Tema me 1 000 000 postime....... - 47 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156234

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1150 ne: 16-01-2009, 09:34:20
Flm.

Te keqen e syrit ty. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1151 ne: 16-01-2009, 09:37:46
Hahahhaha.
Flm

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1152 ne: 16-01-2009, 09:38:45
Eehhh vec ngjyra qenka boll pale vetulla uuff :X ..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1153 ne: 16-01-2009, 09:46:41
Mos me bej me komente per syrin se u skuqa tani.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1154 ne: 16-01-2009, 09:47:19
Ehh i lash i lash...vec po enderroj.. :D

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#1155 ne: 16-01-2009, 09:49:27
Bobo "vetullen gajtan e syrin filgjan" hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1156 ne: 16-01-2009, 09:50:09
Mbetet pa gjume me duket.. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1157 ne: 16-01-2009, 09:51:17
E mire de se nuk eshte syri im se me cmendet.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1158 ne: 16-01-2009, 09:52:09
Hahahaha Alondra, tani vendos eshte i joti apo jo :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1159 ne: 16-01-2009, 09:53:03
i saji eshte jam i sigurt vetem sa ia bete bajat me kompllimente  :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1160 ne: 16-01-2009, 09:54:00
E ndava mendjen. Jo.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1161 ne: 16-01-2009, 09:55:46
Nese Alondra thote jo, atehere eshte ashtu sic thote ajo ok ju te tjeret ;) lereni vajzen te qete tani.!

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#1162 ne: 16-01-2009, 09:57:14
Si urdhero SHEFE :engjell: :D :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1163 ne: 16-01-2009, 09:57:28
ska problem maj me nje sy ;)shikon gjithe boten :P

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1164 ne: 16-01-2009, 09:59:28
Flm Stef.
Pa na beni ndonje muhabet tjeter tani.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1165 ne: 16-01-2009, 10:00:19
Shyqyr qe na erdhen nja dy meshkuj ketej :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1166 ne: 16-01-2009, 10:02:07
mos na lashte zoti pa ju
se atehere kemi mbaru :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1167 ne: 16-01-2009, 10:03:30
Hahaha mire qe e dini LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1168 ne: 16-01-2009, 10:03:47
jo dy meshkuj po tre burra  :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1169 ne: 16-01-2009, 10:04:58
Keta jane dhe meshkuj qe i dine vlerat e femrave ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1170 ne: 16-01-2009, 10:05:51
Po pra kjo eshte e rendesishmja :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1171 ne: 16-01-2009, 10:06:08
burra me plot gojen
por kto po dojne me na nxjerr bojen LOL LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1172 ne: 16-01-2009, 10:07:16
Jo ore kush tha ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1173 ne: 16-01-2009, 10:07:37
besa keto t'i nxjerin te gjitha  :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1174 ne: 16-01-2009, 10:11:00
Jo vallai asgje nuk ju kemi nxjerre deri tani :D

Temat e fundit