Tema me 1 000 000 postime....... - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 155827

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1075 ne: 15-01-2009, 15:47:15
PO iken festat tashme, mire e ka baby ;) na veni ndonje gje tjeter interesante tani :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1076 ne: 15-01-2009, 15:48:04
Shume e bezdishme...per deboren flas... :)

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1077 ne: 15-01-2009, 15:53:08
Ej Stef debore nuk ka vetemne festa, por ndodh qe te kete ne stinen e dimrit me pergjithesi. Dhe dimri nuk ka ikur akoma.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 15-01-2009, 15:55:03
Cdo gje qe bej..

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1079 ne: 15-01-2009, 16:07:52
Vjen vjen ndojgje  :D :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1080 ne: 15-01-2009, 16:08:40
Cka?

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1081 ne: 15-01-2009, 16:11:06
Leje Baby se gabova,, :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1082 ne: 15-01-2009, 16:12:44
Ske faj besa jo :D :LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1083 ne: 15-01-2009, 16:13:37
Ahhhaaha,,
Valla  jo,,

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 15-01-2009, 16:15:06
Sorry se spo te ndalem se qeshuri.. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1085 ne: 15-01-2009, 16:16:28
Po qesh moj se te zgjatet jeta.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 15-01-2009, 16:17:25
Me qesh humb aq kalori sa humb duke bere gili vili :D :LOL :LOL

 • Postime: 4261

#1087 ne: 15-01-2009, 16:21:27
E vertet eshte kjo :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1088 ne: 15-01-2009, 16:21:54
Po de e di. ;) :D

Kemi mbet me qesh.. :D

 • Postime: 4261

#1089 ne: 15-01-2009, 16:23:19
Ani dee hajde qeshim :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1090 ne: 15-01-2009, 16:24:08
Ate po bej une se po shoh Tomy&Xherri me qiken :LOL :D

 • Postime: 4261

#1091 ne: 15-01-2009, 16:25:49
:D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1092 ne: 15-01-2009, 16:26:31
Really vallaiiii me cmendi.. :D

 • Postime: 4261

#1093 ne: 15-01-2009, 16:27:36
Kush mo :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1094 ne: 15-01-2009, 16:28:30
Qika e mamit deee :X

 • Postime: 4261

#1095 ne: 15-01-2009, 16:29:58
Ani de qika jote eshte vet e ke ba duhet me duru :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1096 ne: 15-01-2009, 16:31:43
Jo e ke bo ti :D :LOL

 • Postime: 4261

#1097 ne: 15-01-2009, 16:33:32
Me ba une ish ma e urte :D jo ashtu tu kcy shkallve posht e nalt LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1098 ne: 15-01-2009, 16:34:43
Woooow :(

 • Postime: 4261

#1099 ne: 15-01-2009, 16:37:09
Ckaaa :D

Temat e fundit