Tema e Tironcave. - 40 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema e Tironcave.

Tema e Tironcave.

· 3130 · 103862

 • Postime: 1650

#975 ne: 14-03-2005, 22:31:26
NY was better...  :lalala
Sa turp te gjithe nga Tirona asnji se di si eshte koha ne Tiron lol Te gjith mburren me NY edhe NJ... 8)

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 14-03-2005, 22:35:10
po ca faji kemi ne qe jemi larg tirones? :???

e pse was NY better kshu?? the mall is always better  :P

 • Postime: 1650

#977 ne: 14-03-2005, 22:38:54
Nah ... SoHo, Macys, Fifth Ave, Bloomingdales... ne kemi me shume options per me abuzu me kartat e kreditit ti albo..Madje per Jersin thone rrethine e NY :P

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 14-03-2005, 22:41:19
pffff we have the biggest malls...dont even go there...AND no tax on clothes thats why the parking lots are packed with cars from NY on weekends... :P

 • Postime: 1650

#979 ne: 14-03-2005, 22:45:54
The only thing qe me pelqen nga jersey eshte The Jersey Gardens...ahh po edhe Giant stadium...per te tjerat...besoj NY is second to no city.

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 14-03-2005, 22:47:19
well i love the city....but u know i gotta defend jersey too  :P

 • Postime: 1650

#981 ne: 14-03-2005, 22:53:37
True ..prandaj im not pushing it.. Sejcili ndjehet protektiv ndaj asaj cka perfaqson..ne kete rast vendi ku qendron. But jemi dakort ne dicka...si Tirana nuk ka.. (Ben edhe rime :P) kete e verteton fakti qe po shkruajm te tema e tirones.. :-\

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 14-03-2005, 22:56:11
Solist ti tani po ja fut kot se NJ ka mall-in e dyte me te madh ne usa.....pastaj ne i kemi te gjitha ato dyqane qe permende ti dhe mos harro ne kemi taksa shume me te ulta se ju...
Dhe meqe ra fjala te gjithe nga NY vijne per per te harxhuar parate ketu ne NJ jemi nje nder vendet me nivel jetese me te larte ne usa....
Sa per Jersey Garden ha ha ai eshte autlet gjerat e mbetura nga dyqanet e tjera mblidhen ne ate mall keshtuqe mos na flit per dyqane se vetem nje Tifany keni me te mire ju atje o edhe Corlos nje nder dyqanet me te mire te kepuceve ;)
Koha sot ne tirane ftohte kohe e vrenjtur.....pyeta mamin kur fola ne dreke se helbete kartat jane nga 1 ore e 20 min nuk kam se ca ti them me :???

 • Postime: 1650

#983 ne: 14-03-2005, 23:03:52
S'ke pse kalon ne difensive, sic e thashe i was only messing. Me intereson pak cka Jersey apo ndonje qytet tjeter me shume. Thjesht po diskutonim..megjith ate ka diskutim e diskutim..si duket ti e ke diskutimin icik nevrik. 8)

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 14-03-2005, 23:05:50
Avash mo avash sa shpejt trembeni ...na mo se nuk u nevrikos njeri ketu duhet nje forum i tere te me hipi nervat mua :)

 • Postime: 1650

#985 ne: 14-03-2005, 23:23:21
Imagjino me te permen na i gjo tjeter ty. Te vriske per nur te hakut. And i hav the impresion that..vrasjen e kryen me thonj. :P
Nejse time to go to bed for me.
Naten tironca  gjum:

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 14-03-2005, 23:30:12
jo mo jo nuk kam thonj :??? ehh zanati :??? nuk jam aq e eger jo edhe pse kam pershtypjen se gjysma forumit te pakten me shikon ashtu .....he me burr i dheut moo se nje te vertet thashe de....po nuk ka gje se ju ne NY mbaheni per jeten e nates ;) :) ik tani futja i dor gjume e pafsh ondrra me kanarina tu kercy naplonin ne mes te sheshit skenderbe :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 15-03-2005, 04:49:26
SI U GDHIT JU KNEJ IHER   :pafshim

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#988 ne: 15-03-2005, 12:15:15
dhe ktu normale qe do them dy fjale sepse un ne tr jetoj prej 15 vitesh

mir se ju gjeta

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#989 ne: 15-03-2005, 16:25:57
hajde bujrum

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 15-03-2005, 16:35:37
Bujrum Eduardi


88 si u nryse ti?

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#991 ne: 15-03-2005, 16:37:46
mir zemre ti  :puth

 • Postime: 1650

#992 ne: 15-03-2005, 18:33:32
Kush osht 88 iher? Tomi a si? :o
Milaniste ku ti mi dreq i keq?

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#993 ne: 15-03-2005, 18:37:28
aty afer per merin e vertet pyt milanisten  :D  :D

milaniste  ><

 • Postime: 532

#994 ne: 16-03-2005, 10:24:49
oooo  tironna
o  me  si  ju  kom?
papapapapapa  sa  mka  mar  malli  amon
ju puth  shume.

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 16-03-2005, 11:02:29
EDHE KTU  BUJRUM E

[attachment[/attachment]

 • Postime: 532

#996 ne: 16-03-2005, 11:45:07
rrofsh  rrosho
mirse  ju  gjeta.
na  thoni  naj  gjo  ,ca  bohet  ne  tiron  se  kam  8  vjet  pa  e  pa. :(

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#997 ne: 16-03-2005, 11:46:45
ej qeke tironce ti mi.......


gezohem.....Alda :)

 • Postime: 532

#998 ne: 16-03-2005, 11:48:08
po  alda.
po  ty patriote te kom?

 • Postime: 156
 • Gjinia: Femer

#999 ne: 16-03-2005, 11:48:53
8 vjet??? damn girl....mirserdhe  :P

Temat e fundit