Ti...... - 63 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ti......

Ti......

· 1883 · 38986

 • Postime: 449

#1550 ne: 25-10-2010, 22:17:20
Ti majstro :P

 • Postime: 12234

#1551 ne: 26-10-2010, 18:46:20
Tiiiii........Shejt ane..... :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#1552 ne: 27-10-2010, 00:13:22
Ti papaaa :P

 • Postime: 449

#1553 ne: 27-10-2010, 00:50:13
Ti... hello :P

 • Postime: 1215

#1554 ne: 27-10-2010, 00:51:21
ti...si je? :perqafim

 • Postime: 449

#1555 ne: 27-10-2010, 00:52:37
Ti .. bukuroshe  mir jam un po ti?

 • Postime: 1215

#1556 ne: 27-10-2010, 00:54:40
ti...gz...mire dhe une :) ska me mire,ketu ku jam ndihem dhe me mire heheheh ;)

 • Postime: 449

#1557 ne: 27-10-2010, 01:02:31
Ti... me behet qefi ,se ndihesh mir  ku je aty se dhe un ketu  po ndihem perfekt :perqafim

 • Postime: 1215

#1558 ne: 27-10-2010, 01:03:54
 :) ti... hmmmmm:

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1559 ne: 27-10-2010, 11:06:32
Ti sa na mungon! ^o)

 • Postime: 1215

#1560 ne: 27-10-2010, 11:35:50
Ti sa na mungon! ^o)

ti...se besoj :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1561 ne: 27-10-2010, 11:43:48
ti nuk beson cdo kujt!

 • Postime: 1215

#1562 ne: 27-10-2010, 11:51:31
ti a e ke pare ate shtrigen verdalle?loool

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1563 ne: 27-10-2010, 11:57:40
jo moj ti, se kam pare lol
shume fshihet dhe ajo lol

 • Postime: 1215

#1564 ne: 27-10-2010, 12:02:18
si ore ti loool cesht kjo e fshehur?!ncnc do e gjej!loool

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1565 ne: 27-10-2010, 12:10:25
ske cti besh , ashtu do ajo oj ti lol

 • Postime: 1215

#1566 ne: 27-10-2010, 12:11:31
loool e di cti bejm ose ti?ta denojm?me nje bravo...sok loool

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1567 ne: 27-10-2010, 12:14:35
e di ti, qe ajo eshte juriste lol, sdo pranoje fajin, do ja hedhi pales akuzuese!

 • Postime: 1215

#1568 ne: 27-10-2010, 12:22:38
lool e di ti qe ajo nxjerri njerezit e fajshem te pafajshem dhe te pafajshmit te fajshem ahhahaha ma ka thene kete prej kur vendosi te vazhdoj ate drejtim hahahaha

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1569 ne: 27-10-2010, 13:50:36
Ti... per ke e ke fjalen bre,, ?  :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1570 ne: 27-10-2010, 15:43:18
ore ti,e kemi fjalen per  juristet lol

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1571 ne: 28-10-2010, 13:32:45
...ti qe s'po e marr vesh, po iken apo po vjen :D

 • Postime: 277

#1572 ne: 28-10-2010, 13:33:41


po vij  :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#1573 ne: 28-10-2010, 18:58:52
ti...ishe je dhe do jesh gjithnje!

 • Postime: 449

#1574 ne: 01-11-2010, 00:05:08
Ti ..  ku ke humb qe sa koh?

Temat e fundit