Tema me 1 000 000 postime....... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 166627

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 08-01-2008, 06:31:34
LOL LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 17-01-2008, 01:45:56
Deri tani jan bere diku rreth 580 postime e kemi humbur kohe diku  rreth 6.5 muaj, qe ti bejem nje mesatare rreth 3 postime ne dite..qe ti bejme 1 000 000 sipas ketij vrulli te postimeve duhen diku rreth 333 140 dite apo rreth 912 vjete.
M A X ndermerr diqka se siq po shifet do tiu lejm treashegim nipave e mbesave e ata te tyreve :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#577 ne: 17-01-2008, 02:14:21
He he se do behen,,,pika pika mbushet deti.. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#578 ne: 17-01-2008, 22:27:13
O kopuk ndreqe e-mailin tek firma mire se nuk te ka dal e gjitha :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 18-01-2008, 02:34:49
Charli bravo qe e ke vene kete linkun per ta votu Lorik Canen se per ndryshe nuk do e votoja ,, le te jete biles mbi Nemania Vidiqin, ,votojeni edhe ju.. :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 18-01-2008, 02:42:20
Une e votova...dhe u habita kur pash aty Sergej Barbarez ne vend te pare.... Te afte boshnjaket, apo jo? :P

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 18-01-2008, 03:00:00
Bekimo...akoma se paske shkrujt plotesisht nenshkrimin... LOL LOL LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 18-01-2008, 03:50:32
erva unaaa :P#583 ne: 18-01-2008, 10:56:08
eve une!

#584 ne: 18-01-2008, 13:03:00
uua kocorrelja LOL

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 18-01-2008, 16:21:12
he re kalamaja he, do lozim happa dollapa ne re? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#586 ne: 18-01-2008, 16:22:49
Pse re ty e madhe vetja te duket ee ? :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 18-01-2008, 16:28:47
jo re, une nuk fash xe. :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#588 ne: 18-01-2008, 16:30:32
Aha ok praa ...;) he si thua do luajm ? :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 18-01-2008, 16:33:05
eve une dua te luaj se qaj pastaj   :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#590 ne: 18-01-2008, 16:34:25
Prite rendin ti :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 18-01-2008, 17:43:01
ade re ade lozim ne xif neve.

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 18-01-2008, 17:49:02
bukulose...ça loje do jujm ne???? :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#593 ne: 18-01-2008, 17:49:29
Nuk ka xif, hajde loz me mua solo. :D

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 18-01-2008, 17:53:08
ortaj  gadal ti... :D....une per vete dua lolin e doktolit...paciente t(femla)..mi zgjidhni ju... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#595 ne: 18-01-2008, 17:56:27
Ore e pata me omelsinen,se une di vetem me zocka te loz.Skam faj qe kercen vend e pa vend. :D
A di si thojn  te na ,,Gjeli qe kendon heret ia presin koken,,  :D LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#596 ne: 18-01-2008, 18:00:17
ortaj....ene une e pata me ate zocken, ty t'thash..mos i kerko t'gjitha per vete :D

gjeli kendon,,,po edhe pickon :D

#597 ne: 18-01-2008, 18:07:29
cu be LOL

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#598 ne: 18-01-2008, 18:11:00
ka plas loja.... :D capi kena nevoje per ni paciente..si i bohet.. :D

#599 ne: 18-01-2008, 18:16:30
se di se une jam me temp sot dhe ethe..akoma jam ne pune :(

Temat e fundit