×
Hyrja
Profili

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 101866

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#850 ne: 19-02-2005, 12:37:39
po te beja qejfin.....sa per miqesi :D
 :puth

 • Postime: 5949
SmiLey
#851 ne: 19-02-2005, 15:10:16
mire pra prit se po te sjell gjyshin .. ;)


Nuk me ben pune mua gjyshi yt... kur nuk je TI i zoti per nusen tate... vaj halli gjyshi yt, eshte i ndryshkur fare nga te gjitha rendelet :lalala :D
Ndaj, shko genje ndonje tjeter se tek mua nuk ke shans, alright ;)

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#852 ne: 19-02-2005, 19:40:29
Stalion......qeke lodh me duket :D spaske fuqi me lidh dy llafe :D

ehhh.....mosha mosha ca ti besh :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#853 ne: 19-02-2005, 20:00:32
un nuk lodhem me njerz qe sdin te bejn shaka.. dhe qe e kan mendjen e madhe  nejseeeeeeee aq e pat i vura vizzzzzzzzzzz te kuqeeeeeeeee.. :(


« Editimi i fundit: 19-02-2005, 20:02:42 nga stalion »

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#854 ne: 19-02-2005, 20:03:49
ehe....e pashe
« Editimi i fundit: 19-02-2005, 20:15:57 nga alda »

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#855 ne: 19-02-2005, 20:27:22
Missy :perqafim

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#856 ne: 20-02-2005, 17:46:52
Johny per kte e pate fjalen ti :D
po per kte e kisha fjalen.......... po ti ktu je sander mavishja i biri tetos :D :D :D

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#857 ne: 20-02-2005, 18:20:17
ai eshte jovani i tmerrshem, mos e kruaj me te se ta ben zborin ai :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#858 ne: 22-02-2005, 10:19:09
Weeeeeeeeee
Qenka shtuar popullsia ketu.
Po na paska ardhur dhe i biri tetos me amani  :D :DPo ju Tironcit e tjere ku jeni?
Lisa?
London-Tironci?
Tomiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii?????????

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#859 ne: 22-02-2005, 10:57:02
po ti ku ke qen qe nuk je dukur per nje kohe te gjate :D

ke ndonje vrejtje per tironcat e ri ti  :'( >:(

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#860 ne: 23-02-2005, 19:15:37
Bir nona bir...
Jo more jo,nuk kam verejtje,thjesht me ka marre malli per ata te vjetrit,sidomos per Tom-in,ate e kam merak shume.
Johnny mos mi shtremro turinjte se te erdha aty more vesh?  :'( >:(

P.S. Lisa a di gjo,eshte martu gjo Tom-i?
Heren e fundit qe kena fol beqo ka qene...

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#861 ne: 23-02-2005, 20:17:30
Ju pyta edhe i here... Ka ndonje Tirons te mire ketej verdalle? S'ka.... vengo prap! :D
milanisti
#862 ne: 23-02-2005, 20:56:42
AD ska ngelur cun Tiransi me ne forum :D
Shko gjuaj Elbasanllinjt dhe Shkodrant se ke me shumic :D

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#863 ne: 23-02-2005, 21:09:52
edhe ky qe kan njel ..i ka dal pronarjaaa.. :) :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#864 ne: 24-02-2005, 14:38:50
Bernoooooooooo pse do me i terheq anejna ka Elbasoni ti mer?

T'lutem shume mos me reklamo robt e tu ketu  :'( :'(

Stalionce, kur do ta vendosesh dasmen ti vllai?
Se babi po germo xhepat.
Hajt shpejt para se t'marohen  ;)

 • Postime: 1419
 • Gjinia: Mashkull
Johnny ABUK
#865 ne: 24-02-2005, 16:17:16
Ju pyta edhe i here... Ka ndonje Tirons te mire ketej verdalle? S'ka.... vengo prap! :D

per ty behem djal i mil une po e di se ti nuk me pranon mua po thash ta provoj njeher kot :D :D

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#866 ne: 25-02-2005, 11:46:36
Alloooo....ushnja.. ....

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer
MistreciaTironse
#867 ne: 25-02-2005, 13:22:44
Une do ti vjedh pinin  :D
Si thua?
Ah medet thuajjjjjjjj  mi ka vene ca leke menjane ai po jane pa te drejte terheqje,te rritesh dhe pak thote masanej terhiqi.
Ose do ti terheq ndonje nga ato blloqet,ceqet,edhe t'ja u bej nej dhurate per dasem.
 ;) Okejna?

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#868 ne: 02-03-2005, 16:59:19
AH TIRONA SA TE MIRE QE E KEMI

Hey a lejohet edhe nje Tironce tjeter ketu apo jo?

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#869 ne: 02-03-2005, 18:03:43
Ueeeeeee.......mire se erdhe............. :-*

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#870 ne: 02-03-2005, 18:13:34
Mire se te gjeta motra :perqafim

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#871 ne: 02-03-2005, 18:34:42
E mo në fun i gjeta tironsit.
Po ku ju paskan mëçef ke ky kumunitet mër jau.

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#872 ne: 02-03-2005, 18:39:51
Pse mo ste pelqe e?

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer
Alda
#873 ne: 02-03-2005, 18:49:06
E mo në fun i gjeta tironsit.
Po ku ju paskan mëçef ke ky kumunitet mër jau.


jo mo jo....se ne na gjen gjithandej :D ku si fusim hundet :D b....me nji vend s'na rri :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#874 ne: 02-03-2005, 18:53:15
Pse mo ste pelqe e?
Mër un them shyqyr që ju gjeta.
@ alda ti mos boj kot si tiranase

Temat e fundit