Tema me 1 000 000 postime....... - 340 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154512

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8475 ne: 08-07-2012, 16:20:44

 • Postime: 12743

#8476 ne: 09-07-2012, 13:50:37
Zemra Gertit

Dhe i kam thene mos shkel ne derrase te kalbur LOL
me shume mu degjua si kercitje degesh....hajde zemer hajde LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8477 ne: 09-07-2012, 16:11:28
 :shastis)

 • Postime: 12743

#8478 ne: 09-07-2012, 16:13:20

 • Postime: 12743

#8479 ne: 09-07-2012, 16:30:13
pasneser do jem ne dicka te ngjashme.....

 • Postime: 12743

#8480 ne: 09-07-2012, 16:49:43
futja kot

 • Postime: 12743

#8481 ne: 09-07-2012, 16:50:15
:shastis)
une jam per the third ose the fifth LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8482 ne: 09-07-2012, 20:11:29

 • Postime: 12234

#8483 ne: 10-07-2012, 10:56:17
Takkkk dhe nje ne kete  vape  :D :D

#8484 ne: 10-07-2012, 18:19:01
bump

#8485 ne: 10-07-2012, 18:19:14
bump

#8486 ne: 10-07-2012, 18:19:25
bump

#8487 ne: 10-07-2012, 18:19:39
bump

#8488 ne: 10-07-2012, 18:19:51
bump

#8489 ne: 10-07-2012, 18:20:02
bump

#8490 ne: 10-07-2012, 18:20:15
bump

#8491 ne: 10-07-2012, 18:20:27
bump

#8492 ne: 10-07-2012, 18:20:38
bump

#8493 ne: 10-07-2012, 18:20:50
bump

#8494 ne: 10-07-2012, 18:21:16
nuk i thon kot asaj shprehjes 'nqs do me e mbaru i pun, boje vet'

#8495 ne: 10-07-2012, 18:27:07
Un dola vullnetar vet mi. Ngaqe pash hiperbolen 1 milion postime. Per keto jam vullnetar un.

#8496 ne: 10-07-2012, 18:35:15
Edhe ti per te me paguar do me jepje nai diplome Inxhinieri Elektronik ne vend ne lekeve.
Eh sa mir do ishte. Pse ndodh keshtu pse? Sa jet e poshter dhe mizore. Pa pik intimiteti.

#8497 ne: 10-07-2012, 18:44:07
Dhe ti nga dhoma tjeter duke u pispillos me manikyr dhe duke lyer syte

Valbona Mema - Tate du fuston

#8498 ne: 10-07-2012, 18:50:23
Nuk lyhen syte me manikyr!

Apapapa tani dole si police gramatike.

Dhe ti nga dhoma tjeter duke u pispillos me manikyr dhe duke lyer syte

Pra je duke bere 2 gjera:

1. duke u pispillos me manikyr
2. duke lyer syte.
Dy gjera te ndryshme qe kerkojne mjete te ndryshme. Ti u ofendove se thyva rregullat e gramatikes?

#8499 ne: 10-07-2012, 20:16:45
Me masKARA.

Temat e fundit