Tema me 1 000 000 postime....... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 174246

#625 ne: 04-02-2008, 00:16:10
o dalber lexo mire pyetjen time!

#626 ne: 04-02-2008, 11:03:54
se ka kap djali moj :D

Pi dhi uje i thone ne urdherore LOL na detyron te flasim dhe gjona te pista LOL

#627 ne: 04-02-2008, 13:53:29
Po ti pse hudhesh se mor vesh une....kush te pyti mi moter...po ste rri ty thuaj...ehhhh dynjaja e kane majasellin gjetiu ti e ke ne gjuhe hahahahahha

 LOL LOL LOL

#628 ne: 04-02-2008, 13:58:08
lopes ne mënyrë urdherore i themi pi lope! po dhise?
Besoj pyetje ishte per te gjithe,nuk pashe ndonje emer aty D'Alber dmth emer te percaktuar !

#629 ne: 04-02-2008, 14:05:53
hahaha...u merzite ti???....hahahah
nuk ishte per dalberin por per kedo...por jo per ty mi zogu;;;;;  :perqafim :perqafim :perqafim

#630 ne: 04-02-2008, 14:14:43
Une mi,qyqa vetem per keto gjera nuk merzitem se pak probleme fizike shpirterore gjinekologjike kam LOL

#631 ne: 04-02-2008, 14:23:15
Prape me barre ti moj????? je bo si macet mi shoqe.... :D :D :D  ke stinen tani...

#632 ne: 04-02-2008, 14:26:48
Prapë....ç'të bëj bota bëne tërë vit seks dhe se gjen gjë..unë një here ne vit bëj dhe ngel me barre...e bela LOL

#633 ne: 04-02-2008, 14:33:14
epo te digjen vezet moj shoqe andaj...hahahahahha a ik aman...sa vajte 6 javeshe?

#634 ne: 04-02-2008, 14:49:11
3 javeshe....ne dt 9 bej muajin LOL

#635 ne: 04-02-2008, 14:59:55
epo gjeje me ke e ke se me kete elbasonlliu s'ke gjo.... :D :D :D :D

#636 ne: 04-02-2008, 15:11:55
Ua kjo i mohon te drejten e babit elbasanlliut..po a isha ne dt 9 janar ke ai..po isha,a beme kec beme..epo ja fruti i dashurise tone LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 04-02-2008, 16:38:27
Me rendesi ershte se kush e shijon frutin,,,se  kush  e hodhi faren s'ka rendesi hiq LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 07-02-2008, 19:50:43
ndërsa lloji i fares ka rëndësi..:D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 08-02-2008, 23:34:40
Dhe kualiteti :P

#640 ne: 08-02-2008, 23:38:52
dhe vendi

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 08-02-2008, 23:48:21
Dhe menyra

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 10-02-2008, 02:05:39
me rendesi me dal i lloit te njejte ne fund :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 11-02-2008, 16:56:58
ckemi o milet

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#644 ne: 11-02-2008, 17:19:05
Mileti nuk qenka ktu me duket :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 11-02-2008, 17:31:10
akoma vazhdonka kjo teme LOL kur thoni se do ja arrijm 1 miljonshin? M'duket se kemi për t'ja len fëmijëve si trashgimi LOL se gjer atëherë... aha, kemi ik për lesh! 

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 11-02-2008, 17:31:47
akoma vazhdonka kjo teme LOL kur thoni se do ja arrijm 1 miljonshin? M'duket se kemi për t'ja len fëmijëve si trashgimi LOL se gjer atëherë... aha, kemi ik për lesh!


hahahhhahaahhaahaha haha dakort me ty jam

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#647 ne: 11-02-2008, 23:31:44
Kam frik se as fëmijët tanë nuk do ta arrinje ta perjetojn atë kenaqesi :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 12-02-2008, 16:34:07
o vemi o s'vemi ne mes te pyllit te flemiiiiii :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 14-02-2008, 06:05:09
durim bree njerez   :D

Temat e fundit