×
Hyrja
Profili

Tema me 1 000 000 postime.......

Tema me 1 000 000 postime.......

· 9465 · 154330

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 14-01-2009, 17:44:33
Po une qe jam cdo dite nga 7:30- 18:00 c'te them?
Sa shume pune sot.
Po mbytem nga punet  stress))

Ke orar pushimi ti ?

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 14-01-2009, 17:51:46
Po
12:30 me 13:30.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 15-01-2009, 08:34:07
Njerez eja mblidhuni ta thyejme kete rekord se lam neme lam.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 15-01-2009, 09:15:48
Eja mlidhuni ketu ketu :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 15-01-2009, 09:21:39
Harroni temat tjera. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 15-01-2009, 09:24:15
I kam bere thirrje dhe une po nuk na e vene veshin jo (?) :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 15-01-2009, 09:25:20
Shyqyr qe jemi une dhe ti se keta sdo ishin.. :D :LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 15-01-2009, 09:29:36
Hahaha jo po ta dine mire :D ta kene te qarte :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#983 ne: 15-01-2009, 09:32:14
Thashe te ju mesojme se c'eshte Guiness.. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 15-01-2009, 09:35:23
A thua nuk e dine valle ? LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#985 ne: 15-01-2009, 09:39:30
Thashe te ju mesojme se c'eshte Guiness.. :D

Edhe ti e paske provuar? :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 15-01-2009, 09:41:28
Hahahaha, e mire e rendesishme eshte qe  dini dicka LOL LOL

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#987 ne: 15-01-2009, 09:48:18
Hahahaha, e mire e rendesishme eshte qe  dini dicka LOL LOL

Edhe ajo, por akoma me e rendesishme eshte qe te pakten e beme nje percapje :D

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 15-01-2009, 09:53:45
Erdha edhe une.
Mirmengjes te gjitheve :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 15-01-2009, 09:54:36
Edhe ajo, por akoma me e rendesishme eshte qe te pakten e beme nje percapje :D

Mireseerdhe Alondra  :)

Syrgjo me fal se paskem bere nje citim pa dashje ;)

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 15-01-2009, 10:03:29
Si jeni sot?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#991 ne: 15-01-2009, 10:09:16
Uuuffff u lodhaaaa... ^o) :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 15-01-2009, 10:17:40
Pse u lodhe moj, c'ishe duke bere :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 15-01-2009, 10:19:22
Cova vajzen ne shkolle.. :) ...Ftohte shume ketej shii e te gjitha.. :S

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#994 ne: 15-01-2009, 10:37:31
Ne cfare klase eshte vajza jote Baby?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#995 ne: 15-01-2009, 10:38:11
Ne kopesht. :)..3vjece e gjysme..

 • Postime: 998
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 15-01-2009, 10:42:10
Po emrin si e ka?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#997 ne: 15-01-2009, 10:43:07
Xhes per shkurt. :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 15-01-2009, 10:43:49
Ta gezoje ;) shume i bukur ;)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#999 ne: 15-01-2009, 10:45:13
Thnxxxx.. :)

Temat e fundit