Ti...... - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 41808

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#450 ne: 25-12-2009, 13:04:32
.....e gezuar qofsh gjithmone :perqafim

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#451 ne: 25-12-2009, 14:04:20
...Ti qe nje dite u ktheve perseri tek une
   po sot eshte shum vone..ta mbajm te
kaluaren tone kujtim pergjithmon

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 25-12-2009, 14:04:49
...Ti qe nje dite u ktheve perseri tek une
   po sot eshte shum vone..ta mbajm te
kaluaren tone kujtim pergjithmon

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#453 ne: 25-12-2009, 14:05:01
..........qershi ne dhjetor :D

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 25-12-2009, 14:06:24
...kengaime me e mira

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#455 ne: 25-12-2009, 14:08:40
....... te kaluaren harroje, te ardhmen mendo :)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#456 ne: 25-12-2009, 14:10:38
ti duhet ta kupton kur shpirti te dhemb

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#457 ne: 25-12-2009, 14:11:57
......... mos e le shpirtin te te dhemb ;)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 25-12-2009, 14:15:20
ti me trego pak si te mos me dhemb

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#459 ne: 25-12-2009, 14:17:27
........ duhet ta dijsh se s'ia vlen ;)

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 25-12-2009, 14:23:36
....je shum e zgjuar nje kiss nga larg

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#461 ne: 25-12-2009, 14:25:55
....... je e embel :perqafim

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#462 ne: 25-12-2009, 14:26:35
Ti ---> (Ajo) ke humbur fare :(

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#463 ne: 25-12-2009, 14:28:01
ti....na gjete sot

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#464 ne: 25-12-2009, 14:28:14
........prite se do vije :P

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#465 ne: 25-12-2009, 14:31:53
....eja tek une te pim nga nje kafe se bashku

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#466 ne: 25-12-2009, 14:33:12
Ti lere kafen dhe mos me bej te pres shume ate :D :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 25-12-2009, 14:35:04
......qe jep kafe, mos je larg nga une pak?

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#468 ne: 26-12-2009, 15:16:47
ti...qe me lartesove me larte se sa te gjithe

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 26-12-2009, 17:45:09
ti qe je mik i mire

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#470 ne: 28-12-2009, 02:16:16
Ti...qe kushedi ku po pi tani  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#471 ne: 28-12-2009, 02:17:01
Une?? :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#472 ne: 28-12-2009, 02:23:09
Ti mi ti LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#473 ne: 28-12-2009, 02:24:26
Une me ty po pi :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#474 ne: 28-12-2009, 02:29:16
Ti...po pi vetem per vete  :P

Temat e fundit