Ti...... - 64 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 41898

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1575 ne: 02-11-2010, 16:07:32
Ty...qe do te te mbys fare :D :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#1576 ne: 02-11-2010, 16:50:40
ti.....do na behesh vrasese???? :P :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1577 ne: 02-11-2010, 20:04:28
Ti...... ke   pare  filmin  terminatori?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1578 ne: 03-11-2010, 20:34:27
Ty...qe s'po te zberthej dot hmmmmm: :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1579 ne: 18-09-2011, 19:28:56
Ti me shkrimet e tua reflekton butesi ndaj bashkebiseduesit

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1580 ne: 20-12-2011, 08:18:42
ti.... ku je zhdukur?? :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1581 ne: 20-12-2011, 08:34:21
ti... cne zgjuar? :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1582 ne: 20-12-2011, 08:35:03
ti...c'ne zgjuar ??? :D gjumash :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1583 ne: 20-12-2011, 08:41:51
ti... me zgjove. :P

ti... ke pune sot? :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1584 ne: 20-12-2011, 08:59:44
ncuq....qetesi shume :(

ti e ke fajin ......  :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1585 ne: 20-12-2011, 09:20:25
Ti... takove njeri sot?

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1586 ne: 20-12-2011, 09:26:11
ti....... i pari qe takoj ne forum :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1587 ne: 20-12-2011, 14:04:14
ti qe me ke humb kto dite

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1588 ne: 20-12-2011, 17:59:14
Ti..qe je kaq prane...dhe kaq larg... ^o)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1589 ne: 20-12-2011, 20:16:12
ti qe me shpejt iken sesa hyn ne forum

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1590 ne: 21-12-2011, 14:29:09
Ti.......qe je kaq i dashuruar. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1591 ne: 21-12-2011, 15:47:11
ti qe po me ben te dashurohem mbas teje  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1592 ne: 21-12-2011, 19:51:33
ti...qe po tradheton Tatu-ne :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1593 ne: 21-12-2011, 20:58:57
Ti....si te kam? :perqafim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1594 ne: 21-12-2011, 21:33:25
Ti... edhe une si te kam ?   :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1595 ne: 21-12-2011, 21:40:22
Ti....mire mire jam, thnx  :)

 :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1596 ne: 21-12-2011, 22:36:43
Ti....si te kam? :perqafim

 :engjell: Ti mire se erdhe. :engjell:

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1597 ne: 21-12-2011, 22:44:15
ti... cbere sot?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1598 ne: 21-12-2011, 22:45:23
Jo shume. :)

Ti, do me tregosh ndonje link me ndonje antivirus te hajrit? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1599 ne: 21-12-2011, 23:04:24
Ti....ae do falas apo me lek? :D

Temat e fundit