Ti...... - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 40577

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 28-12-2009, 02:30:02
dolli per ty po ngre :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#476 ne: 28-12-2009, 02:35:11
hajde per shendetin tone atehere  ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 28-12-2009, 02:37:59
Hajde de bera gotat gati une :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#478 ne: 28-12-2009, 02:41:23
Mire ja bere :DAjo e kuqja eshte e imja  ;)


 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 28-12-2009, 02:42:00
fabio, zgjedh edhe ti qe te dij cila me mbet mua ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 28-12-2009, 02:53:45
Fabi na sill dhe ca mish keci  :D :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#481 ne: 29-12-2009, 17:00:52
Ti qe me tradhton ne cdo hap...:D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 29-12-2009, 18:13:00
..qe edhe ne gjume tradheton :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 30-12-2009, 01:23:11
Ti qe po fle gjume tani  :D  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#484 ne: 30-12-2009, 02:37:29
ti...po sheh enderr tani gjum:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 30-12-2009, 19:56:42
Ti...qe je pergjumesh gjithmone  :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#486 ne: 31-12-2009, 12:27:46
ti...qe flet te ver8en :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#487 ne: 31-12-2009, 17:55:24
..ti qe je harruar pijetoreve..:D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 03-01-2010, 22:05:56
Rose

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 04-01-2010, 00:04:08
ti qe ke humb fare

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#490 ne: 04-01-2010, 00:13:58
je duke pire dicka apo ende flet nechat

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 04-01-2010, 00:14:56
ti qe je diku afer e larg

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#492 ne: 04-01-2010, 00:16:57
ti qe je gjithmon afer meje

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 04-01-2010, 00:19:50
ti qe luan me zjarrin

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#494 ne: 04-01-2010, 00:21:28
ti qe kerkon te digjesh

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#495 ne: 04-01-2010, 00:23:36
ti qe djeg me fjale

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#496 ne: 04-01-2010, 00:24:23
ti qe kerkon te fitosh sesben

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 04-01-2010, 00:26:07
ti qe spo merr pjese ne sfide

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#498 ne: 04-01-2010, 00:26:59
ti qe me  ngatron me njutonin

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 04-01-2010, 00:28:21
ti qe gabohesh... kane lidhje me shkollen e jetes dhe me ne te 2 ato pergjigje

Temat e fundit