Ti...... - 63 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 41805

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1550 ne: 25-10-2010, 22:17:20
Ti majstro :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1551 ne: 26-10-2010, 18:46:20
Tiiiii........Shejt ane..... :D

 • Postime: 210
 • Karma: +12/-13
 • Gjinia: Femer

#1552 ne: 27-10-2010, 00:13:22
Ti papaaa :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1553 ne: 27-10-2010, 00:50:13
Ti... hello :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1554 ne: 27-10-2010, 00:51:21
ti...si je? :perqafim

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1555 ne: 27-10-2010, 00:52:37
Ti .. bukuroshe  mir jam un po ti?

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1556 ne: 27-10-2010, 00:54:40
ti...gz...mire dhe une :) ska me mire,ketu ku jam ndihem dhe me mire heheheh ;)

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1557 ne: 27-10-2010, 01:02:31
Ti... me behet qefi ,se ndihesh mir  ku je aty se dhe un ketu  po ndihem perfekt :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1558 ne: 27-10-2010, 01:03:54
 :) ti... hmmmmm:

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1559 ne: 27-10-2010, 11:06:32
Ti sa na mungon! ^o)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1560 ne: 27-10-2010, 11:35:50
Ti sa na mungon! ^o)

ti...se besoj :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1561 ne: 27-10-2010, 11:43:48
ti nuk beson cdo kujt!

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1562 ne: 27-10-2010, 11:51:31
ti a e ke pare ate shtrigen verdalle?loool

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1563 ne: 27-10-2010, 11:57:40
jo moj ti, se kam pare lol
shume fshihet dhe ajo lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1564 ne: 27-10-2010, 12:02:18
si ore ti loool cesht kjo e fshehur?!ncnc do e gjej!loool

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1565 ne: 27-10-2010, 12:10:25
ske cti besh , ashtu do ajo oj ti lol

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1566 ne: 27-10-2010, 12:11:31
loool e di cti bejm ose ti?ta denojm?me nje bravo...sok loool

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1567 ne: 27-10-2010, 12:14:35
e di ti, qe ajo eshte juriste lol, sdo pranoje fajin, do ja hedhi pales akuzuese!

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1568 ne: 27-10-2010, 12:22:38
lool e di ti qe ajo nxjerri njerezit e fajshem te pafajshem dhe te pafajshmit te fajshem ahhahaha ma ka thene kete prej kur vendosi te vazhdoj ate drejtim hahahaha

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1569 ne: 27-10-2010, 13:50:36
Ti... per ke e ke fjalen bre,, ?  :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1570 ne: 27-10-2010, 15:43:18
ore ti,e kemi fjalen per  juristet lol

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1571 ne: 28-10-2010, 13:32:45
...ti qe s'po e marr vesh, po iken apo po vjen :D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#1572 ne: 28-10-2010, 13:33:41


po vij  :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1573 ne: 28-10-2010, 18:58:52
ti...ishe je dhe do jesh gjithnje!

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1574 ne: 01-11-2010, 00:05:08
Ti ..  ku ke humb qe sa koh?

Temat e fundit