Tema me 1 000 000 postime....... - 358 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 174831

#8925 ne: 03-04-2013, 22:33:17
Shume rendesi po i jepke Big Brother-it.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8926 ne: 03-04-2013, 22:46:07
Po i jap se ka audience te modhe dhe sic thote dikush ktu.....sa here shifet bb vdes nai liber

#8927 ne: 03-04-2013, 22:50:30
lol e forte ajo shprehja.

Bej gati flakhedhesen me parrullen "Te shpetojme nje liber".

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8928 ne: 03-04-2013, 22:52:31
Do bejme miting? Mos hame nai koqe plumi bythve or ti

#8929 ne: 03-04-2013, 22:53:09
Jo se do hyjme si Iron Man ne ket menyre:

Iron Man 2 - AC/DC - Shoot to Thrill

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8930 ne: 03-04-2013, 22:57:41
Me pelq....robokop style lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8931 ne: 04-04-2013, 20:37:36

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8932 ne: 04-04-2013, 23:18:08

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8933 ne: 05-04-2013, 13:24:53

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8934 ne: 05-04-2013, 13:42:15
mu me shume :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8935 ne: 05-04-2013, 13:42:47
du 1 pale sandale kshu

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8936 ne: 05-04-2013, 13:46:21
ja prit te vij qeshori e ti blen ndonje LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8937 ne: 05-04-2013, 13:48:58
prit gomar te mbij bar thua ti grifshe LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8938 ne: 05-04-2013, 13:50:44
ahh dmth une qenkam grifsha????? jo mi jo ..qe kur kshu?  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#8939 ne: 05-04-2013, 13:51:55
qe kur la kola dritat ndez  sybukur))

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8940 ne: 05-04-2013, 13:54:01
prandja me thyu ne mes KESH mua LOL


Adam Lambert - Whataya Want From Me

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#8941 ne: 05-04-2013, 14:12:32
5/4/2013

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8942 ne: 05-04-2013, 14:13:59
8945

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#8943 ne: 05-04-2013, 14:18:18

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8944 ne: 05-04-2013, 14:19:31
8947

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#8945 ne: 05-04-2013, 15:17:41

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8946 ne: 05-04-2013, 15:30:11

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#8947 ne: 08-04-2013, 13:01:59
L'amore non è un gioco - Alessandra Amoroso

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8948 ne: 10-04-2013, 00:22:18
Shoh nje mashkull, nje mashkull tjeter, edhe nje tjeter.
Bej shaka NUK KA KAQ SHUME MESHKUJ NE DITET E SOTME .

|Charles Bukowski |
Gjume te qete ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8949 ne: 10-04-2013, 00:25:44
Naten pasion..kur te dalesh mos harro fik dritat dhe kyce mire deren

Temat e fundit