Ti...... - 65 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 40404

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1600 ne: 21-12-2011, 23:06:11
Falas vallaj, se me doli ky net nga hundet sa per pagese :D...shto uje e shto miell.. :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1601 ne: 21-12-2011, 23:10:57
Ti.. te tregoje une. Hape ne mp. :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1602 ne: 22-12-2011, 14:57:48
ti qe duhet te ikesh te flesh gjume :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1603 ne: 23-12-2011, 12:48:45
Ti qe duhet te rritesh  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1604 ne: 23-12-2011, 15:09:48
ti qe duhet te piqesh  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1605 ne: 24-12-2011, 14:50:59
..ti Dreamm qe nuk e di ku je.. ^o)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1606 ne: 24-12-2011, 16:00:47
Ti qe e djeg lagjen komplet  :D

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1607 ne: 24-12-2011, 16:06:23
TI je zjarrfiksi qe shuan nxehtesine e ketyre gocave :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1608 ne: 24-12-2011, 16:17:22
Ti qe ja plak kodosh  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1609 ne: 26-12-2011, 13:15:22
...ti qe je harruar.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1610 ne: 26-12-2011, 14:29:31
po mendoj ti sikur me qen mami im :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1611 ne: 26-12-2011, 23:06:35
po mendoj ti sikur me qen mami im :)

 :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1612 ne: 26-12-2011, 23:14:49
ti... qe je kaq e mire? :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1613 ne: 01-01-2012, 12:54:10
  Ti..qe je harruar rrugeve te qytetit
  simfonive te vjetra
  bores se tejshkelur...

  Ti..qe je harruar endrrave te fjetura
  neteve te strukura
  gotave gjysem te zbrazura..

  Ti..qe je harruar hijeve pa ngjyre
  kengeve pa ze
  diteve pa ndjesi..

  Gjurmet tua...trishtimi i ka mbuluar.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1614 ne: 01-01-2012, 12:54:37

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1615 ne: 01-01-2012, 13:16:50
ti.... Qe je zgjuar kaq heret. Do nje kafe?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1616 ne: 13-04-2012, 14:34:01
...ti qe je ...dhe s'je :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1617 ne: 13-04-2012, 15:30:34
Tiii ti ahhh ti    :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1618 ne: 15-04-2012, 13:18:50
ti kokeshkemb :D :D :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1619 ne: 16-04-2012, 14:15:48
Ti, mbret i pyllit :) u bazova ne avatarin qe keni vendos :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1620 ne: 16-04-2012, 14:18:07
Nga 5 provime rezultove note max.

Ti a s'me thua?
Beson ne profecite? :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1621 ne: 16-04-2012, 14:19:42
Ti , njeri komunikues :)

une besoj vetem ne ate qe shikoj vete dhe jo ne ate qe me tregojne te tjeret se e pane :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1622 ne: 16-04-2012, 14:21:42
Ti e hedh poshte Nostradamus,Kejsi,Vanga etj? :D

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1623 ne: 16-04-2012, 14:26:21
Ti shperthen shpejte, kam fjalen se qeshuri :D
ti antare e re, ose nuk jemi perballe ne bisede ndonjehere

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1624 ne: 16-04-2012, 14:30:56
Ti shume e dashur...te pershendes e te deshiroj dite pa stres
vete ika  :perqafim

Temat e fundit