Tema me 1 000 000 postime....... - 354 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 174249

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8825 ne: 02-12-2012, 21:12:51
Desha me bo nji debat mbi qeniet supreme e te pashpjegueshme :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#8826 ne: 03-12-2012, 17:38:22

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8827 ne: 05-12-2012, 13:06:46

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8829 ne: 05-12-2012, 14:57:25
Aj llav ju tu zemer aj llav ju tu.... :D :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8830 ne: 10-12-2012, 21:13:06
Pershendetje !   :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8831 ne: 11-12-2012, 08:48:16
gjes gjes

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8832 ne: 14-12-2012, 07:39:39
hi & bye

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8833 ne: 18-12-2012, 14:59:16

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8834 ne: 18-12-2012, 15:29:14
Miresia e mban Boten ne kembe.... ;)!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8836 ne: 24-12-2012, 11:50:13

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8837 ne: 24-12-2012, 11:54:32

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8838 ne: 24-12-2012, 12:15:10
Valle c'te kene brenda?? hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8839 ne: 24-12-2012, 12:17:21
Zgjidhni nga 1 dhe gezuar festat  :engjell:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8840 ne: 24-12-2012, 12:18:22
Dy+1 dhurate se me duhen ben???

Gezuar ty! :) :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8841 ne: 24-12-2012, 12:30:24
Sa te duash :)

Gezuar dhe vit i mbare Pasion!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8842 ne: 24-12-2012, 12:50:00
Vit godites me miresi per ju Shej qofte 2013-a! :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8843 ne: 24-12-2012, 17:26:27
vit leshi per mua

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8844 ne: 24-12-2012, 17:51:06
vit leshi per mua
:(

Qofte me  i mire ky qe vjen :)

Dite koti kjo  e  imja sot :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8845 ne: 24-12-2012, 19:27:30
Vit godites me miresi per ju Shej qofte 2013-a! :)
amin te lumte goja!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8846 ne: 24-12-2012, 20:04:47
ashtu qofte o pasion  :P

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8847 ne: 24-12-2012, 20:09:00
pse vit i bukur? pse vit leshi??

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8848 ne: 27-12-2012, 15:22:57

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#8849 ne: 28-12-2012, 10:27:40
Do not stand at my grave and weep,
I am not there; I do not sleep.
I am a thousand winds that blow,
I am the diamond glints on snow,
I am the sun on ripened grain,
I am the gentle autumn rain.
When you awaken in the morning’s hush
I am the swift uplifting rush
Of quiet birds in circling flight.
I am the soft starlight at night.
Do not stand at my grave and cry,
I am not there; I did not die.

Temat e fundit