Ti...... - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ti......

Ti......

· 1883 · 43595

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#500 ne: 04-01-2010, 00:30:20
ti prit pergj sado qe do jet pak por pak e veshtire

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 04-01-2010, 00:31:52
ti pergatitu se 6 te tjerat do jene me te veshtira bile e fundit e pamundur per ta gjetur

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#502 ne: 04-01-2010, 00:32:41
ti pergatitu se 6 te tjerat do jene me te veshtira bile e fundit e pamundur per ta gjetur
te mi trego te gjitha pyetjet

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#503 ne: 04-01-2010, 00:34:11
ti mendon se jam piktore une lol

cdo pyetje ne kohen e duhur dhe vendin e duhur :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#504 ne: 04-01-2010, 00:37:03
ok si te dush

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 04-01-2010, 00:37:59
ti qe luan mire me fjalet

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#506 ne: 04-01-2010, 00:38:50
ti qe sei as vet se cpo me pyet

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 04-01-2010, 00:39:37
ti qe je nervoz

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#508 ne: 04-01-2010, 00:42:25
ti qe po ja fut pas mendjes tende

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#509 ne: 04-01-2010, 00:43:25
LOL

ti qe vetem llafe ke

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#510 ne: 04-01-2010, 00:45:56
ti qe ka 2 ore qe po ja fut vetem kot

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 04-01-2010, 00:49:13
ti qe me marsh te ligat qe skam fare  :P lol

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#512 ne: 04-01-2010, 00:50:31
ti qe do pranosh humbjen para te gjitheve se shpejti

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#513 ne: 04-01-2010, 00:51:29
ti qe di nje gje ... qe sdi asgje  :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#514 ne: 04-01-2010, 00:52:12
ti qe mundohesh te dalesh gjithmone  epara por sja arin dot

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#515 ne: 04-01-2010, 00:54:04
ti qe tani do njohesh fytyren tjeter te shejtanes  :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#516 ne: 04-01-2010, 01:44:45
ti cpo mendon ne kto momente

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#517 ne: 04-01-2010, 01:47:52
qe je lojtar i forte skam cthem por prap te sfidoj nuk terhiqem

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#518 ne: 04-01-2010, 01:49:15
mir ben  dhe mua prandaj me terheq muhabeti me ty se nuk terhiqesh
kshu vazhdo shejtane

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#519 ne: 04-01-2010, 01:50:54
ti qe do digjesh vete me lojen qe po luan

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#520 ne: 04-01-2010, 01:54:45
ti qe do me ndjekesh nga mbrapa po u dogja une

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#521 ne: 04-01-2010, 01:57:03
ai qe ja vlen me e ndjek nga mbrapa e mbrapa diellit e gjej ska ndonje te keqe

ti a ja vlen?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#522 ne: 04-01-2010, 01:58:50
duket sikur i bej qefin vetes po te them ja vlej
ti pothuasje ma njef tipin
si thua JA VLEJ APO JO

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#523 ne: 04-01-2010, 02:00:58
po te thashe po ja vlen duket sikur te bej qejfin po te thashe jo sja vlen duket sikur te genjej

por te them...  pa te pare ne sy ste jap pergjigje definitive

he si thu behet?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#524 ne: 04-01-2010, 02:03:20
me akq sa me njef dua pergjigje un

Temat e fundit