×
Hyrja
Profili

Ti......

Ti......

· 1883 · 38929

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 04-12-2009, 18:59:42
Ti...Kazanova dreqit  :P LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 04-12-2009, 19:03:08
ti...Zanetta :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 04-12-2009, 19:06:46
Ti...ja kalon  Alkapones  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 04-12-2009, 19:09:44
ti...mendon se ai mund t'me afrohet mua  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 04-12-2009, 19:12:14
ti mendon se jam piktor  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 04-12-2009, 19:15:59
ti...mendon se ai mund t'me afrohet mua  :D

Ska shanse LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 04-12-2009, 19:17:01
hahahahahahaha LOL LOL

ti ke shiquar filmin titanik :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 04-12-2009, 19:29:29
Ti....ti ti vetem ti...  :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#433 ne: 04-12-2009, 23:57:37
ti...dhe une vetem ne :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 05-12-2009, 00:03:58
Ti...une ajo ato...dmth vetem ne  :D

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 05-12-2009, 00:04:46
Ti...une erdha

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 05-12-2009, 18:54:18
ti je anonim :D

 • Postime: 449

#437 ne: 07-12-2009, 16:22:36
ti spekullon :S

 • Postime: 4261

#438 ne: 07-12-2009, 18:17:59
Ti je bukuroshe me duket :D

 • Postime: 206

#439 ne: 07-12-2009, 18:36:53
ti s'me dukesh tip i vendosur...

 • Postime: 12234

#440 ne: 09-12-2009, 20:20:59
Ti me ngrit karmen sa here me prek...LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 09-12-2009, 21:31:15
ti..je buzeqeshja ime.. :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 10-12-2009, 22:12:16
Romantike

 • Postime: 206

#443 ne: 10-12-2009, 22:14:39
ti.....vuajtja dhe dashuria ime....

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 10-12-2009, 22:19:13
ti qe i ke marre foton Shejtankes

 • Postime: 206

#445 ne: 10-12-2009, 22:22:04
ti qe me akuzon pa te drejte :(

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 23-12-2009, 18:17:47
ti...qe je e matur :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 25-12-2009, 12:41:41
ti..qe akoma sme ke uruar per festen sot.. ^o)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 25-12-2009, 12:46:21
Ti..qe vetem ta urojne Vitin e Ri.. :D

GeZuaR..moj :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#449 ne: 25-12-2009, 12:51:05
thnx..edhe ti me mire neser :perqafim

Temat e fundit