Tema me 1 000 000 postime....... - 43 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156090

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1050 ne: 15-01-2009, 14:55:14
Cka baby ?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1051 ne: 15-01-2009, 14:55:24
Thjesht sme plas per askend :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 15-01-2009, 14:56:19
As mua :D ma kane hequr trurin sot ne pune uffffff por nuk me plas as mua :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1053 ne: 15-01-2009, 14:56:58
Ehhhh..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1054 ne: 15-01-2009, 15:08:25
A ka ndermend te shkruaj njeri?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1055 ne: 15-01-2009, 15:09:39
Une po..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1056 ne: 15-01-2009, 15:12:44
Shyqyr

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1057 ne: 15-01-2009, 15:13:28
Befsh..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1058 ne: 15-01-2009, 15:15:35
Mendoj se edhe pak edhe do bisedojme veten ketu.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1059 ne: 15-01-2009, 15:16:09
Spo lodhet njeri sic duket..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1060 ne: 15-01-2009, 15:18:17
Njerez dembela. :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1061 ne: 15-01-2009, 15:20:24
Po hane dreken ndoshta.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1062 ne: 15-01-2009, 15:23:13
Nese eshte ashtu: Ju befte mire te gjithe atyre qe po hane dreke.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1063 ne: 15-01-2009, 15:24:55
Patjeter.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1064 ne: 15-01-2009, 15:26:02
Me falni mua se kisha pak pune ;) tani jam ketu.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1065 ne: 15-01-2009, 15:28:39
Te ka fal zoti.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 15-01-2009, 15:33:45
Ketu jemi dhe ne Stef

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1067 ne: 15-01-2009, 15:35:59
Edhe pak une..

 • Postime: 4261

#1068 ne: 15-01-2009, 15:40:08
Ca bohet ktu :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1069 ne: 15-01-2009, 15:40:32
Do te me falni edhe mua, sepse kam jo pak, por shume pune...

E di qe s'ju behet vone, por thashe t'ju njoftoja njehere :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1070 ne: 15-01-2009, 15:41:08
Asgje e rendesishme..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1071 ne: 15-01-2009, 15:43:11
Faleminderit qe na njoftove :D ;) na behet vone si nuk na behet ore :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1072 ne: 15-01-2009, 15:45:06
Kur do hiqet kjo debora??

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1073 ne: 15-01-2009, 15:46:30
Edhe une kam shume pune, por mundohem te qendroj.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1074 ne: 15-01-2009, 15:46:51
Edhe une..

Temat e fundit