Tema me 1 000 000 postime....... - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 174247

#550 ne: 04-01-2008, 14:18:12
...

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 04-01-2008, 14:19:12
ty te qenka ngritur dyfish o mishel. LOL LOL LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 04-01-2008, 14:19:44
mire flm...po ju? :D

#553 ne: 04-01-2008, 14:22:33
ngordhet per cik thashethemesh grash ju..pika aiii

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 04-01-2008, 14:26:01
jo per thashetheme, jo..po per noi gjo tjeter  po... :D

#555 ne: 04-01-2008, 14:27:24
jo mo jo me ca e pe ti rrusho! capo hajt se folim! cheke kujdes ti re se capi pa pune osht ! LOL LOL

#556 ne: 04-01-2008, 14:28:27
per cfare psh me qe bie fjala..muhabeti vertitet rreth..me qellim qe LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 04-01-2008, 14:31:10
me t'futme e kan o capo...po si kupton te gjitha ti :D

#558 ne: 04-01-2008, 14:44:47
mua sma fut dot njeri...se e kam te blloku radarin e futjes LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 04-01-2008, 14:45:47
ska gje..ta fusin ne menyre mekanike :D

#560 ne: 04-01-2008, 14:53:16
lesht e curres...ku le une LOL

#561 ne: 04-01-2008, 14:55:36
e qarte e qarte! forca capi po kujdes kur te heqesh tapen se uuu do plasesh si kallup dinamiti moj

#562 ne: 04-01-2008, 14:58:21
po pra....me zelet hapet shishja LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 04-01-2008, 15:03:06
puna eshte se a ta mbyll dot pastaj... :D

#564 ne: 04-01-2008, 15:04:00
ca halli qake ti re shoku....aiiii ta hapim nje here se kushedi me pas

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 04-01-2008, 15:06:21
halle halle kjo dynja..shishja shishes nuk i ngja :D

#566 ne: 04-01-2008, 15:08:41
ec shpirti take it easy..sa te me kesh mua LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#567 ne: 04-01-2008, 15:12:38
ezi izi e kam tejk :D...po kur do ta hapim ate shishen? :D

#568 ne: 04-01-2008, 15:13:35
prit dhe ca sa te embelsohen kumbullat

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 04-01-2008, 22:05:01
Marshalla  :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 05-01-2008, 04:45:40
Marshalla????

Kush u bo syneti mi??? :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#571 ne: 05-01-2008, 12:25:36
Pse re vetem per syneti thuhet marshalla ee :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#572 ne: 05-01-2008, 19:31:06
Marshalla per temen o kopuk :D

Ej si vajti puna jote me honoluleshken ore apo ja ke dhuruar Charliet  LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 06-01-2008, 04:43:02
Nuk e di si ka vajt... shkova te pres bileten per Hawai te tema e Agjencise turistike, por me thane se nuk punon... me duket se nga shkurti do hapet. :D

Sa per Charlien, une ja dhurova po ajo se pelqeu fare...kshtu qe s'kam c'ti bej. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#574 ne: 06-01-2008, 17:16:29
E i mjer ti o Bekim po ate mallin qe e perdore ti une nuk e prek as me gisht te vogel :D po hajt mo se nuk mbet goce pa te mashtru edhe ty :D

Temat e fundit