Ti...... - 58 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 40437

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#1425 ne: 21-06-2010, 15:29:23
Ti.. qe ben sikur te pelqen slowly.. :P :P

 :pafshim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1426 ne: 21-06-2010, 16:38:08
ti qe ke humb sot dre ku je :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1427 ne: 21-06-2010, 16:44:28
Ti.... ke bere ket foto si te jeshe ne burg :P
e gjete ne burg e kam berr verte si te dukem :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1428 ne: 23-06-2010, 16:21:44
Ti shum mir  dukeshe :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1429 ne: 23-06-2010, 17:50:00
ti e thuj me zemer apo tallesh :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1430 ne: 24-06-2010, 22:24:18
Ti.. e them  si  dukeshe  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1431 ne: 25-06-2010, 19:21:57
ti..si te zhdukem :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1432 ne: 29-06-2010, 12:38:28
Ah ti ti... :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1433 ne: 29-06-2010, 14:28:42
Ti,, ku je moj ti,,  :)  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1434 ne: 29-06-2010, 14:42:32

#1435 ne: 04-07-2010, 19:41:01
humbes ne finale :P :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1436 ne: 04-07-2010, 19:49:33
Ti....e di qe me ksihte marre icik malli????????  :perqafim

#1437 ne: 04-07-2010, 19:53:03
edhe mua mi... po me pak se icika... LOL
 :-*

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1438 ne: 04-07-2010, 19:54:31
edhe mua mi... po me pak se icika... LOL
 :-*

paska dhe me pak se icika mi......se dija se do e kisha thene para teje :P

#1439 ne: 04-07-2010, 19:57:49
hahaha... rrote! :D
ka edhe "sa per tthone" po kjo eshte grada me e larte LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1440 ne: 04-07-2010, 19:59:00
hahaha... rrote! :D
ka edhe "sa per tthone" po kjo eshte grada me e larte LOL

grada me e larte ishte Rrote....??????????  :P :P :D

#1441 ne: 04-07-2010, 20:01:38
pse e humb mi biri?... :D
rrote dmth zemer ne springisht! LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1442 ne: 04-07-2010, 20:03:35
pse e humb mi biri?... :D
rrote dmth zemer ne springisht! LOL

aha, ke lenda me zgjedhje dmth.......... :D :D :P

#1443 ne: 04-07-2010, 20:06:16
njashtu tkeqen! LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1444 ne: 04-07-2010, 22:14:38
Ti...gaxhije coje sumatricen se boll mesove! LOL

Ps. Dmth GJENI ne missishte  LOL

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1445 ne: 11-07-2010, 20:42:07
ti...si je ? :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1446 ne: 11-07-2010, 21:11:55
un jo mir ne emocionon se nuk po ben goli holanda :P..ti mir je ndeshjen a po e pe :P

#1447 ne: 11-07-2010, 21:27:07
spaske dal ti? :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1448 ne: 11-07-2010, 21:45:55
jo o krize ktej skemi leka,:P...po ti je duke pi kafe te hajvani kshu :P.

#1449 ne: 11-07-2010, 23:09:19
jo tkeqen, e pashe nshpi me baben, po ti ngushellime iher se mo mire do bohet.
rendesi ka qe jeta eshte e bukur... :P

Temat e fundit