Tema e Tironcave. - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 103856

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 17-02-2005, 12:35:36
avash se akoma nuk ke prer bileten ,pastaj si do  mbitesh gocen e huj mo vlla :D :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#826 ne: 17-02-2005, 12:38:54
Johny Kujdes kur flet  ;)
« Editimi i fundit: 18-02-2005, 08:02:47 nga BeRni »

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 17-02-2005, 12:52:39
Dhe ti pak me but  >:(
« Editimi i fundit: 18-02-2005, 08:03:17 nga BeRni »

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 17-02-2005, 13:12:19
........
« Editimi i fundit: 18-02-2005, 08:03:31 nga BeRni »

 • Postime: 264
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 17-02-2005, 17:18:02
Po sa qejf i kam keta tironcat une nje here....jane ulerima fare :)

 • Postime: 5949

#830 ne: 18-02-2005, 06:03:27
Staliono no no, non chi capisco niente :lalala
Mos me bej numra ti mua, se gjaku po te rrjedh kacunar ty... nuk e sheh sa te eshte bere gropa ne gjoks nga te rrahurat me shputen tende :D... keshtu qe, aty aty do te vij une diten e diele te mbush kovat e pallatit me uje te kuq :P
Kenge labe s'te kendoj une ty, se akoma nuk ke mbushur moshen e fikut :D


Johnny te thashe te me qendrosh larg, por me sa duket nuk merrke vesh ti :-\
Dhe te lutem, mos u bej banal me ato qe shkruan!

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 18-02-2005, 10:32:07
Staliono no no, non chi capisco niente :lalala
Mos me bej numra ti mua, se gjaku po te rrjedh kacunar ty... nuk e sheh sa te eshte bere gropa ne gjoks nga te rrahurat me shputen tende :D... keshtu qe, aty aty do te vij une diten e diele te mbush kovat e pallatit me uje te kuq
Kenge labe s'te kendoj une ty, se akoma nuk ke mbushur moshen e fikut
shih kjoooo skom mbush moshen thot.. :D un jom i cik me i madh se ti o druqo.. :) prandaj kendoje kengel labe biles merre dhe Lisen se ajo e ka zonin Pushk.. :)

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#832 ne: 18-02-2005, 10:38:16Johnny te thashe te me qendrosh larg, por me sa duket nuk merrke vesh ti :-\
Dhe te lutem, mos u bej banal me ato qe shkruan!
Citim
pse mi si te me thuash ti do bej une  :D :lalala

jom njeri qe po tu qepa nuk te shqepem me  :D :D

kto nuk jan gjo hic ne te ardhmen do te jen akoma me banale :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#833 ne: 18-02-2005, 11:19:49
hi! hej ju te dy mos i teproni gjonat se ska lezet okkkkkkkkkkk..

smiley hajde te jap i kafe nga parku rinia oooopssssss harrova se nuk eshte mo..loool hajde se po ikim anej ka liqeni.. <)> <)>

#834 ne: 18-02-2005, 11:28:39

kto nuk jan gjo hic ne te ardhmen do te jen akoma me banale :D

Do fluturosh dhe ti bashk me ato pastaj si shum po ben si trim po mbaje veten pak se skemi qejf te degjojm budalliqet e tua.

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#835 ne: 18-02-2005, 12:32:49
........... :'( :'( :'( :'( :'( :'(..................  :hahaha
« Editimi i fundit: 18-02-2005, 13:23:40 nga Johnny »

 • Postime: 605
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 18-02-2005, 13:28:49
Me thene te drejten nuk i lexova postimet e meparshme, por u futa spontanisht ne kete teme..
Pershendetje dhe nga nje Tironse me shume..

 :pafshim :)

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 18-02-2005, 13:31:11
hello fantazia
 :lule :pafshim

 • Postime: 5949

#838 ne: 19-02-2005, 08:40:26
Staliono me i madh se mua mund te jesh ;)... por moshen e fikut nuk e ke mbushur akoma :D
Labce te kendoj une ty, kur te me thote nusja jote qe po pret 3 kolopuca nga ty :P... jo per gje, por tek nje teme eshte ngritur pikepyetja e madhe nese je i afte, apo jo :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 19-02-2005, 10:43:50
mire pra prit se po te sjell gjyshin .. ;)


[attachment[/attachment]

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 19-02-2005, 11:22:17
Stalion ti ma heq trurin sa her shof avatarin tend :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#841 ne: 19-02-2005, 11:29:02
pse mo druq ta heq trunin avantari im? :) me thuaj se e heq ne vend vetem mos te ta heq trunin se masanej duhet te coj tek spitali nr 5.. :) :lule

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 19-02-2005, 11:33:11
ama me shoqero ti per ke spitali o yll bote....... :perqafim

#843 ne: 19-02-2005, 11:38:06
ama me shoqero ti per ke spitali o yll bote....... :perqafim

Si me tradhton me kunatin kjo mua :D :D

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 19-02-2005, 11:41:42
ty ta kam thene vetem me stalion do te tradhetoj njeher  :D hajde mo he....se nje me falet.... :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull

#845 ne: 19-02-2005, 11:47:19
pu pu pu krushqi me jovan bregun :D

#846 ne: 19-02-2005, 11:52:29
Johny per kte e pate fjalen ti :D

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 19-02-2005, 12:18:08
ok :puth

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 19-02-2005, 12:28:24
 :D ne te dyja rastet e fituar dal....jeni te dy shum te mire :puth :perqafim

#849 ne: 19-02-2005, 12:35:36
Edhe ne e dim se jemi te mir :)

Temat e fundit