Tema me 1 000 000 postime....... - 355 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 185589

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8850 ne: 29-12-2012, 18:46:56

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8851 ne: 29-12-2012, 18:47:20

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8852 ne: 18-01-2013, 15:28:33
Ahhhhhhh Dreamke ahhhhhhhhhhhhhhhh.. ......... :D :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8853 ne: 20-01-2013, 22:05:43

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8854 ne: 22-01-2013, 15:18:39
Ahhhh ortake ahhhhh........... :D :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8855 ne: 11-02-2013, 12:02:38

#8856 ne: 06-03-2013, 21:20:02
8859

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8857 ne: 06-03-2013, 22:22:20
8860

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8858 ne: 06-03-2013, 23:15:18
8860 + 1

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8859 ne: 07-03-2013, 16:22:29

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8860 ne: 07-03-2013, 16:27:11
8863

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8861 ne: 07-03-2013, 18:13:36
8865 - 1

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8862 ne: 07-03-2013, 22:47:43
8865

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#8863 ne: 11-03-2013, 18:26:56
Në botë ka zemra që as tërheqin e as dëbojnë
 ato s’ka rëndësi nëse janë të pranishme ose mungojnë,
 ka zemra që vetëm dëbojnë nga vetja të gjithë pa përjashtim
 ka edhe të atilla që të gjithë i tërheqin, pa dallim.
 Por në botë ka zemra që edhe tërheqin edhe dëbojnë
 disa i afrojnë pranë vetes e disa të tjerë largojnë,
 se zemra gjithmonë e do atë që është si vetja
 ti qaj e loto e mos lejo zemrën të ta mund urrejtja.
 Nëse nga loti yt dikush do largohet për të mos u afruar
 dije se dhimbjen tënde kurrë s’e ka përjetuar.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8864 ne: 11-03-2013, 21:06:41
Sa e zymte te mos dish adresen e shpirtit tend!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8865 ne: 11-03-2013, 22:30:16
8868
Gerto rradha jote
po iki te ndez i cinare

#8866 ne: 11-03-2013, 22:32:53
8869

Dhe kur nuk keni ca boni ne pune (gjo e rrall kjo kohet e funit) shifni i her ket lojen:

http://en.akinator.com/personnages/

E provova i her dhe me trembi sa shpejt e gjeti ate qe mendoja.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8867 ne: 11-03-2013, 23:18:59
Na thuj ca po menoje se mu me doli ai gjeniu dhe me tha ....me cmene


#8868 ne: 12-03-2013, 14:32:02
Degjo une e nisa letshem, Pamela Anderson. E gjeti direkt me emer dhe mbiemer. Pastaj ja veshtirsova i cik por prap e gjeti, jo kshu direkt po aty afer.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8869 ne: 12-03-2013, 14:36:56
Epo ti je qyls

#8870 ne: 12-03-2013, 14:38:05
Pse ty nuk ta gjeti gjasme? Te pakten aty afer duhet ta ket gjet.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8871 ne: 12-03-2013, 14:43:42
Jo pra xhini u bo me nerva dhe me tha ik pirdhu

#8872 ne: 12-03-2013, 14:45:19
Epo kjo tregon qe je e vecante. :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8873 ne: 12-03-2013, 15:19:00

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8874 ne: 12-03-2013, 16:26:33
Epo kjo tregon qe je e vecante. :)

jo me tha ti je shume Wired ....me shau  ^o)

Temat e fundit