×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154397

#525 ne: 03-01-2008, 15:30:43
e cdo bej nai telefonate tashi hahahaha

#526 ne: 03-01-2008, 15:32:02
kujt mi mua hahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 03-01-2008, 15:32:20
bo bo...halle halle kjo dynja :D

#528 ne: 03-01-2008, 15:33:12
e zuri frika kete..he re ti qefi ta ka po by..te dhemb :D

#529 ne: 03-01-2008, 15:34:14
Ja do harxhoj leket me ty capi me cheken e kam. dhe rrofsh per urimin

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 03-01-2008, 15:35:14
me mu e ke? :D

#531 ne: 03-01-2008, 15:38:16
me ty e ka.....drejt me thene me ty ahahha

#532 ne: 03-01-2008, 15:40:19
shiko shiko haj ta po e mer vesht me kend e kam hahahahaha

#533 ne: 03-01-2008, 15:41:19
Cheke pergjigju ne tilifon :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 03-01-2008, 15:41:23
m'duket se asht tu m'kercenu :D

#535 ne: 03-01-2008, 15:43:46
po te ben terror :D ska faj se shume i levizur je ti hidhesh dege me dege mbahu re se do biesh LOL

#536 ne: 03-01-2008, 16:23:01
Tring tring pirgjugju ntelefon- tring tring pergjigju nate m.. telefoni po te them. o capo u trem ky e ka fuk tilifonin hahahahahaha

#537 ne: 03-01-2008, 16:24:17
U tremb moj..me ato qe i the ti iku me vrap..epo dhie e zgjebosur edhe bishtin perpjete..i kam thene Cheke sheno vetem ne objekt te palevizur..ky jo..do e ndredh muhabetin :D

#538 ne: 03-01-2008, 16:39:37
ti mos vidh shprehjet mi hahahahaha lene cunin rehat se i duhet me punu dhe me ardh ne shqiperi me ato leke hahahaha

#539 ne: 03-01-2008, 16:43:27
pse e ke me vule ti prodhim vendas...e ka thene populli moj dhe e perdor populli..

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 03-01-2008, 18:59:51
Uaaaaaaaaaaaaa mamiiiiiiiiiiiiiii. ..na qenkerka kthyer VIP-i i forumit.

Po ku je mi capi qe vdekte Xha Milo per ty ishalla. LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#541 ne: 03-01-2008, 21:42:54
Ahi  paska  plas sherri ketu   :D

#542 ne: 04-01-2008, 07:57:12
ska mo liri veprimi mo shoku! hahahahahaha o capi o te rente populli me nai gjo ballit ishalla hahahaha.

#543 ne: 04-01-2008, 08:50:55
he cu be LOL

#544 ne: 04-01-2008, 09:37:58
Afroje veshin ta them. hahahahaha

#545 ne: 04-01-2008, 14:10:27
ma thuaj se vdiqa LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#546 ne: 04-01-2008, 14:13:51
sa e padurushme je... :D

 • Postime: 1460

#547 ne: 04-01-2008, 14:14:35
ma thuaj se vdiqa LOL

Mos vdis se i duhesh akoma forumit :P

#548 ne: 04-01-2008, 14:16:09
cpatet ju ju pickoi miza LOL

#549 ne: 04-01-2008, 14:17:28
o robi  i ngrefen gjithe veshet, dil matone capo , ke ai cepi ma mire! cheke mire ti hahahahaha

Temat e fundit