Tema e Tironcave. - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 103895

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 12-02-2005, 10:01:57
Prit.......se Stalion duhet te mendohet mire ne fillim :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 12-02-2005, 10:03:51
take your time stalion don't worry about that :D
just let me know later on  ;)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 12-02-2005, 10:05:11
Meduket se kete Johnnyn e kam une ketej mos ki merak Smiley se merrem une me te ;)
Ti beje trajnimin atij vellait tem :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 12-02-2005, 10:11:09
aha motra johnny eshte ne Uk.. ;) ske ca me i bo.. :D :D

johnny,tja filloj me zanotin e babes apo me keto moderrnet.. :D

smiley..mos me detyro te perdor dhunen se do qash si bebe kopshti masanej :)


alda,fillove tiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii.. >< ><

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 12-02-2005, 10:22:32
o bo bo pistil paska per t'ju bere s,iley ju te dyve :)

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 12-02-2005, 10:24:05
aha motra johnny eshte ne Uk.. ;) ske ca me i bo..

johnny,tja filloj me zanotin e babes apo me keto moderrnet.. :D

smiley..mos me detyro te perdor dhunen se do qash si bebe kopshti masanej :)


alda,fillove tiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii.. >< ><mos ia zgjidhni xhinxhirin te terbuarit :D
ham ham le te bej  :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#806 ne: 12-02-2005, 10:26:29
ajo pistil neve.. :D plzzzzzzzzzz ate e fus ne xhep te vogel <)> <)>

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 12-02-2005, 10:29:14
mos ia zgjidhni xhinxhirin te terbuarit :D
ham ham le te bej  :D
Alda,,rri e mbaj tulet but mos e kruaj me mua se masanej te gjen belaja.. :D :)

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 12-02-2005, 10:31:57
Me ka gjet mu belaja... :D prandaj s'rri urte :D

ham....ham...... :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#809 ne: 12-02-2005, 10:37:39
alda ma prishe trunin me ket avantarin.. :) ashtu perdridhesh e ti kshu ne realitet? :D

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 12-02-2005, 10:41:09
alda ma prishe trunin me ket avantarin.. :) ashtu perdridhesh e ti kshu ne realitet? :D

po :D ma trego cik ta shof si te esht prish :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#811 ne: 12-02-2005, 10:44:14
ehhhhhhhhh si mo o prish.. :D se shikon si e luan belin ti mo.. :P ja kshu mo o prish.... :D ;)

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 12-02-2005, 10:47:24
ehhhhhhhhh si mo o prish.. :D se shikon si e luan belin ti mo.. :P ja kshu mo o prish.... :D ;)


yeeessss.....

 • Postime: 5949

#813 ne: 13-02-2005, 11:56:27
He me... akoma gam-gam e ham-ham beni ju te dy o :lalala

Johnny...you really dont wanna know, what I have reserved for you...so back off, if you still feel sorry for yourself ;)

Ndersa ti Staliono...ehuhaaaaaa me ty jam mesuar une... me shume llafe sesa vepra ke ti... realiteti eshte se jo pistil qe te bej une ty (sic e ka deshmuar dhe motra jote Lisa) ... por dhe luledele, te bej po deshe... :P
E qe thua ti, pastaj vajzat do te t'i heqin ato ''petalet'' qe zoteron ti ... e do fillojne te thone...a i dhemb (?), a s'i dhemb (?) :D
So, WATCH IT ... you might just end up having nothing on you...get me :detari

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#814 ne: 13-02-2005, 15:05:20
O Smiley do vij atje neser ta kalojm kte valintie bashke se ka tre vjet qe se kam kaluar me nje shqiptare :D :love: :love:

apo dhe ti kte surpriz kishe per mua :D

but i'm not gonna back off this time :D

 • Postime: 5949

#815 ne: 14-02-2005, 05:35:26
Thank you, thank you Miss_vajza... I wish the same for you :perqafim :-*

Ndersa ti Johnny... I meant it when I said ''back off'' :P... ndaj mos u lodh kot me ardh ne Londer...se do te dali Shen Valentini huq prej hundesh :lalala :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 15-02-2005, 08:40:59
vallai mi goc do te ta fus noj grusht te fort se po ma bie ne maj te hundes me te vertet  :D ti me te bute nuk e do me te forte jo, se  si e do ti une nuk e kuptoj  


o Stalion shko beja nje here qejfin se une nuk di tja bej tamon si e do ajo  :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#817 ne: 15-02-2005, 10:55:16
gruuuu flm dhe emeri im eshte qamil joooooo ........ :) ;)

johnny lene gocen rehat se e paske bere me qajt.. :P gjynofffff se o e logel  :tym

sa brinje i kan njel pa thyer ta di un iher.. ;)

 • Postime: 5949

#818 ne: 16-02-2005, 17:23:27
Johnny kujt do t'i biesh me grusht, ti more pizeveng, e' :-\
Rri er dreq mbylle gojen duke bere derr-verr se kane filluar te te hyjne mizat :lalala
Pale pale ben kerkese dhe per ndihme humanitare :P e  pastaj e quan veten bure' :D (po po, me nje 'r' e jo me 2)


Ndersa ti Staliono mqs te kam dhe komshi, ben mire ta mbyllesh sqypin ;)... se perndryshe te erdha e te nxiva cdo pjeseze te trupit. Se ka filluar te me marr malli per pak kung-fu... u be kohe qe nuk e kam praktikuar... mos valle, do te jesh ti vullnetari i pare per 2005 :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 16-02-2005, 18:43:07
uuuuuuuuuuuuuu amon re sa e zurrikshmja o kjo kuuuuumshija ime.. :P si tha mo? se s'mora vesh gjo un? do ma mbyll squpin..loool ik re anej ti se te bej spektaklin ty un..e di kush jom un ooooo..kom ekspirienc ne kete fush se kom pas Polishken si mesuse karrateje..ja pyet Lisen se ti trego te gjitha.. :D

prandaj ben mire qe mengjes per mengjes te dalesh tek ballkoni dhe te me kendosh keng popullore qe te kujtoj pupagjelin qe me kendonte nga koteci ne mes te pulave.. :hahaha

besoj se u morem vesh...ok :lalala

 • Postime: 5949

#820 ne: 17-02-2005, 05:30:32
Rri er dreq, se me je bere si ky ne kete foton poshte :lalala
Mjere ti thuaj, per gropen qe ke krijuar ne gjoks... se bam e bum, si une s'ka -- uleret ti neper mehalle :D...
Hey si thua, a te vij e te mbush pak kovat me gjak... se dua te bej nje supe me karrota :P


[attachment[/attachment]

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 17-02-2005, 11:07:06
Rri er dreq, se me je bere si ky ne kete foton poshte
Mjere ti thuaj, per gropen qe ke krijuar ne gjoks... se bam e bum, si une s'ka -- uleret ti neper mehalle  
Hey si thua, a te vij e te mbush pak kovat me gjak... se dua te bej nje supe me karrota

me gjakkkkkkkkkk... :o duhet te punosh shume te me dal gjaku muaaaaaa ;) jo aq kollaj.. :P

sot sikur nuk ta nigjova zonin  nga ballkoni.. :D neser dua nje keng labeee te me kendosh.. >< kapish  <)>

ooooo se harrova supen beje me cream.. :D

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 17-02-2005, 11:55:43
he se ta provoj une ty te del gjak apo jo mos kij merak :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 17-02-2005, 12:02:38
 :hahaha :hahaha no koment..

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 17-02-2005, 12:28:05
Stalion futja nje po nje te mire amon ksaj Smileyt se me shkatrroj nevrat

se po me detyron qe te vij vet atje dhe po erdha une atje eshte e vdekur me 100% :D :D

Temat e fundit