Tema me 1 000 000 postime....... - 356 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 156543

#8875 ne: 12-03-2013, 16:33:25
luje dhe i her luje.

 • Postime: 12743

#8876 ne: 12-03-2013, 16:37:13
Nuk merrem me me te

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8877 ne: 16-03-2013, 22:42:00

 • Postime: 1281

#8879 ne: 17-03-2013, 21:02:41
Shej!

Pikture e jotja ish kjo?

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#8880 ne: 17-03-2013, 21:34:42
Jo nuk e besoj :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#8881 ne: 21-03-2013, 21:10:06
Thumb - 87 - Si te beni per vete "pjeshka" ne Facebook.

#8882 ne: 21-03-2013, 21:33:52
Thumb - 87 - Si te beni per vete "pjeshka" ne Facebook.

:)

Un i thash ketij vagabondit te ndryshoj emrin, por ket e thash para se te merrja vesh qe ishte fut me emra te tjere langaraq.

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#8883 ne: 21-03-2013, 21:56:27
Mesiguri perpiqet te gjeje veten

 • Postime: 1281

#8884 ne: 21-03-2013, 22:03:07
Humba ne shah :( :(

 :( :( :(

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#8885 ne: 21-03-2013, 22:11:12
Sport inteligjent kujdes!

 • Postime: 1281

#8886 ne: 21-03-2013, 22:29:05
Ma punoi ^o)

 • Postime: 12743

#8887 ne: 21-03-2013, 23:07:02
naten

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8888 ne: 22-03-2013, 12:27:49
Elton John - Your song

....I don't have much money but boy if I did
I'd buy a big house where we both could live....

 • Postime: 1281

#8889 ne: 22-03-2013, 12:31:20
C'ke gatu mi Dreamm me qafsh,po leri kenget ne kete vakt dreke :D?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8890 ne: 22-03-2013, 12:34:01
Eshte dite pune ketej nga ne, s'ka festa te perditshme si ne Tirane :D

Po ti, c'ke gatuar per kete dreke me shi? hmmmmm:

 • Postime: 1281

#8891 ne: 22-03-2013, 12:42:24
Prit te marr nje tlf njehere e te pyes :D.

Kur ha shume ne darke,ke uri te nesermen :(

E di kete? :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8892 ne: 22-03-2013, 12:45:48
Ncuk, s'e dija kete. hmmmmm: Sa te rrosh do te mesosh!  :D

Po pjata e preferuar cila eshte? Pervec peshkut? :D

 • Postime: 1281

#8893 ne: 22-03-2013, 12:52:06
Mish -patate te pjekura ne sac.

E di c'ka eshte saci?

C=Cekici :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#8894 ne: 22-03-2013, 12:58:04
hahaa jo vetem qe e di cfare eshte, po di edhe ta perdor, aq universale jam! :P :P

P. shembull... Une pelqej shume lakrorin me qepe te njoma dhe djath te bardhe...te pjekur ne sac. :D

Pa permendur fli-ne...po ne sac... :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#8895 ne: 23-03-2013, 07:41:58
Kujdes kur permendni kshu gjonash. :D

 • Postime: 1281

#8896 ne: 23-03-2013, 09:59:50
Kujdes kur permendni kshu gjonash.
Serish me hall ti?? :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#8897 ne: 23-03-2013, 18:01:28
8900

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#8898 ne: 23-03-2013, 18:33:52
8901  :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#8899 ne: 23-03-2013, 21:05:20
Sara's Show - 78 - Pedofilia...kush e ka fajin???

Temat e fundit