Ti...... - 53 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 43511

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 19-05-2010, 21:39:02
ti qe duhet te permbahesh  ;) ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1301 ne: 19-05-2010, 21:40:09
ti qe se ke kap dhe pak me lart kte foto

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1302 ne: 19-05-2010, 21:40:49
ti qe nuk kenaqesh me pak  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1303 ne: 19-05-2010, 21:42:14
ti qe je bere shum misterioze :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1304 ne: 19-05-2010, 21:42:46
ti qe je kurioz i madh  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1305 ne: 19-05-2010, 21:43:43
ti qe po ma mban te fshet identitetin :D :D :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1306 ne: 19-05-2010, 21:57:24
ti qe sme kerkove identitetin........ .  :D :D :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1307 ne: 19-05-2010, 22:00:45
ti qe duhet te ma thuash vete

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1308 ne: 19-05-2010, 23:14:08
ti dreamm..qe do nje shpulle te te vije mendja verdalle :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1309 ne: 19-05-2010, 23:16:16
ti dreamm..qe do nje shpulle te te vije mendja verdalle :D
ahaha, pse ca u be ashtu,, :D

... ti dream qe ke nje perqafim prej meje,  :P   :perqafim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1310 ne: 19-05-2010, 23:17:07
ti oqean...... :perqafim  :perqafim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1311 ne: 19-05-2010, 23:19:24
 honest  :perqafim :perqafim :perqafim :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1312 ne: 20-05-2010, 14:22:41
Ti ku je ? ;)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1313 ne: 20-05-2010, 14:33:43
,,ja ku jam  :D

,, ti dhe vetem ti ....

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1314 ne: 20-05-2010, 14:35:11
,,ja ku jam  :D

,, ti dhe vetem ti ....

Ti dhe  dikush tjeter ;)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1315 ne: 20-05-2010, 16:22:52
LOL

LOL

ti em thee meej mos bo sikur nuk e diin

ti...mos me kete humb memoria mua....? :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1316 ne: 20-05-2010, 16:23:21
Ti dhe  dikush tjeter ;)

ti...ku je mi...kiss

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#1317 ne: 20-05-2010, 16:45:21
siper nderroje ate kapele se nuk shkon per plazh  :D

#1318 ne: 20-05-2010, 23:06:08
Ty ishalla te befte bayerni me fol me vete te shtunen! :D LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1319 ne: 20-05-2010, 23:13:56
ti....mos ma pikello tesoron  :P

#1320 ne: 20-05-2010, 23:16:43
me mire te pikellohet tesoro se e cpikellon ti, se sa te pikellohem une! :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1321 ne: 20-05-2010, 23:20:15
po ty ska kush te te ç'pikelloje moj......... :D :D

#1322 ne: 20-05-2010, 23:23:25
pikellimi i femres cpikellohet shume me veshtire... :P
kshu qe mo na hap pune! LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1323 ne: 20-05-2010, 23:25:12
si te dush mi.....tashe me t'bo nder , me te ç'pikellu  LOL LOL

#1324 ne: 20-05-2010, 23:27:14
e kuptoj une qe nisesh nga e mira ti! LOL LOL LOL

Temat e fundit