Tema me 1 000 000 postime....... - 357 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 179444

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8900 ne: 24-03-2013, 15:41:22
8903

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8901 ne: 24-03-2013, 23:17:43

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8902 ne: 24-03-2013, 23:21:38
Mos luaj me dikë që ka shumë durim, sepse kur ti të lodhesh, do jetë ai që do fillojë të luajë me ty

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8903 ne: 25-03-2013, 02:27:04
Mos luaj me dikë që ka shumë durim, sepse kur ti të lodhesh, do jetë ai që do fillojë të luajë me ty

Like

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8904 ne: 25-03-2013, 22:42:12

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8905 ne: 29-03-2013, 23:49:08
CLIP L'amour est un soleil HELENE SEGARA

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#8906 ne: 30-03-2013, 00:55:46
Serish me hall ti?? :perqafim :perqafim :D
ha ha joooooo :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8907 ne: 30-03-2013, 06:59:14
Andrea Bocelli & Hélène Ségara "Vivo Per Lei" on stage

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8908 ne: 01-04-2013, 11:34:52
 :) :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8909 ne: 01-04-2013, 21:23:40

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8910 ne: 02-04-2013, 10:33:52
9913

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8911 ne: 02-04-2013, 11:12:24
sa pune sot mer

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8912 ne: 02-04-2013, 11:25:35
mua me eshte lekura sholle.....me duket cdo dite isoj

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8913 ne: 02-04-2013, 11:29:07

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8914 ne: 02-04-2013, 11:32:13
9917

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8915 ne: 02-04-2013, 16:53:07

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8916 ne: 02-04-2013, 18:04:36
8919

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#8917 ne: 03-04-2013, 15:57:37

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8918 ne: 03-04-2013, 16:46:57
8921

#8919 ne: 03-04-2013, 22:20:50

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8920 ne: 03-04-2013, 22:23:02
Big brother hap dyert per ty dhe sekretin tend....eja dhe apliko

#8921 ne: 03-04-2013, 22:27:44
I'm Iron man.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8922 ne: 03-04-2013, 22:28:21
Edhe big brother ashtu tha

#8923 ne: 03-04-2013, 22:30:47
Meqe dolem ke Big Brother ti Mishel, a do shkoje naiher aty ti?
Un do shkoja por do shkoja me 1 flakhedhese qe ta digja komplet studion.
Edhe jo se eshte nai show cop cop (dmth edhe per ate i cik ) por me shume nga inati qe nuk din me bo nai gjo origjinale.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8924 ne: 03-04-2013, 22:32:22
Une do shkoja vetem me bo scoop.....do zeja dashnor qe gjithe amvisat te kishin me ca te merreshin tre muj
Do beja sevap

Temat e fundit