Tema me 1 000 000 postime....... - 329 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156526

 • Postime: 525

#8200 ne: 28-05-2012, 18:47:12

 • Postime: 1281

#8201 ne: 29-05-2012, 00:08:45
Zheg, pluhur, acar, shi, balte e pocaqi e gjalle, uri e skamje, incest e perdhunim, semundje e lengim, vrasje e lufte, urrejtje e egersi shtazarake, si dhe pak, shume pak dashuri (sa per te mos thene hicfare), dashuri njerezore e lumturi. Ky eshte mikrokozmosi ne Shqiperine tone. :(

I  B.

#8202 ne: 29-05-2012, 00:13:55

 • Postime: 1281

#8203 ne: 29-05-2012, 01:42:05

 • Postime: 1281

#8204 ne: 29-05-2012, 01:44:11
Nata s'eshte vec per hajdutet,por edhe per dashnoret :P
Dashuruarit doja te thoja :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8205 ne: 29-05-2012, 01:57:58
Edhe per te cmendurit, apo njesoj eshte? :P

 • Postime: 1281

#8206 ne: 29-05-2012, 14:03:51
Edhe per te cmendurit, apo njesoj eshte? :P
Ka nje ndryshim :D por jo thelbesor :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#8207 ne: 29-05-2012, 14:12:20
Dita më e bukur? Sot.
Lumturia më e madhe? Të jesh i dobishëm për të tjerët.
Ilaç më i mirë? Optimizmi.
 

 • Postime: 12743

#8208 ne: 29-05-2012, 15:45:38
uffffff

 • Postime: 525

#8209 ne: 29-05-2012, 15:46:05
Ca ka ndodh?

 • Postime: 12743

#8210 ne: 29-05-2012, 15:47:45
Hic...

 • Postime: 12743

#8211 ne: 29-05-2012, 15:49:20
Djemte e Rruges Bardhyl

he me Eriono keni ju konge anej ka lagjja juj LOL

i ma men keta bobat me motorra??? LOL

 • Postime: 525

#8212 ne: 29-05-2012, 15:51:28
Degjo, un kom respekt per lagjen tate. Lagjia jon ka qen lagje pecistash.

 • Postime: 12743

#8213 ne: 29-05-2012, 15:51:54
Degjo, un kom respekt per lagjen tate. Lagjia jon ka qen lagje pecistash.

kush te tha ty qe une kam qene e asaj lagjeje ....une shkollen kam bo aty

 • Postime: 525

#8214 ne: 29-05-2012, 15:54:37
Aha.

Aty ke video po shof shum te forte me flok me rica dhe dashnoren e njonit.

 • Postime: 12743

#8215 ne: 29-05-2012, 15:55:55
Aha.

Aty ke video po shof shum te forte me flok me rica dhe dashnoren e njonit.

po se i lashin koken te lumi i babrrus ...ti e ke la naihere koken aty?

 • Postime: 525

#8216 ne: 29-05-2012, 16:01:35
Un e kom la koken ke shatrivani i piazzes.

 • Postime: 12743

#8217 ne: 29-05-2012, 16:01:59
epo s'paske qene kacurrels ti

 • Postime: 525

#8218 ne: 29-05-2012, 16:15:42
Me vjen keq. Un kom qen kacurrels po jo kshu me rica.
Edhe kisha stilin e qethjes dy-komsh-bisht-haps.

Tashi qe u plakem na jan drejtu floket.

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#8219 ne: 29-05-2012, 16:21:51

 • Postime: 12743

#8220 ne: 29-05-2012, 16:22:48

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#8221 ne: 29-05-2012, 16:23:38

 • Postime: 525

#8222 ne: 29-05-2012, 16:23:50
Un nuk shof gjo. Rregulloje linkun Amor.

 • Postime: 12743

#8223 ne: 29-05-2012, 16:24:47

 • Postime: 525

#8224 ne: 29-05-2012, 16:25:12
lol

Temat e fundit