..loooooll ja nje puthje speciale per ty dhe lisen.mlluq mlluq he ju bona dhe me peshtym....looool

#720 ne: 11-01-2005, 19:35:49
kjo milanistja na ka harru fare  :D  :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 18-01-2005, 23:25:18
O TIRONSA po ku jeni fut mer jahu...qitni me kokat se po vje era tave dheje me melcia :D
Ju pershendes njehere po jeni zhduk fare Milaniste...Tomi... LT...Smiley (si gjysem tironse qe te kom)....vellackon e kam ne shtepi ate e shof perdite mo merzit...;) hajde iher lajmerohuni ne zyr ti bojme dy pare plane per ne vere....:)

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#722 ne: 19-01-2005, 01:15:44
Motra nje vlla ke hej druq dhe te o merzit..  :)

kto te tjeret me duket e kan honger sapunin per djath.. :) :hahaha

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#723 ne: 20-01-2005, 01:51:28
Mirse ju  gjeta  :perqafim :lule


ju pershendes te gjitheve  :lule

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 20-01-2005, 03:27:01
flm leni per pershendetjen.. :perqafim

kto te tjeret kan ik ne dasem se martohet komshiu jon me gocen e gaxhiut ne Laprak.. :D qe ka pas punuar tek kepucaria ne kombinat,qe shiste mish tek pazari i ri,qe llustronte kepucet tek sheshi skenderbe.. ja pran prandaj nuk vijn mo knejna.. :D :)

Temat e fundit