×
Hyrja
Profili

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 101910

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 09-02-2005, 12:28:00
e kuptova po kur do ta lem duelin :lule :puth

 • Postime: 5949

#776 ne: 09-02-2005, 12:30:38

Pa he' njehere, me thuaj cfare kuptove ti ;)
Se jo per gje, por kam frike se mos na del dueli huq :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 09-02-2005, 12:33:34
do te tregoj mbas duelit se sa e fort je :D

 • Postime: 5949

#778 ne: 09-02-2005, 12:44:45

Posi posi...mbas duelit ti ore i shkrete nuk do te kesh fuqi me marr fryme se do t'i kesh te gjitha eshtrat pertoke :lalala...e jo me' te kesh takat qe te me thuash mua sa e forte jam ;)
Pffff...me duket se ty genjen mendja more djale...ndaj O me thuaj cfare kuptove...o ne vend numero ke per t'mbet :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 09-02-2005, 12:49:33
johnny..jom knej verdall neqofse ke nevoj per nai gjo.. ;) :)

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 09-02-2005, 12:51:59
jo ma thuaj ti pse me bien mua pantallonat qe te marr masat  ti marr nja tre rrypa te pakten :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 09-02-2005, 14:32:39
te bien pantallonat se ke firuar je bere kock e lekure ...te paska firuar o i shkrete :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 09-02-2005, 16:17:01
johnny..jom knej verdall neqofse ke nevoj per nai gjo.. ;) :)

o zot sa frike :D

 • Postime: 5949

#783 ne: 09-02-2005, 16:35:17
Stalio' rri urte tiiii...se ty te bien pantallonat pa dal mire nga shtepia :D ....pale pale...po na del dhe vullnetar tani...pfffff.. ty dhe ate Johnny-in iu kam si gure llastiku ;)...dmth iu hedh nga te dua une :P

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 09-02-2005, 18:40:48
cere pantollonash mo smiley:D un kur dal prej shpije dal lakuriq si terminator.. ;) prandaj spunoj ato guret e llastikut qe thua ti :P

 <)> <)>

alda shiko se po bo shu..rr ... ne thongs se na turperove.. :D
« Editimi i fundit: 10-02-2005, 12:34:12 nga stalion »

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 10-02-2005, 09:09:02
po tani ku do shkosh mi :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 10-02-2005, 09:11:58
 :D :D

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 10-02-2005, 09:16:34 nga Johnny »

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 10-02-2005, 11:11:16
kush te ky forum do te jet e bukersi kjo :hahaha lart

 • Postime: 960
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 10-02-2005, 12:04:48
shko meso te shkruash pastaj hajde ketu? 8)

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 10-02-2005, 12:12:34
cere pantollonash mo smiley:D un kur dal prej shpije dal lakuriq si terminator.. ;) prandaj spunoj ato guret e llastikut qe thua ti :P

 <)> <)>

alda shiko se po bo ... ne thongs se na turperove.. :D

cere thu ti mer trim se ste mor vesh :???

 • Postime: 960
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 10-02-2005, 12:32:57
wwwwwwwwwoooooooooo owwwwwwwww
plasen cokollatet

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 10-02-2005, 12:33:32
aha ske kuptuar gje.. :(


thongs--brek
« Editimi i fundit: 10-02-2005, 12:35:02 nga stalion »

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 10-02-2005, 12:35:45
po aty ka fut duret berni me sa pash une......pse mi var turinjt :( me kishe shprehur dashurine qe ske per mu :D

ma trego  :( se du me kuptu....jam kurioze una :)

plzz.....

 • Postime: 5949

#793 ne: 10-02-2005, 13:51:25

Johnny' keshtu fotosh e videosh shoh perdite une...a ka real thing, apo hic :???...se me duket, po e ben ne brecka ti nga frika...oh no no...nga zalia, zalia' po e ben :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 11-02-2005, 12:19:14
shi akoma kjo pusho mi se te erdha ne london dhe e di si do te bej apo jo  >< kam per te bo qe ta harrosh ket forum :D

 • Postime: 15
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 11-02-2005, 12:27:30
Mos i fol goces ashtu :hahaha ><
« Editimi i fundit: 11-02-2005, 12:31:26 nga eminem »

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 11-02-2005, 12:36:21
johnny.. :D :D :D ske nevoj se jom un knejna.. :)

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 11-02-2005, 12:41:06
ok stalion poqe se flet ashtu dhe nje here kjo futja nje te mire :D :D

 • Postime: 5949

#798 ne: 11-02-2005, 16:13:57
Ca t'fusi mer ti :-\
Mos flit shume, se te erdha e ta keputa koken si te zogut perpara se te hapesh syckat, mistrec i lindur :lalala


p.s., Stalio hajde hajde po ta mbajti ;)... se po nuk ta bera mishin vija-vija... sa as gruja jote nuk do te njoh :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 12-02-2005, 07:12:29
o Stalion do tia besh ti apo te vij vete, se nuk po pushon kjo me lodhi! :D :D

Temat e fundit