Tema me 1 000 000 postime....... - 337 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156495

 • Postime: 4261

#8400 ne: 28-06-2012, 00:20:58
Me kallet me ca postime edhe ju :D

 • Postime: 12743

#8401 ne: 28-06-2012, 09:12:02
1722


ehhhh s'mbushet pusi me peshtyme o njerez jo LOL LOL


e as me shurre nuk mbushet LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8402 ne: 28-06-2012, 14:02:22

 • Postime: 4261

#8403 ne: 28-06-2012, 14:04:04
dreamm si gjithmone me shije :D

 • Postime: 12743

#8404 ne: 28-06-2012, 14:04:45

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8405 ne: 28-06-2012, 14:05:08


dreamm si gjithmone me shije :D


Heyyyy, U back :engjell: :perqafim

 • Postime: 4261

#8406 ne: 28-06-2012, 14:07:04
Vetem ashtu kalimthi :D


si je ti  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8407 ne: 28-06-2012, 14:13:29
Mire thnx.. :)

Kthehesh me te reja ti ee :P :engjell:

perq

 • Postime: 4261

#8408 ne: 28-06-2012, 14:17:33
Gjithmone :D


 :perqafim

 • Postime: 12743

#8409 ne: 28-06-2012, 14:19:26

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8410 ne: 29-06-2012, 15:58:28

 • Postime: 12234

#8411 ne: 29-06-2012, 15:59:30
Aha aha ti pak une pak.... :D :D

 • Postime: 12743

#8412 ne: 29-06-2012, 16:38:54


ku shko mi shushke....vish pantollat ose fundin se e terbove Lefton..

shelbsina LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8413 ne: 30-06-2012, 14:43:20
 :D Vape e madhe :D

 • Postime: 1281

#8414 ne: 30-06-2012, 19:26:46 :) :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#8415 ne: 30-06-2012, 19:55:37

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8416 ne: 30-06-2012, 20:47:21

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8417 ne: 30-06-2012, 23:14:35

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8418 ne: 30-06-2012, 23:28:02

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer

#8419 ne: 02-07-2012, 23:35:10
Po! U zura me Papen! U zura! Sepse isha në Vatikan
dhe pashë tavanin prej ari. E më pas degjova Papën
të thonte se shqetësohej për fëmijet e varfër...
Atëherë shit tavanin, or mik, bëj dicka!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8420 ne: 03-07-2012, 10:11:40

 • Postime: 12743

#8421 ne: 03-07-2012, 13:43:51

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8422 ne: 03-07-2012, 13:59:15


Yes I did It :P

 • Postime: 12743

#8423 ne: 03-07-2012, 14:02:04
shko mi mushu....mashtruse

 • Postime: 12743

#8424 ne: 03-07-2012, 14:02:18


Yes I did It :P

ske kellqe....

Temat e fundit