×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154325

 • Postime: 12743

#8575 ne: 03-08-2012, 15:51:57

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8576 ne: 05-08-2012, 23:00:01

 • Postime: 1283

#8577 ne: 06-08-2012, 00:00:53

 • Postime: 4261

#8578 ne: 06-08-2012, 01:19:34
Fillimisht, pavarsisht ose paralelisht, kjo qe po them natyrisht nuk esht krejtesisht gabimisht.E kam seriozisht por fatemirsisht dhe fatkeqsisht njekosisht. Kjo ndodh simetrikisht dhe rastesisht, ndoshta ndodh politikisht ose qellimisht sdi ca t them.Tani po t shkruaj pambarimisht dhe pafundsisht deshperimisht. :D :D

 • Postime: 12743

#8579 ne: 06-08-2012, 08:22:52
isht isht...pafundesisht

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8580 ne: 06-08-2012, 16:41:34

#8581 ne: 06-08-2012, 21:44:28
Javes tjeter dmth.
Rrofsh.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8582 ne: 06-08-2012, 21:49:05

#8583 ne: 06-08-2012, 21:52:43
He Miss, c'kemi? Thuji i cik atij DJ ta uli pak zerin pasi nuk ka njeri ketu ne klub.
Qe te flasim rehat.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8584 ne: 06-08-2012, 21:56:35
Ore vella, une nuk jam ne club...jam qetesi ne hesapin tim ne pishina!  :D

#8585 ne: 06-08-2012, 21:57:52
O MISS NUK DEGJOHET KETU NE PISHINA SE E KA HAP NE MAKSIMUM ZERIN AI DJ.

 • Postime: 12743

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8587 ne: 06-08-2012, 22:00:51
O MISS NUK DEGJOHET KETU NE PISHINA SE E KA HAP NE MAKSIMUM ZERIN AI DJ.

Me mire tani?

#8588 ne: 06-08-2012, 22:02:27
Me mire tani?

Shyqyr se nuk kuptohesh, ngelem duke bertit ne vesh. Degjo, a di nai ven ku ka muzik te bukur se ketu qeka bloz fare.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8589 ne: 06-08-2012, 22:04:15
Shyqyr se nuk kuptohesh, ngelem duke bertit ne vesh. Degjo, a di nai ven ku ka muzik te bukur se ketu qeka bloz fare.

O Gerti, une nuk dua muzik, me ler ne qetesi  ^o)

Tek ajo drita blu aty ke muzik te mire  :engjell:

#8590 ne: 06-08-2012, 22:09:20
Thnx.

*duke ven ipodin ne vesh*

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8591 ne: 06-08-2012, 22:43:27

 • Postime: 12743

#8592 ne: 06-08-2012, 23:00:06
la la la la la

 • Postime: 12743

#8593 ne: 07-08-2012, 08:54:39

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8594 ne: 07-08-2012, 10:36:01

#8595 ne: 07-08-2012, 21:44:43
Ah, ironia jote. :D
Nuk e besoj ne jete te jeteve qe nje produkt apple prek lekuren tende. :P

---------
Foto e marre nga BlackBerry im.

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8596 ne: 07-08-2012, 23:16:29

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#8597 ne: 08-08-2012, 00:26:47

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8598 ne: 08-08-2012, 00:30:13
ORA te na...

Nji turist po e vet njonin: Sa u bo ORA?
12 i nates.
Po a? Menova mes u bo ma shum!
Valla te na nuk bohet ma shum se prap prej 1-shit ja nis

:D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#8599 ne: 08-08-2012, 00:37:23

Temat e fundit