×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154389

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#600 ne: 18-01-2008, 18:19:28
ku ka me mire...pacjente per verteti.. :D

pi ndonje ilaç bukuroshe...

#601 ne: 18-01-2008, 18:21:55
e nisa me liker....do e perfundoj me martini LOL

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#602 ne: 18-01-2008, 18:23:44
bravo t'qofte..kshu i du pacientet une... :D

#603 ne: 18-01-2008, 18:23:58
he pra he

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#604 ne: 18-01-2008, 18:28:29
bukuroshe, don me ul, apo do me e çu tempraturen... :D

#605 ne: 18-01-2008, 18:35:23
e ul vete rrofsh :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 18-01-2008, 19:06:05
ua ua ua xif keta ce do lozin oleee... hajde ole hajde.

ervi partiotja... e ke ti te mbylles syt tashija. :P

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 18-01-2008, 20:33:12
hajde 610 postimeeeee u ben

 • Postime: 4261

#608 ne: 19-01-2008, 00:25:58
Ku je mi ti nga ke humb  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 19-01-2008, 13:09:48
edhe nje nga une...612

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 26-01-2008, 02:00:38
Kesaj teme duhet ti vene nje turbin per me ja rrit shpejtesine :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#611 ne: 26-01-2008, 02:12:43
Nitro x8

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 27-01-2008, 05:54:57

#613 ne: 31-01-2008, 14:03:29
sot do behen nja 30 postim ketu mqs ne linje eshte tip dhe shqiptari dhe une..bej e bej lloq

#614 ne: 31-01-2008, 14:03:51
lloqe te bejme nje pune te pakten

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 01-02-2008, 13:17:17
Karikaturisti karikaturon nje karikature karakteristike Korcare. LOL LOL LOL LOL

#616 ne: 01-02-2008, 13:18:00
ka ledh ara ska ledh ara

#617 ne: 02-02-2008, 00:47:34
lopes ne menyre urdherore i themi pi lope! po dhise?

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#618 ne: 02-02-2008, 01:50:05
Ce ke këtë ti mo  :D

Ishte pergjigje per Oqeanin qe donte ti ve temes turbine, mo. :D

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#619 ne: 02-02-2008, 03:08:49
Sa mooooooo 1 meleon postime? e imja qenka 623, tutjeeee. Do jua le amanet sternipave te mi, qe kur ata te bëhen me fëmijë te vije e ti hedhin nga nje sy kesaj teme, po seshte mbushur akoma, ska gje, brez pas brezi, se mos do kene ndonje pune ata.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 02-02-2008, 15:40:00
Sa mooooooo 1 meleon postime? e imja qenka 623, tutjeeee. Do jua le amanet sternipave te mi, qe kur ata te bëhen me fëmijë të vijë e ti hedhin nga një sy kësaj teme, po s'është mbushur akoma, s'ka gjë, brez pas brezi, se mos do kenë ndonjë pune ata.

 LOL LOL LOL

apo ke pak ti..nja 10 cope marshalla


#621 ne: 03-02-2008, 19:24:22
hajde

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#622 ne: 03-02-2008, 19:28:57
lopes ne mënyrë urdherore i themi pi lope! po dhise?

Dhise ne njejes i themi "Dhi"
 //   // shumes // //   "Dhit"

:P :D :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 03-02-2008, 19:30:01
Ishte përgjigje për Oqeanin qe donte ti ve temës turbine, mo. :D

I veme nje turbine me djegje te jashteme LOL LOL LOL

#624 ne: 03-02-2008, 19:38:55
ahahahh macok

Temat e fundit