Tema me 1 000 000 postime....... - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156079

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 15-01-2009, 17:22:07
Kalofsh mire shoqe.
Te puc fort.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 16-01-2009, 08:46:36
Ejani de ketu se kemi pune.
Ku jeni?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 16-01-2009, 08:48:43
Une ketu jam..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 16-01-2009, 08:57:50
Pune pune nate e dite
qe te njohim dashurit
nganjehere punojme edhe turn e tret
qe te njohim dashurine e vertet..

:D :LOL

 hmmmmm: :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 16-01-2009, 08:59:32
C'kemi goca?
Si jeni sot ju?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1130 ne: 16-01-2009, 08:59:56
Une eehhh ne pune sot.. :S

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 16-01-2009, 09:01:45
E pse i shtremron turinjt ti Baby ?? :D pse ne te tjeret ku jemi :D

Ps: Miremengjes Alondra :perqafim

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 16-01-2009, 09:02:27
Me mire ne pune apo ne shtepi?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 16-01-2009, 09:03:25
E di mi qe jeni ne pune...vecse kur bej pak pushim sme ben te kthehem me.. :D

Me mire ne shtepi per mua..

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1134 ne: 16-01-2009, 09:04:05
Ehhh ne shtepi ca dite per pushim, pastaj prape ne pune moj se nuk rrihet pa pune :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 16-01-2009, 09:07:40
Keshtu mendoj edhe une Stef

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1136 ne: 16-01-2009, 09:08:33
Ehh me pelqen krevati deri ne oren 12 mua.. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 16-01-2009, 09:10:04
Te them te drejten edhe une mezi zgjohem ne mengjes.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1138 ne: 16-01-2009, 09:12:09
Uffffff mos na kujtoni krevatin tani.... se akoma nuk me ka dale gjumi mire :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 16-01-2009, 09:15:44
Ehh kete po them mezi zgjohem bie alarmi 1here kot 2here kot 3here skam ku shkoj pa u zgjuar se me shurdhon veshet.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1140 ne: 16-01-2009, 09:19:40
Hahaha une e fik direkt, por skam cbej jam e detyruar te cohem. :D

Alondra cfare moshe ke ? se nuk te kam pyetur.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 16-01-2009, 09:24:59
Nuk te kane thene qe nuk pyeten femrat per moshen? :P
Une jam 27.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 16-01-2009, 09:26:09
Mashkullit nuk i lejohet mi jo femrave LOL

Edhe 100 :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 16-01-2009, 09:26:35
U befsh 100.

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 16-01-2009, 09:28:32
Flm.
Po ju sa jeni?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1145 ne: 16-01-2009, 09:29:51
Une 28. kurse babyn e kemi te vogel akoma edhe pse eshte mami :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 16-01-2009, 09:30:49
Une 22 dmth ne Shtator i bej 23. :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1147 ne: 16-01-2009, 09:31:52
WOW te keqen e avatarit :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 16-01-2009, 09:32:35
Te keqen tende se avatarin nuk ta prek dot :D :LOL

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1149 ne: 16-01-2009, 09:33:25
Dhe 100 goca.

Temat e fundit