Tema e Tironcave. - 39 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 102245

 • Postime: 1650

#950 ne: 14-03-2005, 09:19:30
Yhyyyyyyyyyyy sa kohe kisha pa kalu kinej.
Me kan dhon nji bluze te Tirones me nr 13 :lalala Keni inot e?

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 14-03-2005, 09:25:50
Jo :lalala


« Editimi i fundit: 14-03-2005, 09:36:01 nga Alda »

 • Postime: 1650

#952 ne: 14-03-2005, 09:29:20
Epo nuk qeke Tironce pra :P :lalala

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 14-03-2005, 09:30:10
Yhyyyyyyyyyyy sa kohe kisha pa kalu kinej.
Me kan dhon nji bluze te Tirones me nr 13 :lalala Keni inot e?

koh pa kalu a ene hap tem ene fle  :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 14-03-2005, 09:31:35
Epo nuk qeke Tironce pra :P :lalala
alden e kemi tiranase, po shyqyr si e kemi  ;)

 • Postime: 1650

#955 ne: 14-03-2005, 09:34:44
Hajt mo se e keni majt ju temen gjalle per mu.
Ktu te gjith me ipyt dalin tiranas.  :D Ama kur i pyt me cin je tifoz tgjith thojn jena me Dinamon e Partizonin. >:(

 • Postime: 4366
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 14-03-2005, 09:36:28
Epo nuk qeke Tironce pra :P :lalala


ALDA ESHT TIRONSE DHE DASHURON TIRANEN :-* :D

#957 ne: 14-03-2005, 09:38:10
Victoria ajde futu me, se nuk i lem te vin veres ne Struge. ;)

 • Postime: 255

#958 ne: 14-03-2005, 09:40:17
u futa u futa po  kur sta varin kot e ke  :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 14-03-2005, 09:41:07
Hajt mo se e keni majt ju temen gjalle per mu.
Ktu te gjith me ipyt dalin tiranas.  :D Ama kur i pyt me cin je tifoz tgjith thojn jena me Dinamon e Partizonin. >:(
thu ti po un për vete jom tirons me tabon plako e gjith jetën me shif foton  ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 14-03-2005, 09:44:27
u futa u futa po  kur sta varin kot e ke  :D
kur kom qen në strug kishte goca të turpshme ti e dashke me ta var
direk e po për hajër  ;)  :D

#961 ne: 14-03-2005, 09:46:31
Para apo pas luftes, se kan ndryshuar njerezit , ashtu si nderron kushtetuta.

 • Postime: 1650

#962 ne: 14-03-2005, 09:47:43
Vallaj ne Tironcit spara i kena fryk plumat e luftes kur vje puna tek qefi, kshuqe si para si mrapa te ket qen isoj sbo ndryshim ere gjumasho.

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 14-03-2005, 09:58:06
Para apo pas luftes, se kan ndryshuar njerezit , ashtu si nderron kushtetuta.


më gjumash sthu shyqyr që qekan ndryshu e liberalizu gocat
që të dali ene na nji për çuna të turpshëm si ty  :D  ;)

#964 ne: 14-03-2005, 10:00:29
Solisto...Nuk e kape sic duhet.Po flisja per ndryshimet qe kan ndodhe tek ne pas luftes.

Ti <88> do e mbyllish se te futa nje kugel biljardo.  :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 14-03-2005, 10:14:55
Solisto...Nuk e kape sic duhet.Po flisja per ndryshimet qe kan ndodhe tek ne pas luftes.

Ti <88> do e mbyllish se te futa nje kugel biljardo.  :D
gjumasho të rrëshkiti goja mduket  ;)

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 14-03-2005, 11:30:16
mirdita dhe pershendetje tironca  :pafshim edhe i fest qe kishim na e moret e lol ....ca humbim ne qe jemi ne emigracjon e, e gjith festa andej behet sot ne shqipri :(
e po he se kemi forumin na mban te bashkuar, hajde bollokume dhe per ju :) ja kalofshi sa me bukur

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 14-03-2005, 12:24:13
Ca feste moren ato mo lal mos e vrit mendjen se vitin tjeter prap qyteti jon do e ket se sdo jen komunistat ne pushtet ma  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 14-03-2005, 13:59:43
Po mi hajde    :D

Lisa a do vish t'morim pjese ke Miss Shqiperia mi,do bohet ketu ne Bx, afer shkolles sime mosha 16-25,ti sis 24 je,hajt e provojme iher

Licious hajde ene ti mi,afer qeke


Po cari thu mi goce kemi kohe me u more dhe me miset mi.....masnej dashke me na i qit kofshet selamet mi goce :D
Shkoni ju te dyja se Lisa u plak i ka bo te 25 sat :???

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 14-03-2005, 14:02:31
O tironsa o ju morrsha te ligat jarebi...kur do ta bojme nje takim flesh ne Tirone ....ta pime ka i kave ;) :)

 • Postime: 148
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 14-03-2005, 17:14:47

Akus (te te bej nje pyetje po pate deshire me u pergjigj) ca do te thone nicku jot :??? i cuditshem.....edhe hajt mo se nuk te paskam shume larg jo 4 ore me avion ;) :)


Eshte  nje kombinim i inicialeve , vendndodhjes dhe profesionit. ;)

 • Postime: 148
 • Gjinia: Mashkull

#971 ne: 14-03-2005, 17:17:15
Hajt mo se e keni majt ju temen gjalle per mu.
Ktu te gjith me ipyt dalin tiranas.   Ama kur i pyt me cin je tifoz tgjith thojn jena me Dinamon e Partizonin.

Po pse mer Dinamo e Partizoni t'kujt jon? T'lushnjes e?

Masnej, une thashe se ke ardh me bo tifozllik per mu po tani po e qit ftyren >:(

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 14-03-2005, 17:28:06
Dinamo eshte e durrsit mesa di une po tirona dhe partizoni jane te tiranes :??? Akus nuk ju pergjigje icik asaj pytjes time ti :???

 • Postime: 1650

#973 ne: 14-03-2005, 22:18:57
President ti je i ftum ne shpin time mu ne qender te Tirones mer plak.
Qe thoni ju sot NY ishte bukur. I had dinner ne Manhattan edhe ai i restorantit na vuni muzike Shqiptare. Funny... 8)
So ca eshte bo na i gjo knej ka tema jon?

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 14-03-2005, 22:22:50
new jersey ishte shum bukur sot..koha yll fare pak ftohte po hajt mo.....
lek kam harxhu sa te dush  :'(...ne shkoll nuk shkova  ><
dhe ca tjeter....hic asigjo ne shpi tashi duke exploru forumin  :P


juve te tjeret?

Temat e fundit