Tema e Tironcave. - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 123419

 • Postime: 274
 • Karma: +0/-0

#725 ne: 20-01-2005, 04:22:44
ktu jena mer daaaajj...isha iher verdall neper katunet e tirones...lunder baldushk ne anej nga petrela......

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 20-01-2005, 04:34:12
po ho re se na mori malli me tpa mer tom..ckishim nai gjo anej ka baldushku se vallahi mka mor malli per hallen qe e kom atje.. :)

qazimin e takove,he si ishte?Lomi mire dopjon e rakis ne dore si gjithmon eeee... :)

me t'thon t'drjeten motra ime Lisa oshte merzit shume per ty,,nuk e di po m'duket ka ra n'sevda.. :D ho re ca do besh me te se nuk po e duroj mo,po na qit prej shpiet.. :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 20-01-2005, 09:47:46
cuno mylle me halen care po te duet ty....ehhh ca kom me i bo ketij vellait tim per zotin do ja qis qumshin e nones prej hunesh...uuuu se harrova ka pi qumesht plun ky se ngeli me barr me milanisten nona priher dhe ju prish qumshi gjinit :D
I gadis vete punet me Tomin une mer ti ...pse ke Tomi me gjete me me bo ner ti mu nerin ma kishe bo me ate qe m'premtove po zaten i ke ngja komshiut si xhep i shpum je ne ti :D
Tomo tironso ca kena iher si ja kalo mer daj Baldushku si tu duk a kishte arrit balta deri ne gju apo akoma  :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 20-01-2005, 09:48:07
Se harrova Leni :perqafim

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#729 ne: 21-01-2005, 01:09:22
cuno mylle me halen care po te duet ty....ehhh ca kom me i bo ketij vellait tim per zotin do ja qis qumshin e nones prej hunesh...uuuu se harrova ka pi qumesht plun ky se ngeli me barr me milanisten nona priher dhe ju prish qumshi gjinit :D
I gadis vete punet me Tomin une mer ti ...pse ke Tomi me gjete me me bo ner ti mu nerin ma kishe bo me ate qe m'premtove po zaten i ke ngja komshiut si xhep i shpum je ne ti :D
Tomo tironso ca kena iher si ja kalo mer daj Baldushku si tu duk a kishte arrit balta deri ne gju apo akoma  :)
jo ti po dhe smiley te vij se mua nuk mund te me boni gjo.. :D por rri rehat po te them mos ta boj fytyren me keq se ta Mickellit..... :) ty te vje inot se mua nuk ma ka nda mami qumeshtin deri ne gjasht vjeq.. <)> kurse ti ke pir vetem nje vit se linda unaaaaaaaaaaaaaaa masanejna ...milanistja eshte 18 vjec mos harroooooooo hahahahahah

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 21-01-2005, 01:12:04
ste vjen turp  :D fshi buzet se i ke me qumesht :D


sa me kishte mar malli per içik tem tironsash :(
stalion pse tirons qeke ti mo :???

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#731 ne: 21-01-2005, 01:14:22
jo jom afrikon prej somalie... :)

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 21-01-2005, 01:15:40
urime :???

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#733 ne: 21-01-2005, 01:16:42

Miremengjes per ata qe jane ne Evrope...se ketu ku jam une...erdhi mengjesi, 00:07 tani :D
Ndersa per ju te USA & Canada, hajde mirembrema! :)


Stalio'' shih shih dreqi...more te ka marr malli per dru, ty keshtu :D
Rri e behu i urte se te erdha tek shtepia e te nxorra fishek perjashta me kamzhik :P...e kur ta kem bo mishin vija-vija as macet e lagjes nuk do te hedhin syte mer dreq <)>

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 21-01-2005, 01:18:33
harrova une qe Londra esht nje ore mbrapa nga Italia apo Shqiperia....ketu esht 01:00

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#735 ne: 21-01-2005, 01:27:22

Eee Aldush :perqafim...jemi, jemi nje ore mbrapa neve :P

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 21-01-2005, 01:29:41

Miremengjes per ata qe jane ne Evrope...se ketu ku jam une...erdhi mengjesi, 00:07 tani
Ndersa per ju te USA & Canada, hajde mirembrema!


Stalio'' shih shih dreqi...more te ka marr malli per dru, ty keshtu :D
Rri e behu i urte se te erdha tek shtepia e te nxorra fishek perjashta me kamzhik :P...e kur ta kem bo mishin vija-vija as macet e lagjes nuk do te hedhin syte mer dreq
komshije,ta mba me gjujt mu.. :D nga london eye kom me te hudh :D hajde iher hajde te shohim kush do ja boj trupin vija-vija... :) :perqafim

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#737 ne: 21-01-2005, 01:45:27

More qafir...ke do me hedh nga London Eye ti ere :???...mua qe te hedh jo vetem andej ku bere dhe foton tende te pare per PLAYBOY magazine :D...por dhe nga BIG BEN qe pastaj te te tingelloj jo vetem koka...por trupi e shpirti bashke :P

Nese me merr per nje darke ne HARRODS <)>... me gjithe qejf, qe dorezoj armaturen time te rende :D...dhe te jap fjalen e nderit qe nuk do te te pjek me as ne hell dhe as te te hedh nga lartesite e ndryshme te botes :occ

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 21-01-2005, 16:35:09
Pse mi te jesh aq e zonja sa ta vesh ne faqe te pare te PLAYBOY hallall te qofte po icik si e veshtire do te jete se nuk i ploteso kushtet e gjatsise ai.....:D ta them une se e kam ne shtepi e shikoj c'do dite :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 21-01-2005, 17:05:02

More qafir...ke do me hedh nga London Eye ti ere ...mua qe te hedh jo vetem andej ku bere dhe foton tende te pare per PLAYBOY magazine ..por dhe nga BIG BEN qe pastaj te te tingelloj jo vetem koka...por trupi e shpirti bashke

Nese me merr per nje darke ne HARRODS <)>... me gjithe qejf, qe dorezoj armaturen time te rende ...dhe te jap fjalen e nderit qe nuk do te te pjek me as ne hell dhe as te te hedh nga lartesite e ndryshme te botes
Harrods.. :D te paska len me te meta ajo hedhja qe te bera nga london eye.. :) ti sthu me co ne B'king ose NADOS...per nje fast food..se nuk kemi kohe me bere PLAYBOY masanej... :D

cilen armatur do heqesh se me bere kurjoz.. :D

motra,mos me shaj o shkurtabiqja e vllait,se un jom i gjat loool.. :lalala

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#740 ne: 23-01-2005, 01:22:31
Pse mi te jesh aq e zonja sa ta vesh ne faqe te pare te PLAYBOY hallall te qofte po icik si e veshtire do te jete se nuk i ploteso kushtet e gjatsise ai.....:D ta them une se e kam ne shtepi e shikoj c'do dite


Pse mi nuk jam (?)...cfare, s'ta mbush syrin une ty, keshtu :???
Eh mire mire...i shkurter mund te jete me gjatesine ai...por i ploteso kushtet per dicka* tjeter ne gjatesi ai :D
Ti Lisa i sheh cfare i shihen vellait ;)...por nuk sheh te gjitha...te gjitha <)>

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#741 ne: 23-01-2005, 01:26:50

Stalio' cfare the e're, Burger King and Nados :-\
S'haj keshtu 'junk food' une se jam shtrese e larte :P
Ndaj, ec aty shpejt ti... e mos me bej numra mua, se te erdha me gjithe armaturen time te rende...e mjere ti se ku do te futesh pastaj :lalala
Keshtu qe, lene Lisen rehat .. se i gjate i gjate eshte njeri :D ;)

 • Postime: 146
 • Karma: +0/-0

#742 ne: 23-01-2005, 01:41:08
HI Tirancave

sa me pelqen gjuha  e    Tirancve   :occ

kujdes fjalorin gaxhije.. ;)
« Editimi i fundit: 23-01-2005, 04:51:53 nga stalion »

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 23-01-2005, 04:50:35

Stalio' cfare the e're, Burger King and Nados
S'haj keshtu 'junk food' une se jam shtrese e larte
Ndaj, ec aty shpejt ti... e mos me bej numra mua, se te erdha me gjithe armaturen time te rende...e mjere ti se ku do te futesh pastaj
Keshtu qe, lene Lisen rehat .. se i gjate i gjate eshte njeri :D ;)
smiley,hajde te coj iher tek Harrods se me vduqe.. :) masanej ikim ne disko..te kersejm napulonin.. :perqafim :perqafim

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#744 ne: 23-01-2005, 06:07:55
Kam pa nji emision per kete Harrods. Pronar ka ate Al Fayed i ati i Dodit te dashurit te Dianes qe u masakrua me te ne Paris. Ky Al Fayed eshte gjithashty pronari i ekipit te futbollit Fulham. <>

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 23-01-2005, 06:49:44
Pse mi te jesh aq e zonja sa ta vesh ne faqe te pare te PLAYBOY hallall te qofte po icik si e veshtire do te jete se nuk i ploteso kushtet e gjatsise ai.....:D ta them une se e kam ne shtepi e shikoj c'do dite


Pse mi nuk jam (?)...cfare, s'ta mbush syrin une ty, keshtu
Eh mire mire...i shkurter mund te jete me gjatesine ai...por i ploteso kushtet per dicka* tjeter ne gjatesi ai :D
Ti Lisa i sheh cfare i shihen vellait ;)...por nuk sheh te gjitha...te gjitha <)>


Jo mi zemer nuk e ve ne dyshim zotesine tende aspak fjale eshte ajo ;) une qaje hallin e ketij timit :D se me dashje pa dashje te gjitha i shikojme ne :D

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#746 ne: 23-01-2005, 12:28:35
Stalio uuuuuu...i bukri nanes...uuu i bukri komshies :perqafim...ec atyyyyy...po me merr per Harrods e' :P
Edhe ne disko pastaj....uuuuuu ec aty, do u kenaqkemi fare fare <)>
Te kam yll te kam...po nga fundi javes tjeter...se jam 'busy now'...me kane ardhur te shtepise e nuk kam shume kohe te lire per te bere gili-vili neper lagje :D


Lisa jo po vije po deshe ne dyshim...t'i nxorra horrlliqet e adoleshences dhe ty :D
Ej shihi shihi ti...po nuk bo keq me bon dhe ca foto mi...se i du per tek revista e Playboy-it una :occ

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#747 ne: 23-01-2005, 12:33:01
Kam pa nji emision per kete Harrods. Pronar ka ate Al Fayed i ati i Dodit te dashurit te Dianes qe u masakrua me te ne Paris. Ky Al Fayed eshte gjithashty pronari i ekipit te futbollit Fulham. <>


Solist :perqafim...hajde hajde, pse kaq vone e ditke ti kete info per te more :???
Ai e ka patur Harrods qe me '89-90 por me duket se ia ka blere dikush tjeter nga 2001.
Eshte e vertete qe ai eshte pronari i ekipit te Fulham-it <)>
Por kete tjetren e di ti, ...qe dhe pse ka vite e vite se jetuari me kete shtet, ai perseri nuk ka marr 'nenshtetesine angleze'...s'ia jep mbreteresha nga i inati dhe pse i ka hedhur ne gjyq me qindra here :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 23-01-2005, 16:38:35
Kam pa nji emision per kete Harrods. Pronar ka ate Al Fayed i ati i Dodit te dashurit te Dianes qe u masakrua me te ne Paris. Ky Al Fayed eshte gjithashty pronari i ekipit te futbollit Fulham. <>


Solist :perqafim...hajde hajde, pse kaq vone e ditke ti kete info per te more :???
Ai e ka patur Harrods qe me '89-90 por me duket se ia ka blere dikush tjeter nga 2001.
Eshte e vertete qe ai eshte pronari i ekipit te Fulham-it <)>
Por kete tjetren e di ti, ...qe dhe pse ka vite e vite se jetuari me kete shtet, ai perseri nuk ka marr 'nenshtetesine angleze'...s'ia jep mbreteresha nga i inati dhe pse i ka hedhur ne gjyq me qindra here :D
jo kshu nuk be.. :( me ke vjedh mendimin.. :'(

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 23-01-2005, 16:52:59
Stalio uuuuuu...i bukri nanes...uuu i bukri komshies :perqafim...ec atyyyyy...po me merr per Harrods e'
Edhe ne disko pastaj....uuuuuu ec aty, do u kenaqkemi fare fare
Te kam yll te kam...po nga fundi javes tjeter...se jam 'busy now'...me kane ardhur te shtepise e nuk kam shume kohe te lire per te bere gili-vili neper lagje


Lisa jo po vije po deshe ne dyshim...t'i nxorra horrlliqet e adoleshences dhe ty
Ej shihi shihi ti...po nuk bo keq me bon dhe ca foto mi...se i du per tek revista e Playboy-it una
looooooooooool lum si ti qe te paskan ardhur te shtepis :perqafim se mua me ka marr malli.. :( sjom si lisa qe si bjer mendja per mamin dhe babin :D

fotot do i bojm dhe do i nxjerrim ne forum pastaj qe te shohin se ca trupash jemi dhe ca pozicjonesh t'bukura kemi bere... :P


motra mos me nxjerr ne pazar se ti shkuli dhembet nje e nga nje.. :D dashke me qar hallin se sa i shkurter jom....pyet momen iher neqofse ka pas ankesa prej babit..loool  asiher nuk eshte anku e shkreta se ja ka bere qeifin tamom..ashtu jom dhe un qe sle gjo mongut i kom ngja babit looooooool ><

Temat e fundit