Ti...... - 18 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 41894

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#425 ne: 04-12-2009, 18:59:42
Ti...Kazanova dreqit  :P LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#426 ne: 04-12-2009, 19:03:08
ti...Zanetta :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#427 ne: 04-12-2009, 19:06:46
Ti...ja kalon  Alkapones  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#428 ne: 04-12-2009, 19:09:44
ti...mendon se ai mund t'me afrohet mua  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#429 ne: 04-12-2009, 19:12:14
ti mendon se jam piktor  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#430 ne: 04-12-2009, 19:15:59
ti...mendon se ai mund t'me afrohet mua  :D

Ska shanse LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#431 ne: 04-12-2009, 19:17:01
hahahahahahaha LOL LOL

ti ke shiquar filmin titanik :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#432 ne: 04-12-2009, 19:29:29
Ti....ti ti vetem ti...  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#433 ne: 04-12-2009, 23:57:37
ti...dhe une vetem ne :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#434 ne: 05-12-2009, 00:03:58
Ti...une ajo ato...dmth vetem ne  :D

 • Postime: 33
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#435 ne: 05-12-2009, 00:04:46
Ti...une erdha

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#436 ne: 05-12-2009, 18:54:18
ti je anonim :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#437 ne: 07-12-2009, 16:22:36
ti spekullon :S

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#438 ne: 07-12-2009, 18:17:59
Ti je bukuroshe me duket :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#439 ne: 07-12-2009, 18:36:53
ti s'me dukesh tip i vendosur...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#440 ne: 09-12-2009, 20:20:59
Ti me ngrit karmen sa here me prek...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#441 ne: 09-12-2009, 21:31:15
ti..je buzeqeshja ime.. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#442 ne: 10-12-2009, 22:12:16
Romantike

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#443 ne: 10-12-2009, 22:14:39
ti.....vuajtja dhe dashuria ime....

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#444 ne: 10-12-2009, 22:19:13
ti qe i ke marre foton Shejtankes

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#445 ne: 10-12-2009, 22:22:04
ti qe me akuzon pa te drejte :(

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#446 ne: 23-12-2009, 18:17:47
ti...qe je e matur :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#447 ne: 25-12-2009, 12:41:41
ti..qe akoma sme ke uruar per festen sot.. ^o)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#448 ne: 25-12-2009, 12:46:21
Ti..qe vetem ta urojne Vitin e Ri.. :D

GeZuaR..moj :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#449 ne: 25-12-2009, 12:51:05
thnx..edhe ti me mire neser :perqafim

Temat e fundit