Ti...... - 59 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 40439

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1450 ne: 12-07-2010, 00:08:46
Ti....u binde qe oktapod Poli eshte I pagabueshem LOL :P

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1451 ne: 12-07-2010, 00:13:56
Eshte i pagabueshem dhe u be hero po jo ne koh te rregullt  :D Spanja per 90 minuta loje nuk shenoi dot dhe shumica e basteve eshte vene ne kohe te rregullt, qe keshtu oktapodi ka hanger me miliona te shara LOL  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1452 ne: 12-07-2010, 00:22:54
 Hahahah kush e di si do vej fati I te shkretit, me se pari nga gjermanet! LOL

#1453 ne: 12-07-2010, 00:30:11
tu be qejfi ty mi? :P :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1454 ne: 12-07-2010, 00:33:35
ti ............akoma me gjermanin je mi?????  :D :D

#1455 ne: 12-07-2010, 00:34:02
jo, kam nja ca dite qe jam bo me deutsch-at :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1456 ne: 12-07-2010, 00:37:57
 Shume per Spanjen Spring :)

Vdeksha per Injesten....shpetim tarin! LOL :P

#1457 ne: 12-07-2010, 00:40:45
vdeksha thote... :P
sje tu thon per kaken qe e ke burre, thu per kto bakshishat... pfff...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1458 ne: 12-07-2010, 00:41:05
ti .........mos vdis se na duhesh  :D :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1459 ne: 12-07-2010, 00:41:57
vdeksha thote... :P
sje tu thon per kaken qe e ke burre, thu per kto bakshishat... pfff...


misss ke ke burre mi..........?  :O :O

#1460 ne: 12-07-2010, 00:47:21
ket mi.... kaken  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1461 ne: 12-07-2010, 00:48:51
ket mi.... kaken  :Dcfare zhgenjimi miss  :D po kte duhet me e rrit mi :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1462 ne: 12-07-2010, 00:49:56
Ti.....Spring Kaka-ne e kam lene moj ste kam thene une tu LOL

Honest po pij ca kafe me Podolskin keto kohe :P

#1463 ne: 12-07-2010, 00:50:22
hahahahaha.... he mi se eshte i mire...

ka dhe me keq.... :DLOL

#1464 ne: 12-07-2010, 00:50:48
Honest po pij ca kafe me Podolskin keto kohe :P

Ej, na e prezanto icik nga e merkura ose e enjtja... LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1465 ne: 12-07-2010, 10:28:04
jo tkeqen, e pashe nshpi me baben, po ti ngushellime iher se mo mire do bohet.
rendesi ka qe jeta eshte e bukur... :P
ate thuj tmarsha tu bfsha :P..leka tkemi pa tjerat rregullohen..sfitoj ket radhe do fitoj radhen tjt.

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1466 ne: 12-07-2010, 11:33:30
Ti nuk je i pari, por je numer NJE :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1467 ne: 12-07-2010, 15:19:31
Ti nuk je i pari, por je numer NJE :)

Ti, shyqyr qe rigjete rrugen  :) :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1468 ne: 12-07-2010, 15:20:26
Ti melomagjikse.. :D :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1469 ne: 12-07-2010, 15:26:47
LOL
Vallaj vdes per ate kanal :D :perqafim
Nje radio ime (Nga 7 qe kam neper shtepi) :D nuk mbyllet kurre. :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1470 ne: 12-07-2010, 15:28:11
I like it 2..in the evening :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1471 ne: 12-07-2010, 15:34:01
"Love Letters" eee :P

Ti bukuroshe e fjetur :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1472 ne: 12-07-2010, 15:35:36
Tii "plum"...e di qe te pelqejne.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1473 ne: 12-07-2010, 15:40:29
ti je dyshi se njeshi jam vet :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1474 ne: 12-07-2010, 15:41:44
Ti...qe je i merzit se te humbi Hollanda.. :P

Temat e fundit