×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154388

#8925 ne: 03-04-2013, 22:33:17
Shume rendesi po i jepke Big Brother-it.

 • Postime: 12743

#8926 ne: 03-04-2013, 22:46:07
Po i jap se ka audience te modhe dhe sic thote dikush ktu.....sa here shifet bb vdes nai liber

#8927 ne: 03-04-2013, 22:50:30
lol e forte ajo shprehja.

Bej gati flakhedhesen me parrullen "Te shpetojme nje liber".

 • Postime: 12743

#8928 ne: 03-04-2013, 22:52:31
Do bejme miting? Mos hame nai koqe plumi bythve or ti

#8929 ne: 03-04-2013, 22:53:09
Jo se do hyjme si Iron Man ne ket menyre:

Iron Man 2 - AC/DC - Shoot to Thrill

 • Postime: 12743

#8930 ne: 03-04-2013, 22:57:41
Me pelq....robokop style lol

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8931 ne: 04-04-2013, 20:37:36

 • Postime: 1283

#8932 ne: 04-04-2013, 23:18:08

 • Postime: 12743

#8933 ne: 05-04-2013, 13:24:53

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8934 ne: 05-04-2013, 13:42:15
mu me shume :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8935 ne: 05-04-2013, 13:42:47
du 1 pale sandale kshu

 • Postime: 12743

#8936 ne: 05-04-2013, 13:46:21
ja prit te vij qeshori e ti blen ndonje LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8937 ne: 05-04-2013, 13:48:58
prit gomar te mbij bar thua ti grifshe LOL

 • Postime: 12743

#8938 ne: 05-04-2013, 13:50:44
ahh dmth une qenkam grifsha????? jo mi jo ..qe kur kshu?  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#8939 ne: 05-04-2013, 13:51:55
qe kur la kola dritat ndez  sybukur))

 • Postime: 12743

#8940 ne: 05-04-2013, 13:54:01
prandja me thyu ne mes KESH mua LOL


Adam Lambert - Whataya Want From Me

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#8941 ne: 05-04-2013, 14:12:32
5/4/2013

 • Postime: 12743

#8942 ne: 05-04-2013, 14:13:59
8945

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#8943 ne: 05-04-2013, 14:18:18

 • Postime: 12743

#8944 ne: 05-04-2013, 14:19:31
8947

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#8945 ne: 05-04-2013, 15:17:41

 • Postime: 12743

#8946 ne: 05-04-2013, 15:30:11

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#8947 ne: 08-04-2013, 13:01:59
L'amore non è un gioco - Alessandra Amoroso

 • Postime: 1283

#8948 ne: 10-04-2013, 00:22:18
Shoh nje mashkull, nje mashkull tjeter, edhe nje tjeter.
Bej shaka NUK KA KAQ SHUME MESHKUJ NE DITET E SOTME .

|Charles Bukowski |
Gjume te qete ;)

 • Postime: 12743

#8949 ne: 10-04-2013, 00:25:44
Naten pasion..kur te dalesh mos harro fik dritat dhe kyce mire deren

Temat e fundit