Tema me 1 000 000 postime....... - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156078

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1025 ne: 15-01-2009, 12:30:42
Patjeter :LOL :D ... Biles ndjehu mire qe po i mundon :LOL :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 15-01-2009, 12:35:13
Edhe une ndihem mire.
Me pelqejne keto gjerat e veshtira per tu gjetur.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1027 ne: 15-01-2009, 12:36:38
Germo tare germo se qenin e vdekur do gjesh LOL keshtu eshte ajo thenia ? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 15-01-2009, 12:38:03
1031 postime u bene.. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 15-01-2009, 12:43:40
Sa qejf.
Ec goca se  anët dhe mesi na kanë mbetur. :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1030 ne: 15-01-2009, 12:46:21
Germo tare germo se qenin e vdekur do gjesh LOL keshtu eshte ajo thenia ? :D

"Germo, Tare, germo, se qenin e ngordhur ke per te gjetur!" ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1031 ne: 15-01-2009, 12:46:52
Sa seriozitet na rrethon. ^o)

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1032 ne: 15-01-2009, 12:47:59
Sa seriozitet na rrethon. ^o)

Keshtu na do Partia.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 15-01-2009, 12:49:17
Budalleqe..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1034 ne: 15-01-2009, 12:58:29
"Germo, Tare, germo, se qenin e ngordhur ke per te gjetur!" ;)

Vetem kaq ? hajt se mire e paskem thene ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1035 ne: 15-01-2009, 13:21:59
Si po shkon ,,?  :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1036 ne: 15-01-2009, 13:27:39
Mire mire po perparojme :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1037 ne: 15-01-2009, 13:31:46
He se edhe nja 998,960 postime kemi per te bere. Hic asgje! :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1038 ne: 15-01-2009, 13:36:11
Per ne ??? hic asgje nuk jane ore, te jesh i sigurt :D :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 15-01-2009, 14:04:53
Here I am again.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1040 ne: 15-01-2009, 14:18:34
shyqyr se rane ne qetesi ketej ;)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 15-01-2009, 14:28:47
 Te ngjallemi pak pra,, :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 15-01-2009, 14:38:27
He de ngjallu ti. :)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1043 ne: 15-01-2009, 14:44:15
Une ngjall jam,,ngjallu ti se :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1044 ne: 15-01-2009, 14:45:23
1047..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1045 ne: 15-01-2009, 14:47:43
Me gjalle se jam nuk behet.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1046 ne: 15-01-2009, 14:48:25
Mu spo me lejojne..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1047 ne: 15-01-2009, 14:50:16
Pse moj goce? Kush nuk te lejoka ty?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 15-01-2009, 14:53:07
Kujt i plasi per ta?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 15-01-2009, 14:53:56
Psee,,?

Temat e fundit