Tema me 1 000 000 postime....... - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 174250

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 14-02-2008, 16:29:48
saber selamet :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 14-02-2008, 20:33:02
tema me 1 000 000 postime

#652 ne: 14-02-2008, 22:38:51
sdo na i japi max leket.....se le gruaja LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#653 ne: 15-02-2008, 01:06:32
S'ka Lekë, i ka investu MAX te WEFA HOLDING

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 15-02-2008, 17:08:13
 

Neser prisni biletat per ne Austri,,se do filloj shperndarja lekut LOL
Kuptohet qe do merni me pak se sa kushton bileta e avjonit  :P

Bekimi dhe Capkenja te hyjne pa radhe  ,,,,pastaj charlie :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 26-02-2008, 11:53:50
Me kete ritem ne vitin 3000 e zeme 1.000.000 :P :P :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 26-02-2008, 17:40:13
Opa komplet forumistet ne Vijen,, e bejme nje party aty,:D :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 15-03-2008, 22:14:43
Opa komplet forumistet ne Vijen,, e bëjmë një party aty,:D :D

Party dhe kaluar Party :D

Kafet i paguaj una  :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 16-03-2008, 16:26:07
Party dhe kaluar Party :D

Kafet i paguaj una  :D :D

count me inn :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 16-03-2008, 19:19:16
Une ju paguaj ujin :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 16-03-2008, 19:44:38
Unë ju paguaj ujin :D

..sa sh.u harxhoke tiiii :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 16-03-2008, 19:52:24
..sa sh.u harxhoke tiiii :D

 LOL
Ok po e paguaj muziken :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 16-03-2008, 19:53:25
LOL
Ok po e paguaj muziken :D

..e permiresove nje cike..ama pak fare :D :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 16-03-2008, 19:57:39
..e permiresove një cike..ama pak fare :D :P

OK  dreamm do te mundohe te permiresohem edhe pak  hmmmmm:

Ju bej te mundur qe te mos i leni bakshish kamariejave  LOL

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 27-03-2008, 22:06:11
Sa i keq ky LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 27-03-2008, 22:12:25
Sa i keq ky LOL

 LOL

Ok se u dorezova tani,sa nuk me eshte bere edhe ndoj share ma e madhe LOL..cfar deshironi merrni se do e paguaj,, :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 27-03-2008, 22:20:15
Te lumte goja dhe Zoti te dhente gjithe te mirat  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 27-03-2008, 22:23:33
Faleminderit nga zemra,, :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 31-03-2008, 19:12:06

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 31-03-2008, 19:19:38
c.kemi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 31-03-2008, 19:21:17
c.kemi

mire..cthote vodka :D.me limon :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 13-04-2008, 18:39:35
 hmmmmm:
hey...  a do edhe shume te vij ky 1 000 000?? :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 14-04-2008, 09:11:07
Do vij do vij  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 14-04-2008, 17:54:45
Do te vij kur  te ben sheqja rrush,, :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 14-04-2008, 19:24:56
Do të vij kur  te bën sheqja rrush,, :D

 hmmmmm:

zakonisht behen ne 36 gusht.    LOL LOL

Temat e fundit