Tema me 1 000 000 postime....... - 349 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 173802

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8700 ne: 24-08-2012, 01:54:24
Lere per Gertin e merr kete me mire... :P:X merre Gerti merre  :D

:-*

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8701 ne: 24-08-2012, 15:47:56
 :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8702 ne: 24-08-2012, 15:49:44
miss te vje keq te marr une kete......me ngjan shume me veten

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8703 ne: 24-08-2012, 16:17:58
Ta gezosh mi shoqe  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8704 ne: 24-08-2012, 16:39:35
rrofsh :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8705 ne: 25-08-2012, 14:43:19
Anggun - 'A Rose In The Wind' (Official Video)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8706 ne: 25-08-2012, 16:01:05

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8707 ne: 25-08-2012, 20:21:21
 :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8708 ne: 26-08-2012, 23:25:05

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8709 ne: 26-08-2012, 23:32:41
naten

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8710 ne: 27-08-2012, 00:16:17
Naten

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#8711 ne: 27-08-2012, 15:51:51
We live as if we are never going to die and yet we die as if we never lived..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8713 ne: 28-08-2012, 15:22:37


call 129

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8714 ne: 28-08-2012, 17:19:06

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8715 ne: 29-08-2012, 00:29:12
Cfare po i tregon ky kesaj ktu?

#8716 ne: 29-08-2012, 00:52:29

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8717 ne: 29-08-2012, 01:21:30

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#8718 ne: 29-08-2012, 01:36:53

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8719 ne: 29-08-2012, 01:38:10
Chicago - Hard To Say I'm Sorry/Get Away

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8720 ne: 29-08-2012, 13:59:07
Edhe une shpirti edhe une... :D :D :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8721 ne: 29-08-2012, 14:31:51
................... ............. 9071

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8722 ne: 29-08-2012, 14:41:26
Një vajzë 18 vjecare mban në dorë fëmijën e saj.
Njerëzit e quajnë te perdale, nuk e dinë që e kanë përdhunuar.
Një femër e shajnë për shkak të peshës së saj.
Askush nuk e di që vuan nga një sëmundje që shkakton mbipeshë.
Dikë tjetër me shenja në fytyrë e quajnë të shpifur.
Nuk e dinë që ai ështe një hero dhe plagët i janë shkaktuar teksa ka rrezikuar jetën për të shpëtuar dikë.

Morali: Kurrë mos e gjyko një njeri nëse nuk e di historinë e tij..!!

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#8723 ne: 29-08-2012, 14:53:28
Boring day..  :S

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8724 ne: 29-08-2012, 15:02:58

Temat e fundit