Tema me 1 000 000 postime....... - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 179442

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 14-04-2008, 22:09:00
 :)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 15-04-2008, 17:01:16
 hmmmmm:
 kafe))

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 15-04-2008, 21:29:11
 pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#678 ne: 15-04-2008, 22:28:27
Dreamm si ma ke qejfin sonte tii :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 24-04-2008, 20:07:40
Ka ardhur gje posta sot?  :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 27-04-2008, 18:37:33
vetem 1 pako, por nuk ka adrese  :D :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 27-04-2008, 18:41:19
Pikerisht e juja qenka  :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 28-04-2008, 21:54:06
nuk mendoj keshtu.
as vete nuk e di adresen time....   :syzja

 LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 29-04-2008, 12:44:12
vetëm 1 pako, por nuk ka adrese  :D :D

Cfare ka brenda, e ke pare ?  hmmmmm:

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#684 ne: 29-04-2008, 15:08:57
Ca do ti ...do leke ee ? :D hec andej nga ankandi edhe thuaje cmimin :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 29-04-2008, 15:49:31
 Eh kryeziteti shkrete c'te ben  (?) Do vi dhe andej nga ankandi
 mos ki merak.  ;)

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 29-04-2008, 15:54:35
mos hyr për momentin se do i ngresh cmimet si te naftes. LOL LOL LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#687 ne: 29-04-2008, 16:59:30
Eh kryeziteti shkrete ç'të bën  (?) Do vi dhe andej nga ankandi
 mos ki merak.  ;)

Hajde hajde ...se i kam ca llafe une me ty andej :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 29-04-2008, 19:03:30
Çfarë ka brenda, e ke pare ?  hmmmmm:nuk e di por me duket se ka 1 ore se bën tik-tak tik-tak.
po qe se nuk është ore do jetë mine me sahat...
 LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 30-04-2008, 09:24:55


nuk e di por me duket se ka 1 ore se bën tik-tak tik-tak.
po qe se nuk është ore do jetë mine me sahat...
 LOL LOL

Obobobooooo ki kujdes Cikito a te keqen  :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 30-04-2008, 09:25:58
Hajde hajde ...se i kam ca llafe unë me ty andej :D

   ;)   :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#691 ne: 30-04-2008, 09:55:01
He cfar ...:D une po pres ...hajde tashi andej jam per momentin po pres cminin qe do ta caktosh :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 30-04-2008, 19:52:17
   ;)   :D

jooo jam cun i mire une, ja e hodha nga dritarja..
ishalla shpetojne ata qe jan poshte   :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 30-04-2008, 20:36:11
s'hoqem qe s'hoqem dore nga keto tik-taket :D

#694 ne: 06-07-2008, 19:58:43
jo :D

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 06-07-2008, 22:46:04
a do edhe shume me ardh ky autobuzi aaaa??  :D :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 07-07-2008, 06:41:29
dhe nje cerek ore  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 28-09-2008, 15:33:59
sa i gjate paska qene ky 15-minutshiii  :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#698 ne: 28-09-2008, 15:37:11
Cili 15 minutsh. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 28-09-2008, 15:38:44
hahhahaaaa...te mbytaa

I autobusit..te Cikos :D

Temat e fundit