×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154393

#625 ne: 04-02-2008, 00:16:10
o dalber lexo mire pyetjen time!

#626 ne: 04-02-2008, 11:03:54
se ka kap djali moj :D

Pi dhi uje i thone ne urdherore LOL na detyron te flasim dhe gjona te pista LOL

#627 ne: 04-02-2008, 13:53:29
Po ti pse hudhesh se mor vesh une....kush te pyti mi moter...po ste rri ty thuaj...ehhhh dynjaja e kane majasellin gjetiu ti e ke ne gjuhe hahahahahha

 LOL LOL LOL

#628 ne: 04-02-2008, 13:58:08
lopes ne mënyrë urdherore i themi pi lope! po dhise?
Besoj pyetje ishte per te gjithe,nuk pashe ndonje emer aty D'Alber dmth emer te percaktuar !

#629 ne: 04-02-2008, 14:05:53
hahaha...u merzite ti???....hahahah
nuk ishte per dalberin por per kedo...por jo per ty mi zogu;;;;;  :perqafim :perqafim :perqafim

#630 ne: 04-02-2008, 14:14:43
Une mi,qyqa vetem per keto gjera nuk merzitem se pak probleme fizike shpirterore gjinekologjike kam LOL

#631 ne: 04-02-2008, 14:23:15
Prape me barre ti moj????? je bo si macet mi shoqe.... :D :D :D  ke stinen tani...

#632 ne: 04-02-2008, 14:26:48
Prapë....ç'të bëj bota bëne tërë vit seks dhe se gjen gjë..unë një here ne vit bëj dhe ngel me barre...e bela LOL

#633 ne: 04-02-2008, 14:33:14
epo te digjen vezet moj shoqe andaj...hahahahahha a ik aman...sa vajte 6 javeshe?

#634 ne: 04-02-2008, 14:49:11
3 javeshe....ne dt 9 bej muajin LOL

#635 ne: 04-02-2008, 14:59:55
epo gjeje me ke e ke se me kete elbasonlliu s'ke gjo.... :D :D :D :D

#636 ne: 04-02-2008, 15:11:55
Ua kjo i mohon te drejten e babit elbasanlliut..po a isha ne dt 9 janar ke ai..po isha,a beme kec beme..epo ja fruti i dashurise tone LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 04-02-2008, 16:38:27
Me rendesi ershte se kush e shijon frutin,,,se  kush  e hodhi faren s'ka rendesi hiq LOL

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 07-02-2008, 19:50:43
ndërsa lloji i fares ka rëndësi..:D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 08-02-2008, 23:34:40
Dhe kualiteti :P

#640 ne: 08-02-2008, 23:38:52
dhe vendi

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#641 ne: 08-02-2008, 23:48:21
Dhe menyra

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 10-02-2008, 02:05:39
me rendesi me dal i lloit te njejte ne fund :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 11-02-2008, 16:56:58
ckemi o milet

 • Postime: 4261

#644 ne: 11-02-2008, 17:19:05
Mileti nuk qenka ktu me duket :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 11-02-2008, 17:31:10
akoma vazhdonka kjo teme LOL kur thoni se do ja arrijm 1 miljonshin? M'duket se kemi për t'ja len fëmijëve si trashgimi LOL se gjer atëherë... aha, kemi ik për lesh! 

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 11-02-2008, 17:31:47
akoma vazhdonka kjo teme LOL kur thoni se do ja arrijm 1 miljonshin? M'duket se kemi për t'ja len fëmijëve si trashgimi LOL se gjer atëherë... aha, kemi ik për lesh!


hahahhhahaahhaahaha haha dakort me ty jam

 • Postime: 4261

#647 ne: 11-02-2008, 23:31:44
Kam frik se as fëmijët tanë nuk do ta arrinje ta perjetojn atë kenaqesi :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 12-02-2008, 16:34:07
o vemi o s'vemi ne mes te pyllit te flemiiiiii :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 14-02-2008, 06:05:09
durim bree njerez   :D

Temat e fundit