Tema me 1 000 000 postime....... - 49 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156232

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1200 ne: 16-01-2009, 11:31:03
Erdha prape une ;)

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 16-01-2009, 11:36:21
Sa mire.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1202 ne: 16-01-2009, 11:37:14
Mire bere.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1203 ne: 16-01-2009, 11:39:42
Na pasken ikur meshkujt :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1204 ne: 16-01-2009, 11:40:15
Moren frike :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1205 ne: 16-01-2009, 11:41:37
Si gjithnje kalimtare ata. :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1206 ne: 16-01-2009, 11:42:13
Ehhh cpo heqin. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1207 ne: 16-01-2009, 11:42:57
Cpo heqin moj asgje :D jemi treguar shume te mira biles :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1208 ne: 16-01-2009, 11:44:02
Po kur nuk jane ketu.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1209 ne: 16-01-2009, 11:46:37
LOL LOL pse moj kur jane cfare i kemi bere LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1210 ne: 16-01-2009, 11:47:51
Na marrin ajrin.. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1211 ne: 16-01-2009, 11:49:03
Nuk u kemi bere gje jo.
As ata neve.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1212 ne: 16-01-2009, 11:49:30
Po pra ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1213 ne: 16-01-2009, 11:49:59
Ne ju zgjatim jeten e se dijne.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1214 ne: 16-01-2009, 11:52:24
Jam shume dakort me kete :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1215 ne: 16-01-2009, 11:54:45
Do ti bejme qe ta dine.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1216 ne: 16-01-2009, 11:56:26
E dine ato e dine, edhe pse bejne sikur nuk e dine LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1217 ne: 16-01-2009, 11:57:16
Akoma kesajde jemi madje ende te pangrene!
Lume per ju qe ju kemi!

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1218 ne: 16-01-2009, 11:58:37
ehehe.,,edhe e dijme edhe s'e dijme,,por shtrohet pyetja kush kujna ja zgjat jeten me shum..? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1219 ne: 16-01-2009, 11:58:53
Lum befsh sa te marresh fryme jarabiiii.. :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#1220 ne: 16-01-2009, 11:59:55
Na tregoni ndonje gje interesante, ose dicka gazmore.

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1221 ne: 16-01-2009, 12:00:50
Lum befsh sa te marresh fryme jarabiiii.. :D
LOL

Pse moj,,? A thash dicka te keqe a,,?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1222 ne: 16-01-2009, 12:01:58
Jua shtojme dhe na e shtoni :D mos ki merak Oqean baraz jemi LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1223 ne: 16-01-2009, 12:02:16
E kisha me Brentin.. :D

Jo asgje nuk the ti jo ate pyetje ske nevoje ta shtrosh vec coje menihere :LOL

Ju tregoj une dicka ndoshta ju ben te qeshni pak. :S :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1224 ne: 16-01-2009, 12:03:32
Na thuaj... ne pritje jemi ;)

Temat e fundit